raha teenimis õpetus jms

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
iNeedMoney

raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Niimoodi, kui luminos oma lehe pani üles, sain teade webnode lehekese olemas olu ning see sobis täpselt mu plaanidega.
Siin see siis ongi: https://ineedmoney.webnode.com/
Praegust veel 40% vaja teha, lisada hypt,surf, pokker.
Aga õelge siis mis arvate.
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

minu arvamus - viska see leht prügikasti

rega endale doomen
rendi server kuskil, 10 doltsi kuus saab täitsa asjaliku hostingu juba.
kasuta näiteks wordpressi
tee lehekülg
pane materjali, pokker jne. need kõik head asjad, tee lingivahetusi
paari kuu pärast teenid juba 300 doltsi kuus kui vähegi viitsid midagi teha ja sa ei tee niiöelda tööd kellegile teisele ala blogspot ja misiganes koht sul oli.

soovitus lihtsalt kui sul vähegi viitsimist on viska see lehekülg prügikasti ja kasuta mu nõuandeid.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Ma ise mõtlesin just et teha kõik valmis jne ja siis võta see source, võtta pask maha mis seal juures ja yles riputada, aga muidu on nagu stiilne jms ning räägi kuidas seda 300 doltsi teenida
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

tee näiteks blogi wordpressi peale, antud teemal on head mahlased adsense ja textlinks ja linkworth hinnad. põhimõtteliselt tee blogi siis.

1)kirjuta stabiilselt uut materjali blogisse
2)tee lingivahetusi
3)paari kuu pärast kui oled vähegi viitsind asjaga tegeleda teenid adsense, textlinks ads ja linkworthiga kuskil 200-300 dollarit kuus.

muud kunsti polegi, ise juba mitmeid saite nii ehitanud ja umbes 3 kuu pärast löön juba 300 doltsi piiri tavaliselt. kõik ehitatud wordpressi blogi peale ja isegi kui mõnel saidil adsense ei tööta nagu sooviks siis textlinks ads on töödanud kõikidel saitidel väga hästi ja mõned saidid mis saavad päevas ainult paarkümmend külastust saavad textlinks adsilt üle 100 doltsi kuus.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

räägi sellest lingivahetuset, ma tegelen rohkem ptcˇga ning saaksid anda need leheküljed ka
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ei viitsi nii elementaarset asja hakata seletama, võta forum.digitalpoint.com lahti ja hakka lugema kuidas trafficut tõsta, lingivahetus on lihtsalt üks osa sellest.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

No eks ma siis loen. Aga mis muidu arvate nagu välimusest, ma usun, kuna webnodeˇis saab teha ka https://www.yourdomain.com/jms lõpuga lehti siis teen vast seal, kuna see nö programm on kerge ning mis arvate domeenist nagu mec247(make easy cash 24/7)
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

programm võib kerge ja lihtne olla kuid mina kindlasti ei kasutaks seda. sinna peale ei saa palju kasulikke plugineid panna, mis wordpressil on heal tasemel. mitmed pluginid aitavad trafficut tõsta. lihtsalt ütlen et mina ei ole sellest webnodest vaimustuses. parem kohe midagi korraliku teha, mida saab arendada kui 5 korda jama ümber teha.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

tänud, eks ma proovin siis seda wordpressi

Edit: tundub jh päris mõnus, praegu on asi sellisel lehel https://www.smsteenused.pri.ee/
Mis arvate kui paneksin onlinecash.pri.ee
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

rega .com või .net doomen, hiljem kui trafficu peale saad on võimalik ka sait maha müüa soovi korral kui korralik .com või .net doomen. ja lingivahetused ja kõik diilid on lihtsamad kui korralik doomen on, mitte mingi pri.ee
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

äkki saaksid õelda kuidas neid backlinke jms kasutada et nagu reklaamida lehte jne ning kas wordpressil mingi traffic asi ka on et saaks jälgiva et palju rahvast käib
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

worpressil linkide koht olemas, võta ühendust sarnaste saitidega, palu lingivahetust, sina paned nende lingi enda lehele ja nemad lingivad sulle, installi google analytics plugin. rega googli analyticsi konto ja sealt saad teha endale koodi mille sisestad wordpressi analyticsi pluginisse, seal seletesued olemas kuhu täpselt pead koodi pastema.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Aga kuidas panna seda linkworthi asju lehele
hemmm

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas hemmm »

linkworthi ja textlinksi peale ära mõtle enne kui sul leht vähemalt 1 kuu vana on ja oled sellega tööd teinud, adsense võid varem peale panna kuid esmatähtis on külastust tõsta, mitte reklaame peale panna. tee tööd, pane analytics peale, kasvata külastavus 100 peale päevas vähemalt ja siis võin aidata kuidas textlinks ads ja adsense ja muid reklaame kuidas ja kuhu peale panna.
iNeedMoney

Re: raha teenimis õpetus jms

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

praegu panin selle tk suunamis värgi www.om4u.tk
Vasta