AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Wholesaler
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Mär 2010, 17:50

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Wholesaler »

Tere kõigile,

Ei ole väga sõna võtnud siin eelnevalt, aga nüüd veidi rohkem aega asjaga tegeleda.
Esimene küsimus kohe siia alla, et uurisin AP'd natukene ja tundub, et soodsaim rahade kasutamine/liigutamine on via "AlertPay Prepaid Card"
Aga selle kaardi enda kohta ei leia kusagilt infot :S
Ehk oskab keegi täpsemalt öelda kas/kus/mis.

Tänades,

Marko
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Tere Marko,

Niipalju kui mina olen selle AlertPay Prepaid e. ettemaksekaardi kohta uurinud ja tean on see, et see on küll mõne kasutaja poolt juba kasutusel, kuid see on alles testimise järgus. On ainult mõned üksikud kasutajad, erinevatest riikidest, kes seda testivad. Sellepärast on ka selle kohta vähe infot saadaval.

„The AlertPay PrePaid Card is only available to select members in select countries at this time“
Sellise märkuse võib leida AlertPay kodulehel https://www.alertpay.com/en/deposit.aspx

Leidsin AlertPay paari kuu vanuse vastuse Facebooki-st ja Digital Point foorumist:
https://forums.digitalpoint.com/showthre ... st16210721
https://www.facebook.com/topic.php?uid=9 ... opic=16619
Tsiteerin:
As this time, our new AlertPay PrePaid Cards are undergoing a trial period with a select few members. Once the trial period has ended, the Cards will become available for all AlertPay members. You will be able to use your PrePaid Card to withdraw money from your AlertPay balance, make online and in-store payments or use it at your bank or ATM. Please check our blog for any relevant updates: https://blog.alertpay.com/.
Thank you for your interest in our new PrePaid Cards and stay tuned for updates! :)
Ja see on u. kuu aega vana postitus AlertPay ametlikus blogis (leiad alt kommentaaride seast):
https://blog.alertpay.com/2011/06/update ... rawal.html
Hi everyone,
The AlertPay PrePaid Card is a card with which you can withdraw money from your AlertPay account. You can spend online with it and in-store. If you have one of these cards, you can still use it without issue. Please note that these cards are still in testing phase so they are not available to all members yet - just a select few.
Credit card withdrawal is still not available but we are working on it. We will let you know as soon as we have any more updates to share.
Thank you for your understanding.
Mõned informatiivsed lingid lisaks:
https://blog.alertpay.com/2010/12/soft-r ... debit.html
https://www.alertpay.com/en/announcement2010.html
https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... egoryid=42

Nii et, tuleb jälgida AlertPay blogi, kui oled sellest kaardist huvitatud või võtta nendega ühendust ja küsida antud kaarti testimiseks. Kaardi maksumus on $20 USD. Ma olen kindel, et kui see kaart tehakse kõigile kättesaadavaks, siis lisatakse selle tellimise võimalus (link) ka AlertPay profiili alla.
Seda, et kas see kaart teeb raha liigutamise soodsamaks, on suhteline asi. Kõik oleneb sellest, kui palju, kuidas ja kui tihti raha liigutad. Hetkel on teada, et ettemaksekaardi laadimine oma kontol oleva vaba rahaga on tasuta, kuid teadmata on, kas kaardil on ka kuu või aastamakse ja palju maksab kohalikus ATM-is kaardi tühjendamine.. Kui sellel puudub kuumakse ja seda kasutada ainult kauplustes kaupade maksmisel, siis on see ehk tõesti soodsam, kui küsida raha oma pangakontole, mille teenustasu on iga küsitud summa eest €3 EUR. Kui kaart välja tuleb, siis saab arvutada, mis on soodsam. Võib-olla teed meie kauplustes selle kaardiga nii palju tehinguid, et lõppkokkuvõttes maksad rohekm, kui tavaline pangaülekannne €3 EUR-i, sest kui sa laed oma ettemaksekaarti näit. USD-s, lisandub igale kaardimaksele ka valuuta konverteerimise tasu, sest meil käib arveldus ju eurodes. Kui sinu AlertPay kontole koguneb raha EUR-ides ja see kaart võimaldab ka laadida eurodes, siis on asi soodsam, kuid ma millegipärast arvan, et AlertPay ettemaksekaart on nomineeritud USD-s ja eurosid see laadida ei lase. Sellise järelduse tegemiseks on ikkagi vaja teada rohkem kaardi võimalustest ja teenustasudest.
Wholesaler
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Mär 2010, 17:50

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Wholesaler »

Tänud põhjaliku vastuse eest.

