Kasuta töökorras e-maili aadressi

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Taavi
Postitusi: 1610
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kasuta töökorras e-maili aadressi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kasuta RahaFoorumi foorumis töökorras e-maili aadressi, mida sa ka reaalselt kasutad, sest vastasel korral saad siit teavitusi, mis bouncevad (a la, hot.ee ja mail.ee e-maili aadressid on täis või ei eksisteerigi enam).

Kui seda liiga palju juhtub, siis ühel hetkel lihtsalt kustub su konto siit automaatselt ära, sest tahan foorumist kõikvõimalikud robotid ära kaotada, kes on kuidagi registreerumisprotsessist läbi saanud ning eeldan, et vale e-mailiga inimene ei kasuta foorumit või ei loo siia vähemalt mingit erilist väärtust.

Teine põhjus on see, mis ka juba korduvalt on ette tulnud, kus kasutaja on oma parooli ära unustanud ja e-maili aadressi ka enam ei eksisteeri ja siis palutakse minu käest abi konto tagasi saamisega.

Paraku ei saa ma lambist sulle mingit kasutajakontot anda, kui mul pole võimalik kuidagi selgeks teha, et see ikka tegelikult sinu konto on. Sellise probleemi ennetamiseks kasuta e-maili aadressi, mis ka reaalselt töötab. Siis saad omale uue parooli tellida, kui vana ära ununeb.

Kui kahtlustad, et sul on mittetöötav e-mail siia regatud, siis saad seda kontrollida ja vajadusel muuta juhtpaneeli alt:
ucp.php

Vasta