AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
maroke

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas maroke »

mure järgmine et Ühispanga kontolt alterpay kontole raha saates tahab reference nr. kuid mul andmetes vaid Bank deposit code mis algab numbritega 3434#########... kuid makset kinnitades ütleb et see vigane viitenumber.. milles siis viga huvitav?
duro

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas duro »

mul ka mingi jama, reference no on ju viitenum aga kui ma trykin sebis selle viitenumbri sis ytleb vigane viitenumber.panin selle viite numbri sis sinna lisainfosse aga raha ikka ple alertpayle tulnud ule 5 päeva on juba möödas mis jama voib olla`?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Kasutage vahest ikka ka sõna otsinguvormi ("Search for:" topicu allosas)! Sedasi leiate kiiresti vastuse oma probleemile ;)

Sama küsimus siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11090#p11090
ja vastus siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11091#p11091
duro

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas duro »

kustkohast ma sis vastuse leian.see sama jutt ongi mis ma kirjutasin sinu õpetuses pidi panema reference no. selgituste väljale ,nii ma tegingi siiamaani ple raha ule tulnd.mis ma pean sis panema bank deposit code mitte reference no. selgituste väljale?väga segane värk igatahes
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

duro kirjutas: kustkohast ma sis vastuse leian.see sama jutt ongi mis ma kirjutasin sinu õpetuses pidi panema reference no. selgituste väljale ,nii ma tegingi siiamaani ple raha ule tulnd.mis ma pean sis panema bank deposit code mitte reference no. selgituste väljale?väga segane värk igatahes

Mis siin segast? Minu postituses oli 'Selgituste' ja 'Viitenumbrite' kasutamise kohta copy/paste otse Hansa.ee lehelt ja kui nende poolt pakutud süsteem ei tööta, siis tuleb pöörduda Hansapanga poole, kes peaks andma selgitusi.
Sa siiski ei lugenud ju minu postitust selles lingis korralikult läbi (vt veelkord minu teist linki).., tsiteerin lõiku:
surf kirjutas:
... Equal aga sisestas "Bank Deposit Code" ülekande selgitusse ja sellega probleeme ei tekkinud.


.. lisaks samas postituses andsin ka Equal'i õpetuse lingi: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=9709#p9709 , mis on järgmine (vt. palun rõhutatud punast teksti!)
Equal kirjutas: Otse Earthport Plc kontole siseriiklik makse.
Asi käib nii.

1. Logi oma AlertPay'sse.
2. Vajuta Add Funds.
3. Sealt vajuta Bank Transfer.
4. Vali konto mis on Confirmed.
5. Sisesta summa mida üle kanda tahad.
6. Vaata, et kõik õige oleks ja vajuta Confirm.
7. Vajuta Deposit.
8. Ülekanne on Pending staatusega.

Nüüd mida sa tegema pead on lihtsalt selle summa mis sa sinna panid, saatma kontole mida seal näitab. Lisa selgitusse ka see Bank Deposit Code.

Tegelikult on see suht lihtne.

EDIT: Unustasin mainida ka, et alla 800 kroonistel kannetel võetakse sult ära 47 eeku. Ja kui soovid dollariteks konverteerida oma kroonid siis võtab see sealt veel natuke. Ma saatsin 400 eeku, sain AlertPay'sse 353, vahetasin dollariteks $33.96. Võtsid sealt $0.89 USD. Seda kui hakkad konverteerima siis seal näitab ka seda Fee'd.

Oma 'Bank Deposit Code' leiad: My Profile -> Bank Accounts -> Deposit Instructions

Pilt

Kui sa klikid sellele 'Deposit Instructions' lingle, siis avanevalt lehelt leiad ka järgmise teksti:
Deposit Instructions

Instructions for depositing funds in Estonia with your SEB Eesti Uhispank XXXX04 bank account

Please make arrangements to transfer funds from your personal bank account to the account shown below. You may do this using your banks online Internet banking facilities, by a telephone banking service or in person at the branch.

In all cases you must enter your bank deposit code as part of the transaction to ensure your payment is applied correctly. When entering your bank deposit code, please ensure that you only enter numbers; any additional text will cause delays in your deposit. If you are unable to enter the full bank deposit code, remove the first 2 numbers and enter the remaining digits.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Tahan veel lisada, et keegi ei taha kedagi siin RF-is eksitada. AlertPay on kõigile uus, usun paljudele on ka välismakse ise uus kogemus. Endal pole AlertPay'ga veel probleeme tekkinud ja kui keegi arvab, et on ise kuskil eksinud või on see eksiv pool hoopiski pank, siis arutame rahulikult koos, kuidas neid probleeme lahendada..

