Kuidas alustada affiliate marketingis?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
magnusprn
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Aug 2013, 12:55

Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas magnusprn »

Olen affiliate marketingis täiesti võhik! Kas oleks keegi kes selgitaks mulle kuidas alustada. Soovitatavalt võiks siis seletada sellises keeles millest aru ka saan ehk siis kus mida registreerida täpselt jne. Teadmisi hetkel veel napib aga soov teenida on suur! Oleksin abi eest väga tänulik!!!
Kasutaja avatar
opz
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:33

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas opz »

1.Vali teema endale.(niche) mida sulle teha meeldib, millest sa oskad kirjutada, millest sa oskad kasulikku informatsiooni oma lugejatele edasi anda..
2. osta domeen ja hosting
3. pane blogi püsti
4. kirjuta artikleid, tee pilte, videosi. Mõtle mida sa ise tahaksid lugeda. (kõik seoses oma nichega)
5. kui blogi on juba korralik, on vaja trafficut saada. Kas siis SEO, mis nõuab aega aga pikas perspektiivis kasulikum. Või siis paid traffic, osta banneri positsioone, reklaami sotsiaal võrgustikes.
6.kuidas raha teenida blogi pealt? liitu mõne CPA networkiga või clickbankiga, otsi oma nichega seoses tooteid, mida oma blogis reklaamida ja commisioni teenida. Või siis kasuta google adsense teenust, mille pealt teenid nii: sinu blogi servades jookseb google reklaam ja iga banneri clicki pealt teenid sina tulu $0.1-2, olenevalt nichest on ka klikid kallimad.
7. kui kõik tehtud, siis täienda blogi ja sebi trafficut.

see on ainult 1 viisidest, inimesele, kes viitsib ja tahab kirjutada oma hobist ja täiendada blogi regulaarselt.
magnusprn
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Aug 2013, 12:55

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas magnusprn »

Tänud vastuse eest!
Birgit
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Aug 2013, 13:42

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Birgit »

Affiliate marketinguga alustamiseks on sobiv https://estonia.profitsonline.com. SFI keskkonnas on kõik alustamiseks vajalik olemas.
Kasutaja avatar
opz
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:33

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas opz »

Birgit kirjutas:Affiliate marketinguga alustamiseks on sobiv <reflingi spämm> keskkonnas on kõik alustamiseks vajalik olemas.
hmm?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Püüame lähiajal mankiboy'ga sellele küsimusele põhjalikumaid vastuseid anda. Mina kui täielik algaja ja mankiboy kui juba kogenum ja mitme päris eduka lehega seljataga.

Olen juba natukene kursis mankiboy projektiga ja tundub, et tuleb väga vinge ja huvitav ettevõtmine. Veel huvitavamaks teeb ilmselt vähemalt lugejate jaoks asja see, et meil tuleb tõenäoliselt väga erinev lähenemine.

Mina kavatsen asjale pisut teise nurga alt läheneda ja teemad peaksid ka päris erinevad tulema (kuigi ma ei ole veel jõudnud päris otsingusõnadeni, mida kasutada tasuks).

Igaljuhul, ootused ja lootused on vähemalt minul päris kõrged selle osas ja ideid peaks ka igaüks siit leidma.

Siinkohal teekski üleskutse, et kõik, kes juba tegelevad selles vallas ja nii mõndagi teavad, siis oleks ülimalt teretulnud, kui te ka vaevaks võtaksite kommenteerida ja nõu anda jmt.
Tahan, et lugejad saaksid võimalikult hea ülevaate selle lähenemise võimalustest ning muidugi ka seda, et meie projektid edukad oleksid :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Alvar
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Okt 2013, 14:28

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Alvar »

Tere! Ma ka alles kuu aega tagasi alustasin affiliate teema uuringutega ja testimiseks valisin ühe fitness programmi clickbankist. Kuna kogemust veebilehtede ehitamisega ja SEO ga natuke juba eelnevalt on, siis veebileht sai ruttu valmis ja hetkel tegelen tasapisi backlinkide tootmisega. YouTubest sai vaadatud tonnide viisi õpetusi ja kõige lihtsam tundus alustada clickbankist, mille kohta on väga palju samm-sammult õpetusi YouTubes. Teine natukene keerulisem variant, mida praegu uurin, on eestlaste oma teema Pay4results
https://www.youtube.com/watch?v=Rt_IjDmYiSE
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Alvar kirjutas:Tere! Ma ka alles kuu aega tagasi alustasin affiliate teema uuringutega ja testimiseks valisin ühe fitness programmi clickbankist. Kuna kogemust veebilehtede ehitamisega ja SEO ga natuke juba eelnevalt on, siis veebileht sai ruttu valmis ja hetkel tegelen tasapisi backlinkide tootmisega. YouTubest sai vaadatud tonnide viisi õpetusi ja kõige lihtsam tundus alustada clickbankist, mille kohta on väga palju samm-sammult õpetusi YouTubes. Teine natukene keerulisem variant, mida praegu uurin, on eestlaste oma teema Pay4results
https://www.youtube.com/watch?v=Rt_IjDmYiSE
Väike soovitus. Kui linke ehitama hakkad, siis vaata et need oleksid ikka täiesti whitehat. Pole mõtet tellida mingeid "link packageid", pole mõtet erinevate "softwaredega" linke ehitada jne... Kui tahad, et leht tooks raha sisse aastaid, siis on mõtekam investeerida aega ja raha sisusse. Kui on hea sisu, siis on kergem ka reaalseid linke saada.

