Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Vasta
icehammer12
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Jaan 2010, 22:32

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

poker roomsi all on küll olemas. KAs sealt võib ka siis registreerida?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hea, et küsisid. Sain igatahes supportilt vastuse ka.
Unfortunately, these is no poker room currently that offers the starting capital and would be available in Estonia.
Soovitasid mõnda deposit boonust, aga jah. Tundub siis, et seda bankrolli enam eestlastele ei pakuta hetkel kahjuks.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
icehammer12
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Jaan 2010, 22:32

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

Kahju :( Veits hilja täisealiseks sain. Aga mul on veel selline küsimus, et kas ma saan mängida pokkerid illegaalsetest kohtades kui ma olen 18 aastane? Legaliseeritud tubades on 21+
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Võimalik, et mõnes kohas mängida saad (kuigi tavaliselt kontrollitakse vanust vist registreerimise käigus), aga väljamaksetega võib raskusi tekkida.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
icehammer12
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Jaan 2010, 22:32

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

No kellel pole Eesti riigilt luba saanud, nendel on 18+. Vast ikka peaks m'ngima k[lla saama
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pokerstrategy pakub praegusel hetkel eestlastele $10 boonust PKR pokkeritoas.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

manipuleeritud RNG PAFis...

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Olen ise inimene, kes aktiivsest pokerdamisest üldiselt loobunud. Mänginud aastaid, kuid raha saab ka lihtsamini teenida! Aga see selleks. Tahaks omi mõtteid jagada taolise mängukeskkonna kohta nagu seda on PAF. See on siis tänaseks ainuke paik, kus aegajalt mängin.
Põhjused, miks ma seda teen: ajapikku on kogunenud meeletu hulk boonuspunkte-dollareid, mida tuulde loopida ei tahaks. Tüübid maksavad mulle ka rakebacki sarnast stabiilsest boonust. Ja kõige tähtsam, (hobi)mängurite keskmik oskuste tase on praktiliselt olematu. Laudades ringi trampivad totaalselt kaotavad elevandid ja eeslid, kes ilmselt pole elus viitsinud läbi lugeda ühte ainumastki teooria õpikut. Niisiis, peaks taolise seltskonna võitmine olema kogenud- pädeval pokeristil käkitegu. Julgen väita, et ongi. Kogu tolle "lihtsa" raha teenimise juures olen kokku puutunud aga ühe kuratlikult seletamatu asjaoluga, mis ilmselgelt ei mahu pokkeri tavaloogika- tõenäosusteooria- protsentuaalse poole raamidesse! Ja selleks teemaks on RNG. Asi näeb välja järgnev: Pärast seda, kui olen kogunud laudadest suht valutult korraliku kopika, hakkab peale mingi kindla summa võitmist toimuma eriskummalisi asju. Ehk teisisõnu algab totaalne downswing, mis ei allu mingisuguselegi loogikale. Nö., kuskil hakkab "punane tuli põlema". Labase näitena, näiteks asjaolu, kus ühe vastase vastu pre-flopist ässadega all inni minnes, ca. 50nest järjestikusest korrast kaotad ca45-46 korda! Normaalne, kas pole.
Asja point on selles, et absoluutselt alati alluvad taolised downswingid kindlale värdjalikule matemaatilisele- rahalisele loogikale. Neil on kindel lõpp ja algus. Ja see ei ole seotud minu, kui mängija- mängu kvaliteediga, bad beatidega, ülinõrkade vastastega, ei ole siin põhjuseks tilt, psühholoogiline pool või mõni muu põhjus. Asi normaliseerub absoluutselt alati, kui oled konkreetselt rahaliselt, võidetud summaga nullis. Kui taoline jama toimub korra- paar, ikka juhtub. Aga, kui tegemist on pidevalt korduva ülisarnase mustriga, siis midagi on korralikult valesti.
Enda jaoks lahendasin olukorra niimoodi, et peale seda, kui kaotuselaine algab (ülilihtne tehniliselt ära tunda!), siis kiirelt lauad kokku ja padavai minema. Pärast seda tuleb nädal- paar eemal olla ja siis tagasi. Siis saab jälle veidike mängida... Nii ma olen ennast vee peal hoidnud!
Niisiis, teie mõtted manipuleeritud RNGst? Ja kas kellelgi on veel analoogseid negatiivseid kogemusi? Arvamused oleks teretulnud.
P.S. Teistes pokkeritubades millegi taolisega kokku puutunud pole ning kaotavaid mängijaid minu jutt ilmselt ei puuduta!
Vasta