pay4results.eu

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Suppordile pole kirjutanud? Raamatupidaja unustas su ära ehk? :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
novinden
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Apr 2016, 11:47

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas novinden »

Eks ma ikka kirjutasin kolm päeva tagasi juba. Aga vist unustati vastata :)
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Mul seni ainult hea kogemus nendega. Doubleresultsi ja teisi ei kipu kasutama, olen võrrelnud - pole mõtet.
Kui 100€ koos ja kõik klikid (cookie-aeg) lõpuni konverteerunud (tehing tehtud või tühistatud), siis on nad e-maili saatnud, et arvet küsida väljamakseks.
novinden, kas küsid väljamakseid eraisikuna või FIEna, OÜna?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
novinden
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Apr 2016, 11:47

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas novinden »

Ma pole pidanud väljamakseid küsima, sest tegutsen eraisikuna, need ei pea mu teada arvet esitama, ei ole mulle taolisi emaile saadetud arve küsimiseks ja kogu aeg seni ikka üle on raha tulnud. .
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Kas kellelgi veel väljamaksed viivituses? Mul on detsembrist saadik vaikus, e-mailidele ka ei vastata :x
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Nad kustutavad neid summasid sealt tagantjärele nii palju ära, et ega polegi väljamakse kohta tekkinudki ammu...suht kahtlane koht ausaltöeldes.

On neil mõni asjalik alternatiiv ka, mis Eestis tegutseks või mida eestikeelsel lehel kasutada oleks mõttekas?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Facebooki Leht on ka maas neil https://www.facebook.com/pay4results .Juba pikemat aega.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tundub, et panevad pillid kotti ja lasevad inimesed üle?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Samas teateid uutest bänneritest tuleb mailile ja ka twitteris. Teadmatus ja mitte-suhtlemine ajavad rohkem närvi.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
novinden
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Apr 2016, 11:47

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas novinden »

Mulle tuli küll see väljamakse nüüd ära, mis eelmise aasta suvest pending oli. Üle poole aasta ootamist küll, aga noh jah, hea ikka. Samas nendega jätkata hetkel ei julgeks, oodata mis toimub.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ma saatsin arve ära, öeldi, et võta väike summa maha. Mis iseenesest on naljakas, arvestades, et see summa oli konto registreerimise eest, mitte tegevuse eest. Raske on mõista, kuidas saab konto registreerumine tagantjärele mitte olla konto registreerumine...

Samas ei ole veel täheldanud, et arve ära oleks tasutud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Sain e-mailidele vastused. E-mailit olevat kuskile kinni jäänud, see selleks.
Küsiti invoice ka lõpuks, saatsin.

Taavile: see oli siis tõenäoliselt CPA eest ainult kui regas, aga laenu ei võtnud (CPS).

Hetkel ma reklaame maha võtma ei hakka ega teisi ka kasutama kuna väga paremaid alternatiive pole.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Jah, aga ära kustutatigi see regamise osa, mitte laenu võtmise osa. Kuidas saab regamine mitte regamiseks muutuda? :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

regamise (Cost-per-lead) osa võidaksegi maha võtta kui reganu võtab laenu ka (cost-per-sale) - minu loogika järgi. sest eesmärk on saada ta laenu võtmagi, meie õnneks on nii et kui ta regab ära aga laenu ei võta (nt CPS 25€), siis saame vähemalt see 3€ CPLi eest.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mulle tehti makse ära igatahes.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Mulle tehti ka täna makse ära. Arve saatsin 15.veebruar.

15.mai edit: ja täna laekus aprilli tasu.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

inforegister.ee andmetel oli neil jaanuaris maksuvõlgnevus.

edit: 1jun tuli mai väljamakse ära.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas swift »

Minul on igatahes halvad kogemused pay4resultsiga.
Põhiliselt teen turundust kaugematesse riikidesse, aga mõtlesin et prooviks huvi pärast ka Baltikumi.

Aastaid tagasi sain paar väljamakset nende käest, aga mäletan, et see protsess oli ikka paras peavalu. Õigeaegselt kunagi ükski makse ei laekunud. Pidi korduvalt neile kirju saatma ja helistama, et lõpuks maksed kätte saada.

Selle aasta alguses mõtlesin, et proovin uuesti - ehk on alguse vigadest õppinud ja midagi paremaks läinud. Saatsin neile umbes 150 reaalsete toodete müüki (reklaamisin näiteks kaup24.ee-d ja mõnesid teisi "päris" asju müüvad e-poodisid). Üle 40% müükidest lihtsalt kadus nende süsteemist mõne aja pärast kuskile ära (tavaliselt süsteemis konversioon tühistatakse kui kliendilt pole lõpuks makse laekunud, et jääb ikka jälg maha süsteemi.

Saan aru, et 100% müükidest ei pruugigi läbi minna, aga 40% tühistatud makseid pole küll realistlik.

Kui küsisin, et milles asi siis 3 kuu jooksul pole vastust tulnud pärast mitmeid päringuid. Oma närvirakkude säilitamiseks ei viitsinud enam sellega jamada. On palju paremaid võimalusi raha teenimiseks.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sama siin selle tühistamiste kohapealt. Ebarealistlikult suur protsent on see. Millegipärast mulle tundub, et kustutatud on isegi CPS ehk konto loomise tasusid korralikult.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Olen hakanud aktiivselt kasutama DoubleResults'i kampaaniaid, millel on suurem komisjonitasu kui P4Ril või mida seal ei ole. MinPayout on 50€ ja seni küsivad ise kuu alguses invoice ja vähem kui 10-päevaga tuleb raha üle.
Minu ref-link siin, kes huvitub: https://www.doubleresults.com/en/api/re ... k=a3d50c0c

edit: pay4results on viimastel kuudel väljamaksed kokkulepitud aja jooksul ära maksnud kuigi konverteerumisperioodid on kõvasti üle 1 kuu veninud, aga see pole hullu 8-)
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Veel üks geniaalne lüke Pay4Results poolt. Tundub, et nad vahepeal muutsid oma affiliate linkide struktuuri, aga vanu linke ümber ei suunanud ja affiliate'sid ka ei teavitanud.

Igaljuhul avastasin, et minu link viis ilusti P4R landing page peale, mitte sinna, kuhu ta pidi viima.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Ma peatasin nendega koostöö kuskil 2018 aasta alguse kandis ja läksin DoubleResults peale üle kuna see pidev teadmatuses olemine, millal konverteerumine lõppeb, kas mul e-mailidele vastatakse ja millal raha üle tuleb, oli üle aasta juba kestnud.
Ja kui kahe kuu peale tühistatakse konverteerumisi nii et alles jääb 99,3 €, mida ei saa välja ka küsida, siis see tekitab paranoilisi mõtteid, et meelega tühistatakse kus vähegi saab varjata.
Olen mõelnud saata neile pika kirja, et võimaliku koostööd jätkata, aga seni pole selleks tuju tulnud. See on võib-olla nagu restoranis, et kui on tunda et teenindajad ei taha sind kliendina näha, siis mõtlen et miks ma üldse siin aega ja raha raiskan.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei ole nad ka mulle just usaldusväärset muljet jätnud. Vahepeal avastasin, et neil mingid lingid ka muutunud, ilma et oleks teavitatud või vanu linke ümber suunatud, nii et vähemalt ühe lingi pealt mul suunas vigasele lehele lihtsalt.
Vasta