Asic Bitmain mainerid l3+ ja s9

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Toughnut
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Aug 2015, 13:05

Asic Bitmain mainerid l3+ ja s9

Lugemata postitus Postitas Toughnut »

Paljud teavad, et tänapäeval saab kaevada krüptovaluutat.
Samas mitte kõik teavad millist kasu see võib tuua.
Kuna ma ei ole sellist teemat siin leidnud, otsustasin, et räägin natuke sellest ise.

Tänapäeval kõige popularsemad mainerid kaevandamiseks on Asic l3+ ja Asic s9. Need valmistatakse hiinas ja pika aja jooksul ise olen neid otsinud, kuid osta neid ei olnud päris kerge protsess.
Kindlasti kui mõtled ostmisest sellist kallimat asja mille hinnaks on tänapäeval 3600 eurot (hinnad võivad nii tõsta kui ka alla minna, see sõltub tellimustest ja krüptovaluuta hinnast) teha oma otsus on raske. Kõigepealt tuleb mõtte mis kasumit see võib tuua ja kust seda osta?

Esialgu vastan mis kasumit sellest saab. Ma ise uurisin ja vaatasin üle kõik võimalikud variandid, ja leidsin lahenduse, mis tundub, et toob kõige parema tulemuse. Kui soovid teada, mis tulemus see on, siis loe lõpuni.
Parem otsus on müüa oma maineri võimsust, mitte kaevandada ise. Tänapäeva statistika näitab, et see toob 500 - 700 eurot igakuiselt. Soovi korral vaata statistikat siit: https://www.nicehash.com/miner/3AVfyZTY ... v8gCKJT9mM
Vajutades lingile saad näha kuidas töötavad korraga 4 l3+ mainerit, mis teenivad 3126$ kuus (2630€) ja kui jagada neljaks, saab 781,5$ (657,5€) toob iga mainer kuus.

Nüüd vastan küsimusele kust need saab võtta. Kuna ise päris palju aega kulutasin sellele, et leida kust saaks leida kindla koha nende ostmiseks, siis otsustasin, et saan ka teistele selle küsimusega aidata nii et võite vabalt minuga ühendust võtta arvutiost@gmail.com või helistage 55551717 Pilt
kaurr
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Asic Bitmain mainerid l3+ ja s9

Lugemata postitus Postitas kaurr »

ehk siis sinu väitel on müüdud maineri võimsus boostitud?

Kui mul on tavaline mainer L3 mainer mis annab kodulehe andmel võimsuseks 504MH/s siis välja rentides hakkab see asi mul võimasmini mainima ja annab hoopis 504MH/s asemel välja hoopis 1008MH/s?

Seleta mulle nüüd selle asja loogika lahti? Ehk sa mõtled poolides kaevadnamist?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Asic Bitmain mainerid l3+ ja s9

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Jutt tundub käivat poolides kaevandamisest jah, aga see automaatselt masinale võimsust juurde küll anda ei tohiks?

Lisaks ei tasu ära unustada, et valdav osa kaevandajaid on kasumis ainult seetõttu, et BTC hind on tõusnud. Pole värskemaid numbreid näinud, aga mõned aastad tagasi tehti arvutus, et kui kaevandamiseks kuluva raha eest oleks lihtsalt Bitcoini ostnud, oleks võit suurem olnud, kui kaevandades.

Meenub see kullapalaviku aeg, kus kõige paremat raha teenisid ikka kirkate ja labidate müüjad, mitte kaevandajad :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kaurr
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Asic Bitmain mainerid l3+ ja s9

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Täpselt seda ma mütlesingi, et kuidas saab masina rentimisega teenida suuremat kasu, et kas masin hakkab paremini tööle või :D
a tajusin ise ka ära, et ehk ta mõtles poolides kaevandamisest.
Vasta