weebifirma.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
kaimar79
Postitusi: 10
Liitunud: 03 Jaan 2007, 00:27

weebifirma.

Lugemata postitus Postitas kaimar79 »

on siis selline plaan et teha eesti sait kust saad tellida kõike mida sa usa saitidel näed.
hetkel https://www.thingeek.com andis loa enda asju eestis müüa,saab soodsamalt kätte.
või on kellelgi veel mingeid ideesid.oodatud on paar inimest veel
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: weebifirma.

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Mul on selline idee, et äkki tutvustad oma plaane täpsemalt.
Praegu jääb jutust selline mulje, nagu ema või vanem vend sundisid sind seda teemat tegema :mrgreen:
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
kaimar79
Postitusi: 10
Liitunud: 03 Jaan 2007, 00:27

Re: weebifirma.

Lugemata postitus Postitas kaimar79 »

cashflow kirjutas: Mul on selline idee, et äkki tutvustad oma plaane täpsemalt.
Praegu jääb jutust selline mulje, nagu ema või vanem vend sundisid sind seda teemat tegema :mrgreen:

:P kuna eesti ja usa vaheline turg vaikselt aktiviseerub siis tahan hakkata luua veebifirma millelt saab eestikeeles asju tellida.mõte on suht toores aga ehk saab asja
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: weebifirma.

Lugemata postitus Postitas pippen »

mõte iseenesest ju hea, kahjuks vist jh natuke liiga toores veel, aga tasub kindlasti edasi arendamist. Mille poolest sa muidu näiteks netikuller.ee-st kavatsed eristuda? Sealt saab samuti kõiki asju usast tellida ja kauba hinnale lisanduvad maksud on seal suht optimaalsed.

Pakun, et kõige targem oleks sul mingi oma nišš välja valida ja neid kaupu tuua. Kõige jamaga korraga alustamisel läheb asi ilmselt kiirelt käest ära :mrgreen: Peaasi, et ei tuleks järjekordne mõtetu Eesti e-pood, milliseid iga nädal tekib ja sureb. Ja ära palun hakka läpakaid, digikaid jne Eestisse tooma :lol: Mina muide soovitaks hoopis vastupidist suunda, Eesti kaupa väljapoole müüa, Eesti netis ostjate arv on ikka väga piiratud...ja hea koht alustamiseks/katsetamiseks on ikka EBay või mõni teine oksjonisait.

Soovitan sul uurida seda foorumit: https://www.youngentrepreneur.com/forum/
Sealt saad palju infot, kuidas alustada sellise äriga (ja ka teiste offline/online äridega), kust leida hea dropshipper jne, samuti on seal inimesi üle maailma, kellega saad koostööd teha (mõni usaldusväärne USA kontakt on kindlasti vajalik)
kaimar79
Postitusi: 10
Liitunud: 03 Jaan 2007, 00:27

Re: weebifirma.

Lugemata postitus Postitas kaimar79 »

tähendab ei olegi mõttes hakata läppakaid ja säänest saasta tooma,www.thinkgeek.com
lubas hakata mulle tarnehinnaga kaupa edastama.paar samasugust asja veel ja võib vaikselt alustada,polegi vaja kohe suurelt tulla ja kiirelt surra
kaimar79
Postitusi: 10
Liitunud: 03 Jaan 2007, 00:27

Re: weebifirma.

Lugemata postitus Postitas kaimar79 »

tähendab ei olegi mõttes hakata läppakaid ja säänest saasta tooma,www.thinkgeek.com
lubas hakata mulle tarnehinnaga kaupa edastama.paar samasugust asja veel ja võib vaikselt alustada,polegi vaja kohe suurelt tulla ja kiirelt surra
Vasta