Kui saad lehe rankima, saad hakkata saadud tulu investeerima teisteste trafficu genereerimis meetodisse nagu social, ppc, media buys, content marketing, meda buys jne.

Ma alustasin ka 3a tagasi CB ja SEO-ga. Sain lehed rankima erinevate "spam" linkidega, aga kukkusid ka sama kiirelt.
Alvar
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Okt 2013, 14:28

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Alvar »

Tänud soovituse eest mankiboy. Olen sellest teadlik. Ehitan linke oma paljudes erinevates spetsiaalselt linkide tootmiseks ehitatud blogides postitades ja foorumi signatuuridega. Eesti keelsete lehtede tuunimisega on see meetod siiani väga edukalt toiminud. Ühe ingliskeelse lehega õnnestus ka googlis top 10 otsingutulemuse sisse saada. Lihtsalt ingliskeel ei ole piisaval tasemel selge ja see teeb asja raskemaks.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Okei...

No eks sa anna teada kuidas sul minema hakkab... Mul ka üks "niche" leht käsil ja kavatsen sellele linke ehitada 80% ulatuses teiste webmasteritega ühendust võtmisega... Seega 80% linke kavatsen saada nii, et mina neid otseselt ei teegi.

Sellest lähemalt hakkan rääkima rahafoorumi blogis.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Vot see webmasteritega kontakteerumise teel linkide saamine peaks olema minu teada üks kvaliteetsemaid teid linkbuildingu jaoks. Saad ju ise sisuliselt kontrollida, kuhu su backlink tekib. Ise jauran article marketing'i abiga ning vahepeal olen ikka väga närvis, kui artiklid kehva või sootumaks valesse kohta üles laetakse. Teiseks article marketing'i "link juice" on oluliselt väiksemaks jäänud kui aastaid tagasi. Esimesed dollarid internetis teenisingi just sellega, et kirjutasin suvalised artiklid, enamvähem sisuga (inglise keel oli mul siis nagu oli), lasin kuhugi article directorisse üles (kasutasin mõnda aega Triondi), lisasin reflingi tootele ja mõned müügid tulid. Praegu on see natuke raskem juba, artikkel peab väga hea sisuga olema, et üleüldse aktsepteeritakse- EZinearticles.com'iga olen maadelnud mitu kuud, lõpuks ikkagi sain oma artikli neile üles, kuigi tundub et vaev ei olnud tulemust väärt...

Ootan huviga jätku blogile ja foorumi arutelule, maru hästi hoiab motivatsiooni üleval teadmine, et "I''m not alone at all!" :D
Päikest kõigile!

Mait.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mul ilmselt kahjuks see sama mure, et pole inglise keeles juba oma üle 5 aasta suht midagi kirjutanud, nii et ei tea, kui hästi välja kukub.

Aga kui ei proovi, siis ei saa teada ka, nii et teen ikka.

Ise plaanin ka sama lähenemist, mis Mikk ehk teistega kontakteerumist. Tõenäoliselt tublisti rohkem tööd, kui mõni alternatiiv, aga see-eest on sellest tööst saadav tulemus ilmselt pikaajalisem ja ka tublisti parema mõjuga.

Eesmärk ju ikkagi ehitada sait, mis töötaks ja teeniks kaua ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Maq86
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Veebr 2015, 18:25

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Maq86 »

Tere.
Olen affiliate teemat nüüd mõned kuud tõsisemalt uurinud ja esimese lehegi valmis teinud. Infot on netis meeletult aga tundub, et liiga palju on ka puhast jama ja täielikku vasturääkivust. Alustasin täiesti nullist, ei olnud ma kunagi elus Wordpressi puutunud ja ei ole ma ka suuremasi kirjamees, kuid niche sai valitud selline, mille kohta üht teist tean. Erinevate juhendite järgi olen püüdnud tegutseda ja asju sättida, sellegipoolest tundub, et asi ei ole päris õige.
Kas keegi siinsetest gurudest oleks nõus mu lehele pilgu peale viskama ja ütlema, kas on sel asjal sellisel kujul potentsiaali? Olen ka abipalvega PS-e saatnud, kuid inimesed käivad praeguseks väga harva siin foorumis.
Kui keegi viitsib, siis võiks PS-i kaudu nt märku anda. Ei ole vaja karta, et pikalt ja väga lollide küsimustega tüütama hakkan.

Tänud!
Margus
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Kuidas alustada affiliate marketingis?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Niche lehe positiivsus sõltub täiesti testimisest. Mõningal määral oskavad pädevamad inimesed suunata teatud faktidega õigemas suunas. Aga ma ikkagist räägin inimestest, kes igapäevaselt tegelevad Seega minu soovitus on lasta enda looming käiku ja vaadata/analüüsida enda datat ise, nii inimene õpib.
Vasta