Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

Seoses antud 2 teemaga tekkis mul mõte -
Teema 1 - Ajujaht 2007 - Rahafoorumi tiimi moodustamine
Teema 2 - 2007 aasta teenimise HITT! AGLOCO! [PTP]

Nagu näha on siin palju sellist rahvast, kes soovib endale internetis raha teenida ja näeb selleks vaeva siis kas hyipdele reffide kogumise, raha sissepanemise ja muu analoogsete asjadega. Lugedes ka teie teemat AGLOCO saan aru, et mitmed inimesed on niiöelda "nugised" koguma refferale ja vaeva nägema, et neid piisavalt saada. See näitab, et viitsimist teil on. Seega pakkuksingi välja ühe projekti, millisse võiks kaasata näiteks kuni 7 inimest. Nimelt võiks valida välja häid teemasi, millest kõik oskaksid kirjutada või leiaksid antud teemale materjale. Siis avada antud teemadele koduleheküljed ja hakkata stabiilselt contenti sisse viskama sinna ja linke otsima jne. Selle töö tulemusena saaksime häid lehti, mis stabiilselt tooksid meile näiteks adsensega raha sisse. Raha jagaksime siis omavahel ära. See on kindlasti kasulikum ja vähem närvesöövam kui hyipidega tegelemine. Kuna kui meid on ka 7 inimest siis kasvavad tulemused kiiremini ja see motiveeriks meid veel rohkem tööd tegema jne. Usun, et sellest saaks asja. Lehti võiks ka olla kokku umbes 7. Kel huvi andke teada. Kui leiab piisavalt huvilisi saab täpsemalt arutada asju.
Kasutaja avatar
opz
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:33

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas opz »

Oleks in..
Kuigi pole adsensega kungai tegelenud :roll:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas surf »

Üldine Idee, mis siin postitasid, pole sugugi paha, megapoja, kuid pean leidma aega ja uurima, mis see Ajujaht 2007 on :D , siis saaks ehk rohkem aru, milles sisu või millest see idee hargnema hakkas..
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Otseselt seda meeskonna ideed ei oska hetkel kommenteerida, aga omavahelise koostöö tihendamine tuleks meile kõigile ainult kasuks. Jälgides, kui innukalt näiteks Digitalpoindi rahvas üksteise saite stumble'vad ja artikleid digg'ivad, siis arenguruumi meil jätkub.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

selleks ei peagi sul olema adsense kogemust, et selles projektis osaleda. Kõik adsense probleemid, serveri rent, doomeni rent, lehe püstipanemine jne ning nende haldamise võtaksin ma enda peale. Vaja oleks lihtsalt inimesi, kel oleks tahtmist ja viitsimist antud lehti uuendada, linke otsida, lisada kataloogidesse lehti jne. asju ma leiaksin, millega igaüks hakkama saaks. Ja siis põhimõtteliselt plaan oleks saada tänu pidevale tööle mida kindlasti mitmekesi suudame palju edukamalt teha saada googlist head trafficut, mis tooks meile raha sisse. Endal poleks aega väga palju nende linkide otsimisega, lisamisega ja contenti lisamisega aega tegeleda, kuid ma arvan, siin leidub mitmeid kellel oleks tahtmist ja aega sellega tegeleda. Tulu mida saama hakkama sõltub muidugi eelkõige meie endi koostööst :) , kuid ma ei usu et see väikseks nüüd jääks. Esimesed kuud on raskemad kuid hiljem ma usun et koostööna suudaksime tekitada mõnusa trafficu lehtedele ja siis on ka tulu hea. Kel huvi siis privage mulle näiteks oma maili aadress ja msn aadress. Hakkaksin vaikselt huvilisi siis koguma ja kui piisavalt huvilisi olemas siis väike jutunurk kuhugi üles visata kus arutaksime lõplikult asjad läbi ning siis juba projekt käima lükata.

