PPC alternatiivid Adwords-le

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Rahvas andke teada headest PPC otsingumootoritest,portaalidest ja lehtedest,kus on võimalik ka Paypali ja AlertPayga maksta reklaami eest.Tänud (Y)
swift

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas swift »

Paypali makseid aksepteerivad näiteks Yahoo ja Bidvertiser.
Yahoo on hea kui USA liiklust tahad. Bidvertiserist tuleva liikluse kvaliteedis julgen kahelda...
cubicus

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tänud infi eest siis (Y) Mis sa Adtoll.com-st arvad
swift

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas swift »

Isiklikult Adtolli pole kasutanud.

Küll aga olen kasutanud Adbrite'i, mis paistab olevat sama põhimõttega.

Sellistest võrgustikest tulev liiklus pole kvaliteedilt küll kaugeltki nii hea kui näiteks Adwordsi või Yahoo kaudu tulev, kuid samas on jälle klikkide/näitamiste hinnad palju odavamad.

Kui suudad sealt üles leida õiged lehed, kus reklaamida siis on võimalik raha teenida küll.

Esialgu soovitan mingi väiksema summaga testida ja vaadata, kuidas tulemused on.

Proovi järgi ja anna meile ka teada, kuidas läks. ;)
cubicus

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi siit rahvast on kasutanud https://www.exactseek.com/featured_listings.html featured listingsi?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mul peaks kuskil siin peidus olema üks mahukam list, et kui väga huvi pakub, võin proovida ja üles otsida. Aga on sul nende oma listi lehtede kasutamisega ka mingeid kogemusi? Et kus ja mis ja kuidas ja kui kallilt jmt?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas cubicus »

deathace kirjutas:Mul peaks kuskil siin peidus olema üks mahukam list, et kui väga huvi pakub, võin proovida ja üles otsida. Aga on sul nende oma listi lehtede kasutamisega ka mingeid kogemusi? Et kus ja mis ja kuidas ja kui kallilt jmt?
Sa võid lisada küll mõne lehe veel siia.Oma küsimustele saad sa vastused nendelt lehtedelt ise vaadata.Enamus on läbiproovitud,ega ma muidu siia ei oleks neid lisanud.Seda ma saan öelda et enamus nendel PPC lehtedel siin on ROI parem kui yahool ja google.Näiteks ma tegin kampaaniat Miva lehel,kliki hinnad algavad seal 0.05 usa senti.Mina tegin oma kampaaniat 12 usa sendiga,yahoos oleks sama maksnud üle 2 doltsi.
cubicus

Re: PPC alternatiivid Adwords-le

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Lisasin nimekirja veel ühe lehe,nimelt siis Affiniti.com.
Vasta