kuidas te hindate oma IT oskuseid?

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
larigpt

kuidas te hindate oma IT oskuseid?

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Nii

Mul idee peas küpsemas ning teen vaikselt taustauuringut. Küsimus lihtne: Kui heaks peate enda IT alaseid teadmisi
veebisciptide mudimisel ning töölesaamisel?

Kui leian siit vajalike oskustega inimese on võimalik pakkuda koostööd ühekordse tööna ning tulevikus võib juhtuda, et ka ametlikult püsivat töökohta.

Töö sisu on veebiscripti mudimine ning vajalike asjade lisamine ning ebavajalike asjade eemaldamine. Vb ka custom design.
Tegemist oksjoni scriptiga
bikeboy

Re: kuidas te hindate oma IT oskuseid?

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Mis Sul täpsemalt vaja? Kui Sul mingile skriptile vaja asju juurde teha jne, siis Sul ikka programmeerijat vaja ;)
swift

Re: kuidas te hindate oma IT oskuseid?

Lugemata postitus Postitas swift »

Mul on kogemusi Flashi,LAMP tehnoloogiatega. Flashi ja html-iga olen tegelenud 6-7 aastat php ja mysql-iga viimased kaks aastat.

Veebiskriptide mudimisega saan enda arvates üsna edukalt hakkama. Päris nullist mingit korralikku dünaamilist lehte valmis ei kirjuta veel, aga kui mingile skriptile asju vaja juurde lisada/ära võtta või erroreid parandada siis saan hakkama.

Kuna sul tegemist oksjoniskriptiga siis peaksid ikkagi professionaalse progeja poole pöörduma.
otukas

Re: kuidas te hindate oma IT oskuseid?

Lugemata postitus Postitas otukas »

Kirjuta mulle ott@kossuleht.ee

Oman toimivat veebirakendustega tegelevat firmat. Olen teinud mõned e-poed, hetkel alustame ühe oksjonileheküljega ning aasta lõpus on tulemas veel paar suuremat projekti. Räägi täpsemalt, mida teha tahad, kui muud ei ole, siis annan vähemalt nõu, kust pädevat tegijat otsida.:)

Ott
Vasta