Need, kes tahavad teha ülekannet Hansapangast, peavad arvestama ka sellega, et see ülekanne võib võtta rohkem aega kui otse SEB pangast, kuna AlertPay'l on oma konto ainult SEB-is (sellest oli siin juba juttu).
anadelle

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas anadelle »

soovin osta primebux.com referaale, kuidas ma alertpay arvelt ülekannet saan teha? segadust tekitab see, et mis ma täpselt pean saaja koha peale kirjutama?
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

anadelle kirjutas: soovin osta primebux.com referaale, kuidas ma alertpay arvelt ülekannet saan teha? segadust tekitab see, et mis ma täpselt pean saaja koha peale kirjutama?

Kas sa tahad saata raha alertpaysse pangast või on sul juba raha AP-s? Primebuxis mine My Stats alla, sealt Referrals For You, siis vali palju tahad ning vali Alertpay makseviis. Link juhatab sind sisselogimis kohta, sealt kaudu logid sisse. Siis küsitakse PIN koodi ning ongi kõik.
Ise ootan payouti 13.augustist. On kuulda, et admin ei vasta kirjadele forumis. Väga tõsiselt ei soovita sellese saiti raha investeerida.
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Kuna alertpayst minu panga kontole raha miski pärast ei jõua, siis küsisin withdrawingus oleva raha tagasi oma AP kontole, vaatame mis support kostab selle peale :lol:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Sa tekitad neile ainult peavalu, Raints
Kõigepealt sa sisestad vale IBAN-i neile ja siis järgmise w/d tühistad. :D
Sinu teine w/d oli u. 3 tööpäeva kaugusel. Oleks selle kindlasti varsti kätte saanud.

Tahaks ka teada, kas sinu teine w/d oli küsitud topelt või oli see summa (1081 EEK) lisaks eelmisele (2110 EEK) AP kontol ikka olemas?
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

surf kirjutas: Sa tekitad neile ainult peavalu, Raints
Kõigepealt sa sisestad vale IBAN-i neile ja siis järgmise w/d tühistad. :D
Sinu teine w/d oli u. 3 tööpäeva kaugusel. Oleks selle kindlasti varsti kätte saanud.

Tahaks ka teada, kas sinu teine w/d oli küsitud topelt või oli see summa (1081 EEK) lisaks eelmisele (2110 EEK) AP kontol ikka olemas?

Teine W/D oli eile juba completed. 2110 EEK - sellel oli vale IBAN,pole siiani käes, ei tea millal kätte saan. 1081EEKU on nüüd uus W/D, olen päev otsa juba oodanud aga ikka pole SEB-is. Kuna Alertpays ja pangas on kontodel erinevad nimed, siis arvan, et sellepärast ei taha SEB seda raha saata minu SEB-i kontole. AP-s on, aga mul vanema nimi. Küsisin development teamilt, et kas oleks raha võimalik tagasi saata mu Alertpay kontole, aga nad vastasid kui raha on juba ülekantud siis ei saavat nad midagi teha. SEB-i helistasin ka, küsisin nime värgi kohta, ning mulle vastati et pean Alertpayle saatma uued andmed ning AP need pangale ja see maksab 200EEKU. Olen suht lootust kaotams AP-ga. Lasen krediitkaardi teha ning tegelen parem Paypalliga, siis on asi kindel.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Oeh.. sa keerasid ikka paraja suure supi kokku..
Kas sa tõesti lootsid, et esitades vale konto nime saad sellise ülekande kätte? :D
See oli juba määratud nii minema.. Oleksid võinud w/d asemel seda AP raha siin RF-is või mujal müüa. Siin on neid AP tahtjaid kogu aeg olnud. Või oleksid lasknud kellegil teisel selle w/d ära teha, kandes eelnevalt see raha teise AP kontole.
Ja mis on selle põhjus, et sa oma vanema nime sinna panid? Kas omal pangaarvet ei ole va?

Mina sinu asemel võtaksin SEB'i soovitust kuulda, isegi siis, kui see sul läheks see 200 eeki maksma. Saaksid ju hiljem suurema summa kätte ja arutaks seda asja oma vanemaga ning laseksin tal AlertPay'le oma panga konto nr saata ning AlertPay'le seletada, et panga konto nr sisestamisel oma AP profiilile tekkis eksitus. Kõik muidugi oleneb sellest, kas su vanem seda soovib teha.