Ps. Projekt ajujaht või mis see oligi, sellega pole siin pistmist.
tonks

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas tonks »

Mis teemaline see leht tuleks, et teaks, kas oskaksin ise ka asjas midagi kaasa rääkida või mitte.
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

teeks kohe mitu lehte, mõned mõtted mis lehti võiks teha
1) tehnika (autod, mootorrattad, muu tehnika jne)
2) internet (seo, turundus, jne)
3) arcade games

ja neid võiks muidugi veel olla. eks sellele ole aega mõelda koos juba siis.
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas muhno »

ma oleks küll asjast huvitatud ja hetkel ka veel ülikoolis
Pilt
tonks

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas tonks »

Tehnika (ehk autod ja arvutid) teemal oleksin küll käsi, kuigi adsensega kokkupuudet pole varem olnud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas surf »

tonks kirjutas: Tehnika (ehk autod ja arvutid) teemal oleksin küll käsi, kuigi adsensega kokkupuudet pole varem olnud.

Asi pole adsenses hetkel. Megapoja ei otsi adsense oskajaid vaid tema üleskutse või plaan on luua meeskonda erinevate teadmistega jne jne., kes viitsiksid selle lehe kallal muud tööd teha - täiendada, sisustada jne. Selle Adsense võtaks ta enda peale nagu ma õieti aru sain.
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

surf kirjutas: Asi pole adsenses hetkel. Megapoja tahab luua meeskonna erinevate teadmistega jne jne., kes viitsiksid selle kallal muud tööd teha, lehte täiendada, sisustada jne jne. Adsense võtaks ta enda peale nagu ma õieti aru sain.


täpselt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas surf »

megapoja kirjutas: teeks kohe mitu lehte, mõned mõtted mis lehti võiks teha
1) tehnika (autod, mootorrattad, muu tehnika jne)
2) internet (seo, turundus, jne)
3) arcade games

ja neid võiks muidugi veel olla. eks sellele ole aega mõelda koos juba siis.

Aga miks mitu lehte? Sain aru, et enne mainisid nagu ühisest lehest, mis sisaldaksid erinevaid teemasid.
Kas see leht peab kindlasti siis inglise keeles olema, et sealt adsensega midagi teeniks või ma eksin?
tonks

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas tonks »

megapoja kirjutas:
surf kirjutas: Asi pole adsenses hetkel. Megapoja tahab luua meeskonna erinevate teadmistega jne jne., kes viitsiksid selle kallal muud tööd teha, lehte täiendada, sisustada jne jne. Adsense võtaks ta enda peale nagu ma õieti aru sain.


täpselt

Sain pihta jah, aga mainisin lihtsalt igaks juhuks selle adsense värgi ära. Tehnika poolt täiendama olen sellegi poolest nõus.
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

nii ilmselt läheb projekt käima. koos minuga projektis hetkel 3 inimest. Vaja leida veel inimesi, kes kirjutaksid contenti või hakkaksid otsingumootirites lehekülgi up-ima.

Nii, Contenti kirjutajaid.
1) Peaks oskama kirjutama peaaegu kõigest, kui anda piisavalt materjali ette.
2) Suutma leida internetist antud teemale sobivat ja huvitavat materjali ning seda lühidalt kommenteerida
3) Inglise keel heal tasemel

Ja Otsingumootorite uppijad
1) Viitsimine viitsimine viitsimine
2) Tunneb googlit hästi ning oskus leida hulgaliselt konkurentide lehekülgi
3) digitalpoint foorumis linkide vahetust stabiilset tegema
4) Konkurentidega ühendust võtma (kasvõi e-maili teel) ja paluda neil linkida meie lehele, vajadusel lingivahetus
5) artiklite sisestamine teistele lehekülgedele (nimekiri olemas)
6) kataloogidesse lehekülgede sisestamine (nimekiri olemas)
7) otsingumootorisse lehekülgede sisestamine (nimekiri olemas)
8 ) inglise keelest hea arusaamine ja vähemalt rahuldav kirjutamine (konkurentide blogides näiteks asjalik kommenteerimine, kuhu jäetakse ka link meie kodulehele)

Eesmärkidest niipalju, et tulemused hakkaksid tulema ilmselt pärast paari kuud. Iga lehega peaksime saama vähemalt pärast 2 kuud 1000 EEK ühes kuus. Sellist plaani olen suutnud üksigi ellu viia ja ei tohiks tekkida probleemi. Kuna meid on 8, siis võivad need tulemused olla oodatust tunduvalt kõrgemad. Muidugi sissetulek kasvaks iga kuuga kui stabiilselt lehtedega tegeleme. Esialgu plaan avada ka umbes 8 lehte.

Kui tahad osaleda ja arvad, et suudad meile kasulik olla siis saada mulle u2u ja jäta ka sinna msn.
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Kuda asi edeneb ka?
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

ei jõua kohe mitte mulle kohale miks teid 8 on vaja.. kui saaks ka üksi samahästi hakkama :|
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

IXI kirjutas: ei jõua kohe mitte mulle kohale miks teid 8 on vaja.. kui saaks ka üksi samahästi hakkama :|


kui kohale ei jõua siis võta loogika appi ja mõtle veelkord. ei viitsi siin hakata lahti seletama, kuid igaüks peaks aru saama miks mitmekesi saaks antud asjaga paremini (mitte samahästi kindlasti) hakkama.
IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

megapoja kirjutas:
IXI kirjutas: ei jõua kohe mitte mulle kohale miks teid 8 on vaja.. kui saaks ka üksi samahästi hakkama :|


kui kohale ei jõua siis võta loogika appi ja mõtle veelkord. ei viitsi siin hakata lahti seletama, kuid igaüks peaks aru saama miks mitmekesi saaks antud asjaga paremini (mitte samahästi kindlasti) hakkama.

mm.. ok ma parandan ennast.. Sina kui asjaga tegelenu.. miks sul on veel vaja 7et inimest kui sama hästi võiksid sa kõik selle raha ise endale saada.. (sorry ei ole aega old tervet teemat läbi sirvida.. aga meile jääb see igatahes väga segaseks.. )
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas Ylts »

IXI kirjutas:
megapoja kirjutas:
IXI kirjutas: ei jõua kohe mitte mulle kohale miks teid 8 on vaja.. kui saaks ka üksi samahästi hakkama :|


kui kohale ei jõua siis võta loogika appi ja mõtle veelkord. ei viitsi siin hakata lahti seletama, kuid igaüks peaks aru saama miks mitmekesi saaks antud asjaga paremini (mitte samahästi kindlasti) hakkama.

mm.. ok ma parandan ennast.. Sina kui asjaga tegelenu.. miks sul on veel vaja 7et inimest kui sama hästi võiksid sa kõik selle raha ise endale saada.. (sorry ei ole aega old tervet teemat läbi sirvida.. aga meile jääb see igatahes väga segaseks.. )



mida rohkem inimesi levitab/reklaamib seda suurem papp sisse tuleb ;)

üks inimene 1k, 8 inimest juba 8k :lol: 16 inimest 16k :twisted:
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

pigem jääb ainult sulle see arusaamatuks või jääb kellegile veel? erinevalt mõnest ma ei ole ainult omakasu peal väljas. üksinda ma ei suudaks elusees 8 lehte kiirelt ja hästi trafficut saama panna. see võtab ikka metsikult aega. Ja mitmekesi tehes on võimalik palju kiiremini läbi lüüa ja jõuda trafficus mitmetest rasketest kohtadest üle, et lõpuks isegi raha ära jagades on see summa mitmeid kordi suurem kui üksinda tehes. Meeskonnatöös on mitmeid plusse: see motiveerib, lehte uuendatakse tihedamini ja mitmeid kordi rohkem, rohkem ideid, lehele kulutatakse kordades rohkem aega, mis lihtsustatult tähendab lõpptulemusena kordades rohkem raha, leheküljed on mitmekülgsemad, backlinke võimalik rohkem hankida, jne jne.

Sinu arvamus "miks sul on veel vaja 7et inimest kui sama hästi võiksid sa kõik selle raha ise endale saada.." on ikka väga naiivne.
IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

pigem jääb ainult sulle see arusaamatuks või jääb kellegile veel? Mulle ja Ristole.

Ja ok Case closed.. kuigi ei mahu siiani pähe miks sul on 8'sat saiti esiteks vaja.. kuigi võiks selle ülesande 1 ära teha pmst.. ja ok 7 inimest juurda ainuke asi on see, et sa tahad teistega raha jagada :) mille vastu pole mul midagi.

Case Closed.
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

mul pole sõnu. Ja sa oled veel rahafoorumi omanik ja nii lollid arusaamad veebis raha teenimisest. Sa ei lugend vist üldse mida ma ennem kirjutasin. Ma väga kahtlen, et asi on nii et teen 8 lehekülge ja siis meeskonnas veel 7 tüüpi ja siis kui raha tuleb siis jagan raha ära kuna ma heatahtlik :D . Kas keegi siit foorumist ühtib veel IXI vaatega (peale IXI suuvoodri Ristoga) tahaksin väga teada?

Anyway okei. Rahafoorumi omanikul vist eriti suured teadmised pole veebiga teenimise alal jne, sellega seonduvast nimelt. Rohkem hyipi alane foorum see vist :roll: Olen vist valesse kohta sattund. Ei viitsi sellel teemal enam vaielda IXI. Kuid palun ürita aru saada, et üks ei võrdu kaheksa. Kui kõik saaksid iga asjaga üksi hakkama, siis võiks igaüks endale oma firma teha Eestis ja üksinda juhtida firmat, sest milleks teistele raha jagada ju???? Ega me heatahtlikud ei ole ju.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas pippen »

mõtlesingi millal see koostöö teema muutub ka ärapanemiseks :lol:

rahu mehed...megapoja, ei ole hyip foorum, ptc on ka ikka :mrgreen: ok, s**t nali. tõsiselt, eks me kõik oleme mingi netis teenimise asja kaudu siia foorumisse jõudnud ja foorumi mõte on ikka uute võimaluste leidmine ja omavahel arutamine, mitte üksteise mahategemine...

selle meeskonna moodustamise kohta, asi sattus natuke kehvale ajale, kuna mul ja tigeril just käivitus üks adsense'i veeb ja kogu aur läheb selle käimalükkamisse. kui see käib siis oleme mõlemad tiimis ja valmis oma panuse andma.

oma vähestest kogemustest võin IXI sulle väikse näite tuua. Ma olen selle uue veebi jaoks kokku pannud 300 directoryst listi ja nädalaga olen jõudnud ainult 240-sse oma veebi sisestatud. Kogu mu vaba aeg on läinud selle manual submissimise peale...pluss tegelenud trafficu analüüsimise jm vajalikuga.

tigeri peale on jäänud artiklite kirjutamine, koduka disaini kujundamine jm. Point on selles, et kahekesi ikka läheb hullult kaua aega kõigi asjadega ja kõigega korraga tegeledes on ikka see, et tglt ei saa midagi korralikult valmis. Ja nt. blogidest trafficu korjamise, link exchange'i ja muu selliseni me pole veel jõudnudki...

P.S. Paluks mitte hakata pakkuma neid autosubmittereid a'la "free submission to 500 directories". Aitäh ;)
IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

Vb ma ei ole siis päris õige inimene seda ütlema.. ma olen küll pikalt sellega tegelenud. aga ok jah ei ole mitmeid sadu $ teeninud päevas. Aga Adsense vallas ma usun iga jummala sõna mida ütleb Risto! Ja pigem olen MINA siin tema suuvooder, mitte vastupidi. Mina üritan õppida temalt seda mida tema on adsense'dega saavutanud!

Aga enivei ise hetkel ei tegele adsensega tõesti.. pole kahjuks juba mitu kuud olnud üldse aega netis teenimisega tegeleda.. nii, et jätkake oma teemat, ei tahaks seda "ärapanemise" tõttu sulgeda veel!
Vasta