Nüüd võibolla natukene teemast läheb mööda, aga just mõtlen GPT saitidelt kuidas oleks odavam raha kätte saada (panga A/A'le) kas PayPal, mis tundub odavam, aga kuidas seal on olukord, et mul endal krediitkaarti ei ole, aga saaks seda SEBi virtuaali kasutada, samas lugesin, et AP on näiteks 5 kaarti lubatud ainult...
AP väljamaksed on jälle veidi kallimad (v.a see samune kaart, mida tahaks)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Ütlen ausalt, AlertPay krediitkaardi poliitikast pole mina sotti saanud. Nende KKK-s on see seletus mulle segane. Kui keegi saab sellest aru, siis ma oleksin sellele inimesele tänulik, kes suudaks selle asja mulle lahti seletada:
Q: How many credit cards can I add to my account?
You can add a maximum of five credit cards to your AlertPay account, including those you have deleted from your account. Please note that you can only have a total of three active credit cards in your AlertPay account. If you delete them, you can only add up to two more credit cards to your account.
"Kui sa korra juba kustutad need, saad hiljem lisada ainult 2 kaarti"??
Oletame, et ma sisestan oma AlertPay kontole kolm kaarti: Visa, MasterCard ja AmEx. Igal kaardil on erinev kehtivusaeg, milleks on näit. 3 aastat. Varem või hiljem tuleb iga kaart ju kontolt eemaldada, sest uue kaardi number on kehtivuse kaotanud kaardi numbrist erinev. Samuti muutub kehtivusaeg ja turvatunnus (CVV2). Profiili all kaardi andmeid muuta ei saa, saab ainult vana eemaldada ja lisada uued kaardi andmed. Nii et hetkel ma ei oska sulle SEB kaardi kasutamise kohta AlertPay-s soovitusi anda. Võrreldes krediitkaartidega kehtib see ju ainult 40 päeva. Kui mitu korda lubatakse see sinu profiilile lisada, on mulle hetkel ebaselge. Ise olen oma kontol hoidnud korraga 2 aktiivset kaarti - Visa ja MasterCard-i ja olen need kaardid kehtivuse kaotamisel ka kõik eemaldanud ja lisanud uued andmed. Viisa kaarti vist lisanud isegi kokku kolmel korral ja eemaldanud kahel korral ja probleemi nagu polnud sellega..

Minu isiklik arvamus on, et PayPal-ile ei tule raha küsimine odavam või mugavam, kui puudub krediitkaart, sest see lubab raha välja võtta ainult krediitkaardile või siis SEB virtuaalkaardile. Teenustasu on €2.00 EUR + SEB virtuaalkaardi vormistus €0.64 EUR.
AlertPay-s aga saab raha küsida nii krediitkaardile kui ka otse pangaülekandega arveldusarvele. Panga ülekanne maksab €3,0 EUR-i ja ülekanne krediitkaardile $5 USD (€3.5 EUR). Krediitkaardi puudumisel on ju mõtekam kasutada pangaülekannet.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

AlertPay puhul ei näe vajadust raha välja võtmisel krediitkaardi kasutamiseks. Pangaülekanne sobib ja piisab täiesti.

Ma sain sellest KKK jutust samamoodi aru, et kogu kasutamise jooksul võid sinna lisada 5 krediitkaarti kokku ja ainult 3 krediitkaarti võivad samaaegselt aktiivsed olla. Ehk lisad 3 krediitkaarti, kõik aeguvad, siis pead nad eemaldama ja saad ainult 2 uuesti. Suhteliselt imelik, aga nii ta tundub olevat selle jutu järgi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Täna hommikul sai siis üle pika aja uus väljamakse küsitud. Ees on pikad pühad ja lisaraha ei tee paha (H).
See peaks esimene kord olema, kus ma küsin Swedbanki arvele. Annan siis hiljem teada, kaua see AP-l aega võtab. Ja paistab, et AlertPay kasutab jälle Earthport Plc teenust. Minu AP profiilile on sisestatud nii Swedbanki kui ka SEB Panga andmed, kuid mõlema panga "Deposit Instructions" lehel on näha ainult Earthport Plc admeid (SEB-i konto nr). Võib-olla kasutab AlertPay Envoy Services Ltd teenust raha ülekandmiseks Swedbanki kontodele? See selgub hiljem, kui raha on käes ja näeb kes on saatja.