PS. AlertPay kasutajalepingus on kirjas, et valeandmete esitamise korral võib AlertPay piirata kontole ligipääsu või seda sulgeda.
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Väga suur supp pole, lihtsalt paar pisi viga. Ja ega see 3000.- mingi tapvalt suur summa ka pole nüüd. Vanema nime panin kuna olen alla 18-aasta vana. Aga ma ei tea kas ma üldse saan endale konto teha või ei saa. Mul on olemas panga leping ning pass, saaksin end verfied kasutajaks teha. Asi pole selles ka vanem soovib või ei, seda otsustan tegelt mina :lol: ...igatahes saatsin AP-le kirja et tekkis väike eksitus ning panin uued andmed(oma vanema panga konto) ning nüüd peaks kõik sujuma. Päris tore on tegelt nii jamada, kui saaks raha lihtsalt kätte oleks igav..lol
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Juhtus üks väga tore asi, Alertpay saatis mulle completed W/D tagasi. Sama summa mis saatsin saadeti SEB-ist mulle AP-se tagasi. Kuna ütlesin et panin valed andmed, siis mulle isegi õpetati kuidas uusi andmeid panna. Nüüd saadan raha rahulikult vanema arvele. 2110.- jään veel ootama, kui selle ka saaks oleks tore.
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Sain selle 1000.- siis 2.septembril ilusti kätte. Nüüd ootan 2000.-, aga lähipäevil plaanin veel 1000.- uuesti saata. Peaasi, et limititega muret ei tuleks, peab verfied kasutaja ära tegema igaks juhuks.
duro

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas duro »

kuna ma ikka aru ei saa kuda raha saata sis kas keegi ei ei tahaks ni teha et saadab alertpay kontolt minu kontole ja mina saadan raha eesti pangast sinu eesti kontole.hakkaks mingi 500 pihta on keegi nous ? :lol:
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Sai siis läbi SEB saadetud Alertpaysse raha 2septembril.
Raha pole aga siiamaani kohale jõudnud, kas mitte ei pidanud see aeg olema 2-3 tööpäeva?
Summa mis Alertpaysse märkisin oli 425- eeku kandsin isegi natuke suuremasumma, aga raha pole.
Milles võib probleem olla?
Või nad maksavadki kauem?

E:
Tegelt üks minupoolne viga on ka, nimelt neobux ei lase kanda raha teiselt alertpay kontolt vaid ainult sellelt mille sa oled ära mäkrinud ja muuta ma seda ka ei saa sest mul on blockitud konto neobuxsis nn selle teise emailiga.
Seega pidin tegema uue alertpay, aga ees ja perekonna nimi on teistpidi, sest muidu minumeelest registreerida ei saanud 2sama nimelist kontot pole lubatud.
Seeega on eesnime asemel perekonna nimi ja perekonna nime asemel eesnimi.
Kas sellest võib mingi probleem tulla?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Kui te rikute AlertPay reegleid, siis ma vaevalt teid millegagi aidata saan.. kahjuks..
AlertPay lubab luua ainult ühte personaalset kontot. Keegi meist ei tea, mis vigureid või programme nad kasutavad, et avastada reeglite rikkujaid. Nii, et riskite ju oma rahaga, kui teete selliseid trikke.
Mul on ainuke konto ja see on ka autoriseeritud ning alates konto loomisest 2006.a pole veel sellega jamasid olnud.
TERMS & CONDITIONS
CLOSING ACCOUNTS AND LIMITING ACCOUNT ACCESS
..
...
viii. Opening multiple Personal accounts
...
..

Ma ei saannud päris hästi aru põhjusest, miks sa pidid teise AlertPay konto looma aga anyway, kui lõid uue AlertPay konto, siis sa oleksid küll pidanud kellegi teise nime sinna valima (õde, vend jne).

Hetkel saan anda ainult ühe soovituse. Oota veel mõned päevad
Deposit Funds / Bank Transfer
Q: How long does it take to process a bank transfer?
If you live in Canada & US, it can take up to 5 business days to process. For countries outside of North America, the processing time is between 3-5 business days.

Sul peaks tänasega 4. tööpäev olema
anadelle

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas anadelle »

Kas alertpay konto peab autoriseerima igal juhul, see tähendab, et ühtegi tehingut ei saa ilma autoriseerimata teha või ainult teatud tehingute puhul?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

anadelle kirjutas: Kas alertpay konto peab autoriseerima igal juhul, see tähendab, et ühtegi tehingut ei saa ilma autoriseerimata teha või ainult teatud tehingute puhul?

Peaks saama ka ilma autoriseerimata s.t 'Personal Starter' kontoga. Ainuke vahe on see, et see autoriseerimata konto omab limiite:
# Monthly receiving limit ($400)*
# Cumulative yearly receiving limit ($2000)*

Järgmist sa kuskil AlertPay lehelt ei leia, kuid võimalik, et autoriseerimata kontole panga ülekannet tehes (deposit funds) või vastupidi sealt raha kuskile panga arvele küsides (withdraw funds) võib võtta rohkem aega kui autoriseeritud konto puhul. Sinu konto on ju autoriseerimata ja AlertPay ei tea kellega on tegu ja ta peab eraldi kontrollima igat sellist ülekannet.
Näete ju ise, kui kerge on sinna uus konto luua.. ja suvalise nimega..
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Ma tegin kunagi neobuxi kasutaja ja märkisin sinna ka alertpay konto.
Kuna ma neobuxi ei kasutanud blockeeriti konto.
Tegin neobuxi uue konto aga samat alertpay kontot ei saanud sinna panna, sest ütleb et selle emailiga on juba registreeritud.
Seega pidin tegema ka uue alertpay.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Intzsz kirjutas: Ma tegin kunagi neobuxi kasutaja ja märkisin sinna ka alertpay konto.
Kuna ma neobuxi ei kasutanud blockeeriti konto.
Tegin neobuxi uue konto aga samat alertpay kontot ei saanud sinna panna, sest ütleb et selle emailiga on juba registreeritud.
Seega pidin tegema ka uue alertpay.

Nüüd on kõik selge. 'Paras supp' ütleks..
Oleksid võinud ennem ikkagi kellegi targema käest nõu küsida. Neobux'is teist kontot luues poleks sul üldse vaja olnud teist AlertPay kontot luua, sest iga selline online maksevahend, mis iganes ta ei ole (Paypal, AlertPay jne), lubab sul vahetada emaili aadressi. AlertPay 'Personal Starter'i puhul on lubatud oma kontole lisada teine emaili aadress e. kokku omada 2 email aadressi.
Personal Starter Account
A Personal Starter is the perfect account to send and receive money from friends, family and occasionally payments. Personal Starter accounts do not have selling tools, but do have easy funding and withdrawal methods.

* Sending and Receiving is FREE
* Monthly receiving limit($400)*
* Cumulative yearly receiving limit ($2000)*
* Make payments using credit card
* Maximum of 2 emails associated with your account
*Upgrade to Personal Pro to remove limits
**No Business Tools (shopping cart, buy now/subscription buttons, etc.)

Sisene oma AP kontole, klõpsa seal 'Overview' lehel oma email aadressile (või mine: My Profile -> Email Address) ja näed umbes järgnevat pilti:

Pilt

Sellel lehel saad lisada oma kontole 2 emaili aadressi. Ma pole katsetanud aga arvan, et saad ka oma esimese emaili vahetada või kustutada, kui lisad uue aadressi, autoriseerid selle ja kui see on autoriseeritud (valideeritud), teed ta 'primary'-ks ja kustutad eelneva esimese email aadressi, millega sa liitusid.
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Muret tekitab ikkagi see 6 päev ja rahast pole haisugi.. :roll:


Kustutasin siis niiõelda esimese acci ära ja üritasin seda teisele lisada, aga ei lase ütleb et see email on kasutusel juba.
Bux.to-st saadab ka sinna 10$ mis peaks kohe kohe kohale jõudam sest möödas on juba 6kuud ja 2 päeva.
Normaalne on muidugi see et raha saadetakse siis hetkel alertpaykasutajale mida olemas ei ole.
Mis nüüd?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Intzsz kirjutas: Muret tekitab ikkagi see 6 päev ja rahast pole haisugi.. :roll:


Kas alertpay'st tegid selle "paymenti", et tuli sinna pending payment? Tuletan meelde, et vahepeal oli ka näiteks nädalavahetus. Kas tegid ikka enda kontolt enda kontole ehk kas alertpay andmed on samad, mis su pangakontol ja kas su pangakonto on alertpay's üldse lisatud?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Jah kõik on tehtud ja arvestan tööpäevasid mida on siis 6.
Alert payst panin siis nn raha vastuvõtma 1sept.
2. sept tegin SEB ülekande mingi kohe peale 00.00 veits nii et see 2. sept peaks minema ka siis ikkagi päevana kirja.
Ja ka pangakonto on lisatud alertpaysse.
Ainuke, aga on see et ees ja perekonna nimi on teistpidi pandud.
mis ei tohiks ju tegelikult probleemi tekitada, sest ikkagi IBAN ja mis muud asjad seal veel olid on ju õieti pandud.
Ja kui mul see raha kohale ei jõuagi kas ma selle nagu SEBsse saan tagasi kuidagi v?
Vasta