vpotoke, täiesti uudne boonusplaan!

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Teepapike

vpotoke, täiesti uudne boonusplaan!

Lugemata postitus Postitas Teepapike » 31 Jaan 2010, 14:02

Tere!

Sooviksin tutvustada teile totaalselt uut MLM- süsteemi.
See projekt, mille nimi on VPOTOKE, käivitus 4. novembril (2009) Novosibirskis, kaks nädalat hiljem jõudis see Eestisse.

See on täielikult internetipõhine MLM- firma, mille tooteks on allalaaditavad koolitusprogrammid (venekeelsed), neist paarkümmend liitumistasu eest ja suur hulk veel lisatasu eest.

Kuna see programm on venekeelne, levib see eelkõige vene areaalis, tänaseks on liitunud üle 22 000 inimese ja kaasatud on 27 riiki.

Eesti inimese jaoks on see eelkõige investeerimisprojekt, mis võimaldab liitunul riskivabalt ja suhteliselt väikese aja- ja energiakuluga, (on vaja leida ainult kaks uut liitujat), tagada endale regulaarselt tiksuva rahavoo.

VPOTOKEl on hetkel maailma parim boonusplaan, sest nii soodsat rahateenimisvõimalust ei paku mitte ükski teine firma.

Seega on VPOTOKE projekt, millesse kindlasti tasub investeerida nii aega, kui energiat. Rahaline investeering on minimaalne – üks kord 145 $ ja kogu lugu.

Firma maksab välja boonusteks 80%. Boonusplaan on välja töötatud täiesti uutse algoritmi abil, mis on paternteeritud.

Süsteemis poolteist kuud olnud inimene on teeninud oma raha 4x tagasi.

Kõike saab lugeda veebis https://www.vpotoke.com/ (nii vene kui inglise keeles).

Välja tulnud tutvustusvideo eesti keeles: https://www.youtube.com/user/HULLTUUL (kestvust 8min 15sek)

Liituda saab kellegi kaudu, kes on juba liitunud.

Täpsemat infot küsige- Erx500@hotmail.com (Y)
Viimati muutis Teepapike, 19 Apr 2010, 20:00, muudetud 4 korda kokku.

hulknurk

Re: vpotoke

Lugemata postitus Postitas hulknurk » 31 Jaan 2010, 14:12

Teepapike kirjutas:Tere,
Sooviksin teile tutvustada totaalselt uut püramiidsüsteemi, mis on on välja mõeldud ühe maailma tipp matemaatiku poolt. See ei anna teile pidevaid kohustusi või lisa makse. Süsteem on lihtne. Raha teenitakse uute liitujate pealt ja sa ei pea mitte midagi muud tegema, kui otsima enda alla 2 inimest, kes oleks nõus sama tegema. See on globaalne ja hetkel on liitunud süsteemiga natuke üle 12 tuhande inimese. Maailmas elab üle 7 miljardi. Nii et praegu on parim võimalus sellega liitumiseks. Liitumise summa pole küll kõige väiksem (selleks on 145$) kuid selle eest mõne aja pärast teenitavad summad on ka magusamad ja juba jaanipäevaks võid teenida päevaga mitu korda tuhandeid!
Raske uskuda, et tänapäeval lihtne raha teenida? Kuid see on nii!
Risk on väga väike, miks jätta kasutamata niivõrd head võimalust!?

See mida sa just lugesid, oli väga üldistav. Kui oled asjast täpsemalt huvitatud, saada mulle email (erx500@hot.ee) ja ma räägin sulle asjast täpsemalt ning ühine meiega, et mõnusalt ja kergelt raha teenida!
Tundub kahtlane. :D

Teepapike

Lugemata postitus Postitas Teepapike » 31 Jaan 2010, 15:15

Ära lase endil esmamuljel asja ära rikkuda ja parem kuulata süsteem täpsemalt ära. Võin tagada 100%selt, et mitte ükski liituja ei kahetse.

Sonsu

Lugemata postitus Postitas Sonsu » 31 Jaan 2010, 19:30

Tere

Olen selle teemaga väga kursis. Süsteem tundub liiga hea, et tõsi olla, kuid näe ongi nii. Alguses ei saanud ma sellest midagi aru kui seda mulle pakuti. Võtsin exxeli lahti ja hakkasin neid püramiide lahti joonisama ja nägin, et juba kolmanda sulgemisega hakkab firma miinust tootma. Täpsemal uurimisel selgus siiski, et olen ühe pisiasja kahe silma vahele jätnud, nimelt püramiidide pooldumise. Seda on vaid inimestele väga raske selgeks teha, et see asi toimib ja raha makstakse, kuna nagu ma mainisid, siis see tundub liiga hea, et tõsi olla. Ma olen ise näinud inimest, kes on sellega üle 1000$ alla kuu teeninud.
Ma soovitan kõigil, kellel on lahtis raha ja tahtmist sinna investeerida. Ega raha muidugi niisam tule. Natuke peab ikka tööd ka tegema, aga hea on see, et oma sissepandud raha saab igaljuhul tagasi. See võib küll aega võtta paar päeva kuni mõni kuud , kuid investeeritud raha saab tagasi.

Edu äri tegemisel!