Pilt

Muret tekitab asjaolu, et väljamaksed VISA ja MasterCard-ile on juba pikemat aega suletud. Kui ma ei eksi, siis see on juba kevadest saati nii?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Raha sain kätte juba 2 päeva tagasi.

29. k/p tehtud WD
1. k/p oli AP kontol märge Completed
2. k/p panga arvel

Ja saatjaks oli ikkagi Earthport, SEB-i konto.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas aixi »

Kas see Envoy enam ei kehti et kas pean midagi muud saaja lahtrisse kirjutama kui saadan AP kontole.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tasub alati AP'st vaadata, mis andmetele ülekanne teha tuleb...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

aixi kirjutas:Kas see Envoy enam ei kehti et kas pean midagi muud saaja lahtrisse kirjutama kui saadan AP kontole.
deathace juba vastas aga omalt poolt veel lisaksin järgmist - IGA KORD, kui soovid oma AlertPay kontot laadida (deponeerida), OLEKS MÕISTLIK oma profiili alt KONTROLLIDA, kes on saaja, mis on selle saaja panga andmed ja sinu unikaalne deposiidi kood!
Tänaseni on AlertPay kasutanud kahte erinevat saaja firmat, Envoy Services Ltd ja Earthport Plc, mis on aegajalt profiili all vahetunud. Kuid keegi ei anna garantiid, et tulevikus tekib veel keegi kolmas.. Ja kui sa oled oma profiili alla lisanud kaks või enam panka, siis "Depostit Instructions" lehelt tuleb võtta andmed ikka konkreetse panga alt, millelt ülekande sooritad (erinevad deposiidi koodid).
Ma pole küll iidamast ajast AP kontot laadinud, kuid minu arust peaks see asi käima nii, et peale "ootele jääva" summa tekitamist oma AlertPay kontol (mida pead iga deponeerimise korral tegema), avanebki sulle "Deposit Instructions" leht ja sama juhis saadetakse ka sinu e-postikasti. See on juhuks, kui peale ootele jääva summa tekitamist vahetad AlertPay's lehte või sootuks lahkud ja andmed jäid üleskirjutamata. Eksimisvõimalusi ei ole! Näed neid andmeid ikka kohe mitmes kohas.

Ja oma profiili alt on võimalik saaja andmeid vaadata liikudes kontol Profile » Financial » Bank Accounts ja klõpsates panga andmete real olevale "Deposit Instructions" lingile

Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See raha sissekande õpetus peaks endiselt kehtima...
https://rahafoorum.ee/artiklid/e-maksepr ... /alertpay/
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas aixi »

Vaatasin on Earthport jah aga pank oli seal välja toodud Seb aga kui ma Swedist kannan siis Account Number ja deposiidi kood pean panema sinna Swedi lahtritesse ikka need viimased mis on kirjas minu AP Depostit Instructions lehel.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

aixi kirjutas:Vaatasin on Earthport jah aga pank oli seal välja toodud Seb aga kui ma Swedist kannan siis Account Number ja deposiidi kood pean panema sinna Swedi lahtritesse ikka need viimased mis on kirjas minu AP Depostit Instructions lehel.
Täpselt nii! SEB kontole ja dep. kood selgituse lahtrisse. Earthport'il ongi Eestis konto ainult SEB Pangas. Siin teemas oli ka kunagi juttu, et kui sul on Swedbanki konto ja AP kasutab Earthport'i teenust, siis võib ülekannetega tiba rohkem aega minna. See ei ole Earthport'ist sõltuv vaid sellest, kui kaua jõuab sinu ülekanne Swedbankist Earthport SEB kontole ja vastupidi. Kui puhkepäevad vahele tulevad, siis lisa mitu päeva juurde!
Näit. kui sa teed ülekande Swedbankist reedesel päeval peale kella 17:20, siis jõuab sinu raha Earthport Plc arvele alles esmaspäeva hommikul. Selline on meie pankade vaheline värk. (H)
Ja SEB kontolt Earthport'i kontole oleks mõistlikum teha ülekannet kindlasti enne reede kella 17:00, siis peaks raha jõudma Earthpor'i arvele veel sama päeva õhtul. Peale 17:00 tehtud makse jõuab teise SEB kontole alles esmaspäeva hommikul.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tegin ka eile väikse väljamakse. Eks näis, mitu päeva läheb. Väljamakse tegin SEB kontole.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Suvel siin keegi päris, et kuidas on võimalik endale hankida AlertPay Prepaid deebetkaarti. Kaardi katsetamine on lõppenud ja selle "pre-registration" on enamus kasutajatele nüüd siis avatud. Kaartide arv iga riigi jaoks on piiratud, seega eelregistreerimisega on võimalik saada seda eelisjärjekorras. Eelregistreerimise eest tasu ei võeta, kuid kaart maksab $19.95 USD.

