Väike rahategemine

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
biketown

Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas biketown »

Äkki kellelgi on veidi vaba aega ja viitsib mu adsidel klikkida veits? Tahaks 100 kokku saada ja raha välja võtta... hetkel 23 doltsi aint ja eriti juurde ka ei tule

https://sonypsptips.blogspot.com/
Enorm

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas Enorm »

Aga kui teekski süsteemi kus näiteks on 50 inimese blogid, mina klikin 49 blogi reklaame vastutasuks need 49 inimest klikivad ka minu adse?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ja lõppkokkuvõttes blokitakse kõik adsid ära ja jääte kogu rahast ilma :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
biketown

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas biketown »

deathace kirjutas:Ja lõppkokkuvõttes blokitakse kõik adsid ära ja jääte kogu rahast ilma :lol:
Selles suhtes, väiksemates eesti foorumites sellise asja tegemine poelgi eriti tuvastatav.
swift

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas swift »

biketown kirjutas: Selles suhtes, väiksemates eesti foorumites sellise asja tegemine poelgi eriti tuvastatav.
Kas sa päris tõsiselt arvad, et Google-i töötajad käivad foorumeid lugemas, et klikipettust avastada? :lol:

Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

biketown kirjutas:Selles suhtes, väiksemates eesti foorumites sellise asja tegemine poelgi eriti tuvastatav.
Kui juba pikemat aega samad 50 tüüpi samalt lehelt sinna satuvad ja klikivad, siis peaks ikka päris kerge olema tuvastada. Vaevalt nad neid käsitsi vaatavad, ikka programmid tegelevad sellise analüüsiga... Muidugi ilmselt oleneb ka, kui palju sul lehel liiklust on, aga kui siin sedasi plaanite, siis ma eeldan, et mitte just kõige rohkem.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
riaak

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas riaak »

Loogiliselt võttes piisab ühest korrast et kõik bänni saaks. Väikse trafficuga lehtede puhul selline skeem väga kergelt tuvastatav.
hemmm

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas hemmm »

saada muidugi inimesi oma adsense reklaame klikkima, bann on kerge tulema siis ja kaotad oma teenitud 23 daala ka. ning teiseks, eestlaste klikid on väärt väga vähe. googlil on omad süsteemid kuidas invalid klikke tuvastada ning tean isegi olukordi, kus inimene pole teind invalid klikke aga sai bänni, kuna klikkide ja külastajate suhe oli kahtlaselt suur. (klikkide kasuks muidugi)
biketown

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas biketown »

Njaa, nüüd ongu juba midagi perses, ma ei näe neid adse enam, millel olen kunagi ise klikkinud... Raha kyll aga tuleb adsensesse ikka juurde, kui keegi klikib...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sa vist pole adsense tingimustega üldse tutvunud. Seal oli minu teada kirjas, et oma reklaamidel klikkimine on rangelt keelatud...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
biketown

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas biketown »

deathace kirjutas:Sa vist pole adsense tingimustega üldse tutvunud. Seal oli minu teada kirjas, et oma reklaamidel klikkimine on rangelt keelatud...
Lugesin, aga huvitav reklaam oli ja tegin yhe kliki.. raha selle eest nkn e isaanud ju.
bikeboy

Re: Väike rahategemine

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Enorm kirjutas:Aga kui teekski süsteemi kus näiteks on 50 inimese blogid, mina klikin 49 blogi reklaame vastutasuks need 49 inimest klikivad ka minu adse?
Selline idee on siit foorumist mitu korda juba läbi käinud. Äkki peaks asja ikka ära tegema? :) :?: Ei pea olema nüüd Google Ads vaid niisama... kommentaarid, klikid, vaatamised, postitused jne.
Vasta