Teepapike

Lugemata postitus Postitas Teepapike » 31 Jaan 2010, 20:14

Just. Tänapäeval ei usu keegi, et on võimalik kergelt raha teenida. Lihtsalt väga võõras mõiste ja sellepärast eiratakse seda, võimsalt.

aivarx

Lugemata postitus Postitas aivarx » 01 Veebr 2010, 03:59

kas tõesti on ikka veel neid, kes seda jama tõe pähe võtavad.juba nõuka ajal käis neid eestistgi mitmeid läbi ja kõigiga said inimesed petta,mõni ,kes lolle leidis,see ka veidi sai tagasi,ülejäänud kaotasid.viimasest suuremast rallist juba 10 aastat möödas.aga eks nooremad ,kes peale kasvavad,ei tea sellest midagi ja lähevad kiire rikastumise õnge.see ei toimi ja kaotate raha ainult.
sonsu,kui sa ise oled näinud ,et keegi sellega 1000deid teenib,miks sa nii rumal oled ja ise raha kokku ei kraabi.laena see140 ja rikastu.ikka ei käi nii lihtsalt see asi.teoreetiliselt paberil küll,aga inimesed on nii lollid,et ei tunne pettust ära.sa tegeled ju otseselt petmisega,sest inimene,kes su alla liitub,uusi lolle ei leia ja on tema rahast ilma ja sina ka ei saa.
teepakike kirjutas:Ära lase endil esmamuljel asja ära rikkuda ja parem kuulata süsteem täpsemalt ära. Võin tagada 100%selt, et mitte ükski liituja ei kahetse.
mismoodi see tagamine sul käib,maksad ise raha,kui keegi,kes su alla liitunud on ja midagi ei saa.
nii et see on jama ja teepakike ja teised otsivad enda alla lihtsameelseid,kes pügada saavad. ka siin foorumis neid õnneotsijaid küll läbi käinud ja varsti ei kuule ega näe neid keegi

Teepapike

Lugemata postitus Postitas Teepapike » 01 Veebr 2010, 08:19

See süsteem on totaalselt erinev vanadest süsteemidest, mis siiani olnud on. Kõik tegelikult väga lihtne. Võta kasvõi arvuti kätte ja võid ilusti välja arvutada, et see firma ei jookse pankrotti ning raha saab ka ilusti tagasi ning pealegi veel. Mul on tuttav, kes on teeninud juba üle 10tuhande krooni, kuid ka alles alustas. Samuti see sai alguse 3 kuud tagasi ja süsteemiga on liitunud natuke üle 12 tuhande inimese. 3 kuuga. Süsteem on globaalne. 7 miljardist 12tuhat on tõesti nii lootusetu.

Ma ei sunni siin mitte midagi, kellelegile peale. Pakun teil osa saamaks lihtsalt kergest lisarahast. Kui ei meeldi siis aga palun võite kontoripinki rahus edasi nühkida.

ja olukord on hoopis selline,et sina oled kergemeelne ja lased oma lollil arvamusel nii suurt rolli mängida. Ma kordan, see on totaalselt midagi muud.

Sonsu

Lugemata postitus Postitas Sonsu » 01 Veebr 2010, 12:42

Kui keegi aru ei saanud, siis mina olen juba süsteemis sees ja väga rahul, et väljakutse vastu võtsin. Tegemist on totaalselt erineva süsteemiga, mida ma saaini kuulnud olen. See nõukaaja jutt on muidugi tavaline, sest siis olidki enamu pettused. Ma ei ütle, et pettusi siiani ei liiguks, kuid minuni pole ükski selline MLM või püramiid jõudnud. Mina olen alati omad rahad igalt poolt kätte saanud ja veel kõvasti peale. Vpotoke on selle poolest ka ainulaadne, kui sa oled ise tõesti nii loru ja liitud süsteemiga teades, et sa ei suuda leida kahte mõtlevat inimest, kellele seda pakkuda, siis teevad lõpuks teised sinu eest töö ära. See tähendab, et liigud teiste abiga maatriksis edasi ja kui jõuad lõpuks teise lõppu, saad oma sisse pandud raha tagasi. Kõik teenitud raha saab kohe välja kanda, lisaks on suurepärane võimalus firma siseselt kanda kellele tahad. Nii saab raha välja ilma igasuguste lisamaksudeta.
Kuna siin on tegemist rahafoorumiga, siis on viisaks seletada süsteemist natuke rohkem, kuid reaalselt ei kuluta ma kunagi inimeste veenamseks üle 5 minuti. Miks ma peaks oma aega raiskama inimesele, kes on nii omas maailmas kinni ja ei näes, mis suures maailmas toimub - kõik on pettrurid ja raha ei saa... Selle süsteemi puhul ei ole vaja leida inimesi, kes lihtsalt liituks, vaid tuleb otsida inimest kes näeb süsteemis potensiaali ja teab, et leab kaks uut inimest. Kogu edu saladus on leida vaid kaks inimest, kes suudaks veel leida kaks inimest.
Kindlasti saabub kunagi aeg, millal pole selle süsteemiga võimalik teenida, nagu seda iga juhtub finatsskeemiga. Kuna tegemist on alles alustava firmaga, mis amatlikult avas ukse 18.01 2010, siis sellega on aega küll. Enne avamist ei olnud isegi inglise keelset lehte, mis tähedas, et kahe kuulisel eelregistreerimisel jäi suur osa maailmast üldse puutumata.
Kõik kellel vähegi huvi on tekkinud, siis vaadake kust ja kuidas firma raha teenib. Siis on näha, et firma toodab ka selliste numbrite juures, mis nad teile välja kannavad head kasumit. Lugege mõttega see läbi. Mina garanteerin, et sellega saab raha teenida, kui ise tööd teed.

Edu!

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 05 Veebr 2010, 15:55

Nii palju siis selle vpotoke lehe avamisest :)

Pilt

Teepapike

Lugemata postitus Postitas Teepapike » 08 Veebr 2010, 12:33

haha. Jap, ma usun ka, et interneti browser lööb lehele minnes keelu ette ja toob põhjuseks, et "info välja petmis rünnak"
Sa oled selle ise kuskil valmis monteerinud lihtsalt..

Sinna lehele saab täiesti vabalt minna.

Vasta