HotDogi bisness!

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas pippen »

kes järgmisel suvel (nt. koolivaheajal) oma äri alustamist katsetada tahab, siis võib hotdog'ide müümist proovida...hea näide sellest, mis asi on frantsiis - firma annab sulle hotdog'i käru ja tooraine, sinu asi on saiu müüa.

Ei ole ise hindu ja asju uurinud, kui keegi viitsib seda teha, siis võiks teistele ka teada anda, info ja kontaktid igatahes siin - https://www.ettevotja.ee/index.php?main=367

isiklikult arvan, et kui vähegi normaalne suvi tuleb, siis on võimalik vast ikka rohkem teenida, kui maasikapeenarde vahel. eriti kui asukohaks võtta nt. selline rand, kus rahvast palju, aga mingeid hamburgeriputkasid üldse lähedal ei ole. ja kauplemisluba peaks ka lihtne olema saada. iseasi kas sa viitsid sooja ilmaga tööd teha, aga nh. leiad kellegi, kes viitsib, äriomaniku rõõmud ;)
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

Ei tea ,soomes sai kuuga 12kilo kokku aetud paar aastat tagasi.
Kui 24/7 korjad ja pooli maasikaid ära ei söö (nagu mina vahepeal harrastasin) siis teenid ikka korraliku palga :P

A no kui ise ka võib vahepeal mõne hot-dogi alla libistada siis pole eriti vigagi.
:mrgreen:
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Kus juures suht huvitav asi iseenesest :P Peaks huvipärast neid täpsemaid tingimusi kaa uurima :P
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas pippen »

natuke lisainfot, loodan et seda võib ikka avaldada :mrgreen:

Hotdog'i käru rent: 4500 EEK/kuu
Hotdogi omahind (ilma palkadeta): 7,5 EEK
Keskmine päevakäive (hinnaga 30 EEK-i): 2500 EEK (üritustel rohkem)
Lisandub siis tööjõukulu + tasu kauplemisloa eest
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mnjaa. Omahinna puhul on ikka mõningane juurdehindlus ka tehtud või vähemalt mulle nii tundub, aga eks kuskilt pea nemad ka raha teenima.

Aga selliste numbrite järgi tundub täitsa kasulik ettevõtmine, kui kellelgi huvi ja pealehakkamist on ning hea koht ka välja valitud. Kauplemisluba vist väga kallis ei ole? :roll:

Tööjõukulule lisandub see, mis ühel koolitusel räägiti, et tasub arvestada, et kõik töötajad varastavad :lol:
Et siis paar hotdogi läheb tasuta kuskile kindlasti.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

deathace kirjutas: Mnjaa. Omahinna puhul on ikka mõningane juurdehindlus ka tehtud või vähemalt mulle nii tundub, aga eks kuskilt pea nemad ka raha teenima.

Aga selliste numbrite järgi tundub täitsa kasulik ettevõtmine, kui kellelgi huvi ja pealehakkamist on ning hea koht ka välja valitud. Kauplemisluba vist väga kallis ei ole? :roll:

Tööjõukulule lisandub see, mis ühel koolitusel räägiti, et tasub arvestada, et kõik töötajad varastavad :lol:
Et siis paar hotdogi läheb tasuta kuskile kindlasti.

Loed oma kuumad koerad üle ennem ja kõik mis müügist kaduma läks nõuad sisse ;)
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

30 veits ülepakutud hot dogi eest ma pakun.. stati omad on sinna hinnaklassi.. need tavalised hot dogi putka omad pigem 15-20.. aga noh üritustel jah vast pressiks selle 30 kaa välja :)
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

Mine McDonaldsi ette ,enne sisse minekut kohustuslik üks 15 eegune hotdog sisse libistada - silt pane suurelt ,3x parem kui juustuburger ja aint 15.- vms
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

:D ja siis ma hakkan panuseid tegema kui kiiresti sind sealt minema lennutatakse :D

tegelt veelparem on minna mäkki sisse ikka ;) vead oma käru sinna letitaha ja kui keegi tuleb, et tere 1 bigmäki eine siis pistad talle 4 hotdogi hoopis selle asemel ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas pippen »

TacoTax kirjutas: Loed oma kuumad koerad üle ennem ja kõik mis müügist kaduma läks nõuad sisse ;)


kusjuures, kuna sa ise tellid toormaterjali, siis on sul ju tõesti kõikide saiade/vorstide arv teada...
IXI kirjutas: 30 veits ülepakutud hot dogi eest ma pakun.. stati omad on sinna hinnaklassi.. need tavalised hot dogi putka omad pigem 15-20.. aga noh üritustel jah vast pressiks selle 30 kaa välja :)


ise mõtlesin ka, et 30 on nagu liiast, samas on seal ruumi hinda langetada ka piisavalt...

mis mulle imelik tundus, oli hoopis see 4,5k käru eest kuus, vb on tõesti mingi imemasin, aga vaatasin netis ringi ja tundub, et selle paari kuu rendiraha eest saab omale juba käru lausa osta 8O
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Äkki see käru on mingi sellelaadne, nagu need grillkana kärud, et suur ja kohmakas ja luugid käivad kinni :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

see on järelhaagis ikka? või mis krdi käru?
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

pippen kirjutas:
TacoTax kirjutas: Loed oma kuumad koerad üle ennem ja kõik mis müügist kaduma läks nõuad sisse ;)


kusjuures, kuna sa ise tellid toormaterjali, siis on sul ju tõesti kõikide saiade/vorstide arv teada...
IXI kirjutas: 30 veits ülepakutud hot dogi eest ma pakun.. stati omad on sinna hinnaklassi.. need tavalised hot dogi putka omad pigem 15-20.. aga noh üritustel jah vast pressiks selle 30 kaa välja :)


ise mõtlesin ka, et 30 on nagu liiast, samas on seal ruumi hinda langetada ka piisavalt...

mis mulle imelik tundus, oli hoopis see 4,5k käru eest kuus, vb on tõesti mingi imemasin, aga vaatasin netis ringi ja tundub, et selle paari kuu rendiraha eest saab omale juba käru lausa osta 8O

Muidugi loodate ,et käru teeb ise hotdogi valmis ,müüb maha ja mai tea sõõb ära ka äkki mõne :D?
Pakun ,et mingi järelhaagis kus ronid sisse ja rahulikult küpsetad või midagi sellelaadset.
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

jep.. aga pippennnn see paari kuu rent on küll väga mööda sul.. ma usun, et seal kärus on ikka kõik tehnika sees.. näiteks siis ainult hotdogi vorsti grillija vms mis see on maksab juab 5 kohalise summa ;) ei ole odavat tänapäeval enam midagi :P

Aga krt ma isegi ei tea miks mulle see idee niiiii väga meeldib, ei saa kohe üle ega ümber :D
nii, et kes nõus.. ma olen boss ja te müüte.. tublid olete saate kaa tasuks paar hotdogi ;)(aastas)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas pippen »

no minu jaoks seostub hotdogi käru sellisega, nagu usa filmides igal tänavanurgal, midagi sellist:
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

pippen kirjutas: no minu jaoks seostub hotdogi käru sellisega, nagu usa filmides igal tänavanurgal, midagi sellist:
Pilt


Ja mis sellise hind siis on?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace kirjutas: Ja mis sellise hind siis on?


selline on uuena 3000-4000$.
IXI

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Krt täitsa võimalik, et siuke käru ongi.. aga noh käru on käru ja hotdog on hotdog 8)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

9-10 kuu rent siis
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kippa2
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Dets 2008, 16:20

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas kippa2 »

hetkel on sellise asjaga raske tegeleda, nüüd müüvad statoil ja r-kiosk ka neid hotdoge, enam see asi nii kergelt ei lähe kui siis ainult kuskil käidavates kohtades kus selliseid bensukaid lähedal ei ole
Kasutaja avatar
felirus
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Juul 2009, 14:24

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas felirus »

Tulebki statikatelt bisnak üle võtta, mõelege, ei peaks enam pool tundi bensukas sabas passima KUNA mingi kamp pähkmänne läks "välja" sööma. :kuri:
Dreamway
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Veebr 2010, 12:55

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas Dreamway »

Kui vähegi hakkab inimesi randadesse tekkima, siis Pärnu, Stroomi, Pirita jne suuremad rannad, seal on võimalik päris korralikult teenida. Inimesed on mugavad, kui nad näevad et neil on 2 võimlaust hotdogi saamiseks. Sinu kokurendi juurest, mis asub kuskil majakeses 150m kaugusel või sinu kärust, mis asub temast 25m kaugusel. Ta valib kindlasti sinu käru, sest sina oled seal oma sombreero ja anektootidega ootamas. Isegi kui sinu koer maksab 5-10.- rohkem, tuleb ta sinu juurde.
Mingid muhedad müüginipid lisad juurde, siis võid kahekordistada enda kasumit. Näiteks mõni su sõber mängib kitarri, ütled, et- "kuule ei viitsi täna randa minna päikest võtma?" "Okei, misk mitte." Palud tal kitarri kaasa võtta ja ütled, et mees, ma annan sulle tasuta doge, kui mõned lood mängid. Inimesed lendavad platsi, oo mingi vend pläristab kitarriga, päris vägev. Sina samal ajal lauald või tantsid, ja teed edukat hotdogi äri.
Lihtsad nipid, mis on edukad olnud juba ammusest ajast.
Why not teha mingeid sooduspäevi. Lisad sildi putkale juurde, et laupäeviti saab 3 dogi ostes 4 tasuta.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: HotDogi bisness!

Lugemata postitus Postitas weltu »

Dreamway kirjutas:Kui vähegi hakkab inimesi randadesse tekkima, siis Pärnu, Stroomi, Pirita jne suuremad rannad, seal on võimalik päris korralikult teenida. Inimesed on mugavad, kui nad näevad et neil on 2 võimlaust hotdogi saamiseks. Sinu kokurendi juurest, mis asub kuskil majakeses 150m kaugusel või sinu kärust, mis asub temast 25m kaugusel. Ta valib kindlasti sinu käru, sest sina oled seal oma sombreero ja anektootidega ootamas. Isegi kui sinu koer maksab 5-10.- rohkem, tuleb ta sinu juurde.
Mingid muhedad müüginipid lisad juurde, siis võid kahekordistada enda kasumit. Näiteks mõni su sõber mängib kitarri, ütled, et- "kuule ei viitsi täna randa minna päikest võtma?" "Okei, misk mitte." Palud tal kitarri kaasa võtta ja ütled, et mees, ma annan sulle tasuta doge, kui mõned lood mängid. Inimesed lendavad platsi, oo mingi vend pläristab kitarriga, päris vägev. Sina samal ajal lauald või tantsid, ja teed edukat hotdogi äri.
Lihtsad nipid, mis on edukad olnud juba ammusest ajast.
Why not teha mingeid sooduspäevi. Lisad sildi putkale juurde, et laupäeviti saab 3 dogi ostes 4 tasuta.
Üks võimalus ilma kuludeta äri alustada on:
Sõlmi mõne jäätisetehasega leping ja saad külmiku tasuta kasutamiseks. Nemad muidugi toovad kauba jne. Sina ainult müü.
Kui juhtub soe suvi olema ja hea koht teeniks päris viisakalt.
Vasta