AlertPay UUDISED: https://rahafoorum.eu/foorum/viewtopic.p ... 043#p32043

Kaardi teenustasud:
Fee Desctiption - Rate (USD)

Card load fee - $1.00 *
POS usage and/or decline fee - $0.50
Activation fee - FREE
ATM transaction fee (domestic Canada & US) - $2.50
ATM transaction fee (international) - $3.00
Monthly service fee - FREE
Inactive fee (after 3 months of inactivity) - $1.00 **
ATM decline transaction - $0.50
ATM balance inquiry - $0.75
PIN change fee - $1.00
Non-ATM withdrawal/over the counter withdrawal fee - $10.00
Chargeback fee - $35.00
Foreign exchange fee - 2.5%

Card Limits - Rate (USD)

Maximum balance - $5000.00
Minimum load - $10.00
Maximum load - $2500.00
Daily POS purchase limit - $5000.00
Daily ATM cash withdrawal limit - $1000.00
Load time - 2-4 Business Days
Transfer to AlertPay balance - Immediate
Number of daily loads - 3
Number of weekly loads - 10
Number of monthly loads - 20

* Charged on your AlertPay account
** Charged monthly on your AlertPay account
[fade]Head vana aasta lõppu ja toredat uut aastat kõigile![/fade]
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Neile, kes veel ei tea.
Märtsikuus on AlertPay's mõningad uuendused toimunud (link AP uudiste teemasse).

Lisatud on:

1) Resolution Center - sarnaselt PayPal’ile nn. vaidluste või probleemide lahendamise keskus
2) Deposit by Credit Card - krediitkaardi abil konto deponeerimine.
Viimane on küll katsetusjärgus, kuid töötab. Nii et, kellel on olemas Visa või MasterCard krediitkaart (või SEB-i virtuaal- või pildikaart) ja soovib kiiresti laadida oma AlertPay kontot, siis saab seda hetkel teha. Teenustasu on 3,5%.
ainar
Postitusi: 6
Liitunud: 05 Nov 2011, 13:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas ainar »

Payzalt SEB panka tuli makse 3 päevaga ja teistpidi, SEB kontolt Payzale tegin laupäeval taotluse ja esmaspäeva 15:00sk oli kohal, Payza kontol.

[mod="surf"]Tänud info eest![/mod]
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Audio »

Kas Payza kontolt on võimalik ka Swedbanka maksta?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Audio kirjutas:Kas Payza kontolt on võimalik ka Swedbanka maksta?
Saab ikka. Midagi ju suurt ei muutunud.. Muutus ainult omanik, nimetus ja disain. Kui sul on profiili alla Swedbank lisatud, siis anna tuld!
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Audio »

surf kirjutas:
Audio kirjutas:Kas Payza kontolt on võimalik ka Swedbanka maksta?
Saab ikka. Midagi ju suurt ei muutunud.. Muutus ainult, omanik, nimetus ja disain. Kui sul on profiili alla Swedbank lisatud, siis anna tuld!
Pole varem seda kasutanud, vähemalt nüüd hea ei pea paypali kaudu jamama ja neid 0.5ea müüma kui cpa-st välja küsin raha. Kahjuks pole veel Payzale kinnituskoodi saanud emailile, mis jama sellega?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Mõtled Payza aktiveerimislinki e. meiliaadressi valideerimist? Mis meilikontot muidu kasutad? Kiika rämpskirjade kataloogi! Kui seda kataloogi ei ole või kiri ei jõua kohale, siis soovitan soojalt Gmail-ile üle minna. Sinna ei jää ükski kiri tulemata.

FAQs:
Email Validation
Why didn't I receive my validation email during registration?

There are several reasons why you may have not received your validation email. Sometimes email accounts automatically filter your email and you may not have received our validation email. You should check your junk mailbox and spam folders to ensure that the email was not sent to either of these instead of your inbox. We would also suggest reseting your email filters so that you are able to receive emails from Payza.

If you still unable to locate your validation email, attempt to login on our website and click on the “Resend validation email” link. If this does not work, please contact our Customer Support department.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Audio »

hotmail, resendi paar korda teinud. See tähendab, et kui gmailiga teen siis kogu kasutaja uuesti?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Kui sa oled juba mitu korda resend-i teinud, siis asi ikka meilikontos (selle filtrites).
Jääb 3 varianti:

1. Ootad homseni (lootusega, et need kirjad jõuavad hiljem kohale)

2. Kuna Personal kontol on lubatud kasutada 2 meili aadressi, siis lood Gmaili konto, sisened Payza kontosse ja lisad Gmaili aadressi. Peale seda muudad Gmaili aadressi põhiaadressiks (linnuke Primary) ja klõpsad Gmaili aadressi juures olevale valideerimislingile. Sisened Gmaili postkasti ja valideerid aadressi. Ma pole kindel kas see töötab, kuid proovida võib.
Meiliaadressitele saad ligi, kui ülevalt mustast rippmenüüst valid "My Profile" -> "Email Addresses" või "My Profile" -> "Personal Information" ja avaneval lehel klõpsad sinisele lingile (Edit Email).

3. Võtad ühendust klienditoega https://helpdesk.payza.com/index.php?/Tickets/Submit
Lehe allosas linnuke "My Account Support" -> linnuke "All Other My Account Inquiries", Klõpsa "Next" ja teata oma murest.

Tulevikuks väike info.
Kahte meiliaadressi õieti kasutades saad muuta oma Payza konto tunduvalt turvalisemaks.
Mõlema meiliaadressiga saad vastu võtta makseid, kuid kontole siseneda saad ainult selle aadressiga, mis on määratud põhiaadressiks e. Primary. Seda Primary aadressi, mis on ühtlasi ka sinu Payza ID, mitte kunagi kellegile ei avalda. Kodulehtedel, foorumites ja suhtlusprogrammides avaldad ainult seda aadressi, mis ei ole Primary. Sedasi ei saa keegi teada, mis on sinu tegelik Payza ID e. Login kasutajanimi. Saades teada sinu Payza tavaaadressi, millega sa näit. raha vastu võtad, pole sellega midagi teha. Payza-sse sellega siseneda ei ole võimalik isegi siis, kui on teada sinu Payza parool.
Meiliaadresse saad alati lisada ja kustutada, kuid igakordsel lisamisel, tuleb aadress taas valideerida.
ainar
Postitusi: 6
Liitunud: 05 Nov 2011, 13:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas ainar »

surf: Kui esimest verification emaili pole tulnud siis ei saa kontole sisse, et uut emaili lisada või teen ma midagi valesti?
hotmail.com ei lase vist payza verification emaili läbi jah, olen oodanud 2 päeva. yahoo ja gmail tuleb kohe läbi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

ainar kirjutas:surf: Kui esimest verification emaili pole tulnud siis ei saa kontole sisse, et uut emaili lisada või teen ma midagi valesti?
hotmail.com ei lase vist payza verification emaili läbi jah, olen oodanud 2 päeva. yahoo ja gmail tuleb kohe läbi.
Hmm, väga võimalik.. Järelikult variant nr 2 registreerimise puhul ei tööta ja nende vastus KKK-s, mida ma üleval postitasin, on ebatäpne. Nende soovitus "proovige sisselogida" järelikult ei tööta. Ma ei usu, et sa midagi valesti teed.
Mis puutub meilikontodesse, siis võin öelda, et olen oma elu jooksul kasutanud erinevaid kontosid, kuid juba viimased 6 aastat ainult Gmaili ja selle pika aja jooksul ei ole mul olnud kordagi sellist muret, et mõni kiri on kaduma jäänud. Iga maksevahendi jaoks kasutan ka eraldi Gmaili kontot, lisaks on veel mõned kontod kirjavahetusteks ja erinevate registratsioonide/programmide jaoks ja nende jälgimiseks kasutan Gmail Manager-i
Audio kirjutas:hotmail, resendi paar korda teinud. See tähendab, et kui gmailiga teen siis kogu kasutaja uuesti?
Aga kuidas sa seda resend-i tegid, kui kontosse ilma aktiveerimislingile vajutamiseta siseneda ei saa? Kas sa tegid seda registratsiooni viimasel lehel? Või sa pidasid resend-i all silmas registreerimise kordamist algusest kuni lõpuni.
Vasta