Alustame RahaRaamatuKlubi uut hooaega

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Taavi
Postitusi: 1486
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Alustame RahaRaamatuKlubi uut hooaega

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Juba septembris alustame taas väiksema seltskonnaga RahaRaamatuKlubi kohtumistega. See on üks parimaid viise raamatute lugemiseks, kui sa päriselt ka midagi selgeks tahad saada, mitte lihtsalt linnukest kirja. Esiteks, kui sa loed teadmisega, et pead suutma oma mõtteid teistega jagada, siis saab lugemine omale juba teise tähenduse.

Teiseks, kui saad loetut teistega arutada, siis võid avastada, et nad nägid sama teksti hoopis teistmoodi. Saad oma mõtteid edasi arendada ja tekkinud küsimuste üle koos sarnaste huvidega inimestega arutleda.

Kolmandaks, ja ma tean, et see paljudele kohe üldse ei meeldi, sõltuvalt raamatust püüame loetut ka praktikasse panna ehk võtame raamatus olnud info ja proovime selle põhjal näiteks mingi analüüsi läbi teha. Paraku kipub teadmistega olema nii, et kui sa neid ei kasuta, siis pole neist eriti palju kasu.

Kui loed investeerimisraamatuid selleks, et huvitav oleks ja linnukest kirja saada, siis ei ole raamatuklubi sulle. Kui tahad aga loetut süvitsi mõista ja praktikasse panna, siis oled oodatud liituma.

https://rahatasku.ee/pood/raharaamatuklubi/

Kohtumised leiavad aset läbi zoomi ja kohtume iga kuu teisel ja neljandal teisipäeval. Esimene kohtumine leiab aset 13. septembril. Kohtumisi saab salvestusest järele vaadata, kui mõnikord kuidagi kohale ei jõua.

Esimese raamatuna võtame sel hooajal ette "Investeerimisedu põhimõtted". Kui sul seda veel ei ole, siis kõigepealt soovitan raamatuklubiga liitumise ära teha ja seejärel saad infot, kuidas sul on võimalik raamatuklubi liikmena see omale soodsama hinnaga saada.
Raamatuklubil on sümboolne tasu ehk umbes 4 € kohtumise kohta. Osaliselt, et ikkagi liituksid ainult inimesed, kes tõesti osaleda soovivad ja osaliselt, et minu sellega seotud rahalisi kulusid katta (peamiselt zoom, videode hostimine). Kasuteguri järgi hinnastades peaksime ilmselt mingist teisest suurusjärgust rääkima.

PS! Kui sa pole varem raamatuklubis osalenud, siis uutele liikmetele minu poolt julgustuseks. Kui siiski esimese kuu järel avastad, et see ei ole sulle või sa ei leia kuidagi lugemiseks aega, siis võid liikmelisuse ära tühistada ja kannan sulle järgnevate kuude tasu tagasi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta