Pacific Poker!

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

seda värki jah oskan ..mängin iga laager ja jms mängime 5 eeguste peale funni saamiseks pokkerit ja black jacki ....tuleb rahva lihtsalt ära petta ... ja kaua seda trikki ühes lauas teha ei saa.
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: seda värki jah oskan ..mängin iga laager ja jms mängime 5 eeguste peale funni saamiseks pokkerit ja black jacki ....tuleb rahva lihtsalt ära petta ... ja kaua seda trikki ühes lauas teha ei saa.

seda kah.. a kui sul on 10 inimest lauas siis pole eriti lihtne petta ;) kellegil võivad alati kõvad kaardid käes olla;)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

seda ka jh :)
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: seda ka jh :)

ei no kui mingi kindla skeemi/plaani järgi mängida et teed alati ühte moodi siis pole mingit probleemi võitta.. kui sa hakkad koguaeg erinevalt panema siis on 2 võimalust kas võidad üpalju või kaotad palju ;) nii et seda ei soovita :P
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

CashToMe kirjutas: lähen mingi nüüd nädala algul käin siis pangas ära ja panen raha peale.
et vahet siis pole kas SEB või hansa jah? et saab otse nagu selle kuidagi ülekande teha?


Ok :)

vahet pole jah kumb on :) mõlemad peaks töötama.. ise kyll aint hansast kandnud a ola kandis SEBst ja tuli ka akohe yle raha :)
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ma täna tõmbasin programmi ja mängin nii sama ..mitte päris raha peale ;)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

preester kirjutas: ma täna tõmbasin programmi ja mängin nii sama ..mitte päris raha peale ;)

ma kah hetkel nii sama.
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

panin tõmbama.
ma ei oska hästi enam pokkerit ja keegi võiks õpetada aidata ja meelde tuletada.
mis ned full house jms tähendasid :roll:
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

piinaja7 kirjutas: panin tõmbama.
ma ei oska hästi enam pokkerit ja keegi võiks õpetada aidata ja meelde tuletada.
mis ned full house jms tähendasid :roll:

panen pokeri ABC juurde :)
kakao

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas kakao »

Algul kes plaanivad hakata pokkeriga tegelema peakski tõmbama mingi programmi kus saab niisama harjutada..niisama raha tuulde visata on mõtetu.
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

kakao kirjutas: Algul kes plaanivad hakata pokkeriga tegelema peakski tõmbama mingi programmi kus saab niisama harjutada..niisama raha tuulde visata on mõtetu.

jep. kuigi pacificu free playd ei soovita.. seal loobitakse niisama raha ja erineb pmst 100% mängu stiililt real money omast.
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

IXI kirjutas:
kakao kirjutas: Algul kes plaanivad hakata pokkeriga tegelema peakski tõmbama mingi programmi kus saab niisama harjutada..niisama raha tuulde visata on mõtetu.

jep. kuigi pacificu free playd ei soovita.. seal loobitakse niisama raha ja erineb pmst 100% mängu stiililt real money omast.

mingil määral ikka harjutada saab :)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

se non real money kisub igavaks juba :)
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

raix13 kirjutas: se non real money kisub igavaks juba :)

ei tea suht lahe mul 26 000$ vahepeal oli rohkem aga no limit kiskus alla jälle :twisted:
kakao

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas kakao »

piinaja7 kirjutas:
raix13 kirjutas: se non real money kisub igavaks juba :)

ei tea suht lahe mul 26 000$ vahepeal oli rohkem aga no limit kiskus alla jälle :twisted:

Mine proovi siis õiges pokkeris ka käppa ;)
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kakao kirjutas:
piinaja7 kirjutas:
raix13 kirjutas: se non real money kisub igavaks juba :)

ei tea suht lahe mul 26 000$ vahepeal oli rohkem aga no limit kiskus alla jälle :twisted:

Mine proovi siis õiges pokkeris ka käppa ;)

Ma proovin selle nädala jooksul 8)
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix tahtis täna liituda.. et kes veel siis tahab saatke mulle PM sisuks pange oma mail ja eespere nimi siis saan kutsed saata ;)
kaameliiah

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas kaameliiah »

Paljud teist real moneyga mängivad?
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

emm minu kaudu on liitund risto, ola, cashtome ja raixile sai kaa saadetud.. ühineb kaa meiega ilmselt lähipäevil ;)
Kasutaja avatar
Vilnis
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Okt 2006, 09:03

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Vilnis »

piinaja7 kirjutas:
raix13 kirjutas: se non real money kisub igavaks juba :)

ei tea suht lahe mul 26 000$ vahepeal oli rohkem aga no limit kiskus alla jälle :twisted:


mine proovi õiget siis sa saad siis päris rikkaks
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

6ige on ikka poole raskem...
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

preester kirjutas: 6ige on ikka poole raskem...
raskem vast jah.. aga kui selgeks saad pole midagi enam rasket.. mängid kuukese ja ongi jhuba nagu vanaproff.. ise tavaliselt pistan mingi filmi telekasse ja vaatan seda siis läheb nagu kiiremini aeg jne.. ja siis klõbistan kõrvalt seda ;)
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vilnis kirjutas:
piinaja7 kirjutas:
raix13 kirjutas: se non real money kisub igavaks juba :)

ei tea suht lahe mul 26 000$ vahepeal oli rohkem aga no limit kiskus alla jälle :twisted:


mine proovi õiget siis sa saad siis päris rikkaks

...irw ei usu eriti se erineb ikka kõvasti
Külaline

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rahapeale foldidake pmst koguaeg aga se mängurahaga pannakse võimalikult suuur panus isegi siis kui sul pole paarigi (algajatest räägin)
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

piinaja7 kirjutas: rahapeale foldidake pmst koguaeg aga se mängurahaga pannakse võimalikult suuur panus isegi siis kui sul pole paarigi (algajatest räägin)

nii se on jah :)
päris raha ikka hoitakse..
Suletud