Palju teenite pokkeriga?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Pokker
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:59

Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas Pokker »

Tere

Jõin just täna kohvi sõbraga ja samal ajal toksis ta läppariga pokkerit ja õpetas mindki.
Sõber Indrek mängis enne rohkem live-turniire (Olympicus), aga enam eriti ei viitsi, sest internetis pidi kergemini pappi kokku lükkama. Ja alates novembrist kuu keskmine sissetulek 7-8 kilo taala. Aega kulutab ca 7 h päevas, st võtabki põhitööna. Mängib ainult PokerStars'is, mis on hetkel maailma suurim pokkerituba. Miks? Sest pidi kõige rohkem rahvast olema ja palju "banaane" (tema väljend). Mängib Holdemi turniire ja rahalauas Omahat, mida nn banaanid ei pidavat oskama. Täna siis mängis jutu ja kohvi kõrval ca tund aega kahel laual ning kokkuvõttes oli ca 600 eegiga plussis, olgugi et mõned pakkumised lihtsalt jutu käigus maha magas ja eriti ei keskendunud. Ausalt öeldes arvasin, et miinusesse jääb. See oli mulle niiöelda näidistunniks, sest ise roheline pokkeris veel.
Veel mõned märkused: kui liiga tõsiselt võtad ja päikesevalgust ei näegi (st elad ainult USA aja järgi), siis pidavat pikapeale tervisele hakkama. Ja Indreku ja ka paari Eesti advokaadi lemmik mainitud pokkeritoas pidi olema pühapäevane turniir, kus auhinnafond on mill taala. Ja kus enamuses mängijatest on nagu USA perenaised, kes mängivad pokkerit kui loteriid või bingot.
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

kunagi sai ikka kokku aetud seda raha.. pacificus.. noh ikka kaa nii, et õhtul kell 18 alustasid ja hommiku kell 12 lõpetasid... ööga tuli nii 100-300$ kuigi mõni öö suutsin isegi tsipa miinusesse jääda kui seal kahekesi lauas potid läksid sinna paarisaja $ kanti.. a muidu hea ots oli kui usakaid veel oli.. viimasel ajal pole netis tegelend.. niisama sõpru väheke nöörind.. a eks peab siis pacificust üle saama ja kuskil jälle alustama..
ola

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas ola »

Nii lihtne see nüüd kah pole nagu sul sõber Indreku jutust mulje jäi.
Sellise Indreku tasemeni jõuda läheb tykk aega ja õppimist ja ka valuraha, enne kui stabiilselt võita suudad.
Selliste summade juures 7k taala kuus võib kõikumine olla päris suur ehk siis su bankroll peab olema vägev.
Aga kui loed pokkeriraamatuid ja saad oma sõbralt liveõpet siis polegi see võitmine vast väga keeruline.
Ma olen mänginud vast pool aastat nii vahelduva eduga hobikorras ja stabiilselt plussi pole nagu jõudnudki.

Aga edu igatahes!
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jah, täpselt nagu ola sõnas.
Mainin siis oma jutule juurde veel, et enne seda kui ma teenima sealt midagi hakkasin, mängisin ikka maha kaa korralikult.. ja enne sai ikka mängitud kuskil pea aastake enne kui miskit tulema hakkas.. aga kõige rohkem õpib ikkagi mängides, ei ole raamatuid lugenud. netist olen kyll suht palju lugend a põhiteadmised annab ikkagi mängimine !;)
ice
Postitusi: 2
Liitunud: 07 Apr 2007, 16:15

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas ice »

Lisaks veel nii palju et mängu rahaga harjutamine pole see mis päris rahaga.

Ise mängin põhiliselt 2 inimese Sit&Go turniire, eile 11-st mängust võitsin 9
2500 osavõtjaga freerollis sain 108-ks
Alustan alati väikeste panustega mängudest et end nn. soojaks mängida
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

IXI soovitan pkr.com üle minna kuna , parem graafika , rohkem lolle, suurem kasum.
Ise mängisin $26 ühe õhtuga $170 peale , muidugi oli mul ka õnne aga arvestades neid idioote kes enne flopy nt J ja 9 ga kohe 5 taala sisse lükkavad ei saagi sitemat tulemust tulla :D.

kõik käib läbi moneybookersi aga ütlen ,et nendele kes mängida oskavad tasub se ikka kõvasti ära :)
+ veel mängimise eest saad mingeid boonus PKR pointse mille eest saad võtta osa freerollidest nt $1000 , tundub kahtlane ? vb, aga seal on max osavõtjate arv 700 playerit ;)
Mida rohkem neid boonus or whatever pointe seda suurema panusega freerollidest osa saad võtta :P
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Kirjutasin ka just väga karmi ülevaate PKR'i kohta :mrgreen:
Nii, et kõik n00be peksma!
eheiest
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Sept 2007, 14:12

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas eheiest »

Ise mängin triobetis ja pärast kahe raamatu lugemist ja mõningast raha kaotamist olen hakanud plussi jõudma. Toksin nädala sees tunni-kaks ja nädalalõpus kaks kuni neli tundi. Eelmine kuu jäi +150$. Praegu üritan normaalset bankrolli tekitada, et vaadata suuremaid mänge.

Põhilised mängud on $0.20/$0.40 6-handed limit ja $1-$2.5 NL sng.
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

eheiest kirjutas: Ise mängin triobetis ja pärast kahe raamatu lugemist ja mõningast raha kaotamist olen hakanud plussi jõudma. Toksin nädala sees tunni-kaks ja nädalalõpus kaks kuni neli tundi. Eelmine kuu jäi +150$. Praegu üritan normaalset bankrolli tekitada, et vaadata suuremaid mänge.

Põhilised mängud on $0.20/$0.40 6-handed limit ja $1-$2.5 NL sng.

Ise pelan 0.10/0.20 NL holdem sellesmõttes ,et kui midagi kätte ei tule ja sul on ebaõnne nagu mul siis pole mõtet dollareid lihtsalt blindide peale magama panna ;)
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

Ennem 2615 mängjast 6s koht ja 4$ ^^
5 draw poker ja unibetis.
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

TacoTax kirjutas: Ennem 2615 mängjast 6s koht ja 4$ ^^
5 draw poker ja unibetis.


5draw on millegipärast mul saanud kaa viimaselajal üheks tugevamaks küljeks..
samas sai tehtud HeadsUp freerolli.. kus siis 256 mängijat lasti max sisse ja kõik käisid 1vs1 läbi mängimas.. mis oli muljetavaldav, et 256 hulgas oli 4 tuttavat mängijat 2 siit foorumist ja 1 niisama sõber ja Taco ise oli kaa kohal jah.. kahjuks väga hästi ei läinud seal.. sain väga tugeva vastase 4 ringis ja jäi 25 koht ja 5$ Aga asi seegi.. loodab, et edaspidigi teevad selliseid asju :)
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

IXI kirjutas:
TacoTax kirjutas: Ennem 2615 mängjast 6s koht ja 4$ ^^
5 draw poker ja unibetis.


5draw on millegipärast mul saanud kaa viimaselajal üheks tugevamaks küljeks..
samas sai tehtud HeadsUp freerolli.. kus siis 256 mängijat lasti max sisse ja kõik käisid 1vs1 läbi mängimas.. mis oli muljetavaldav, et 256 hulgas oli 4 tuttavat mängijat 2 siit foorumist ja 1 niisama sõber ja Taco ise oli kaa kohal jah.. kahjuks väga hästi ei läinud seal.. sain väga tugeva vastase 4 ringis ja jäi 25 koht ja 5$ Aga asi seegi.. loodab, et edaspidigi teevad selliseid asju :)


:D iga laupäev on selline ringikene
3s ringis sain siis kotti :D ma isegi vaatasin kuidas sul to mäng läks ega jah :D
$10 000 freeroll on homme ,hetkel saab veel regada (hold em) :(
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

Kohal seal ja ilmselt kõigile 2000$ rollidel kaa :) ja see heads up võiks iga krdi päev olla :D
w4ters
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Juun 2008, 11:01

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas w4ters »

olen mänginud natuke vähem kui 2 aastat põhitöökoha kõrvalt, keskmise sissetulekuna 4-5k$ kuus. ei nurise.
one2three

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas one2three »

Olen mänginud nüüdseks umbes pool aastat. Hetkel mängin NL10, aga plaan on suveks hakata mängima NL50.
Hetkel tuleb kuus umbes 3-4k.
Raabise
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Dets 2007, 23:13

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas Raabise »

Ma olen umbes 3a. m2nginud. Aga lles hiljuti hakkasin turniire m2ngima. Cash gamed mulle eriti ei istu, kuigi saan ka seal raha teenitud kui vaja. Aga jah, viimase kuuga olen umbes 18k kogunud. M2ngin triobetis. Selle raha teenisin 3 turniiriga. KOhad olid 3. 4. 5. Aga jah ei tasu pokkerile lootma j22da kui veel algaja oled.
juq
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Sept 2008, 19:28

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas juq »

sai ka siis täna skoor avatud, saavutasin actionpokeris 200$ free bankrollil algaja jaoks auväärse 39 koha ja sealt mu esimene dollar tuligi 8) raske oli aga ära ta tuli.
Pilt
Vasta