PayPal,

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
sisu
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Aug 2010, 17:44

PayPal,

Lugemata postitus Postitas sisu »

Tahaksin teha kasutajat ühele referral lehele, aga seal on vaja paypali/alertpay kontot. Mõtlesin, et teen paypali konto kuna sellest olen rohkem kuulnud.
Arvatavasti ei oleks kunagi plaanis kanda raha krediit/debeetkaardilt raha PayPali kontole, pigem kannan ref lehelt raha paypali ja sealt kaardile...
Aga kuna eestiga on paypalil mingi jama siis kas ikka mul on võimalik oma plaanid teostada?
Ja teiseks kas mul on võimalik kanda raha mitmele erinevale pangakontole, mitte et kinnitan alguses ühe konto ja siis kõik? sorri olen uus..seletage asi võimalikult lihtsalt lahti ja rääkige erinevatest komplikatsioonidest mis võivad kaasneda jne..tänan:D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal,

Lugemata postitus Postitas surf »

PayPal-is ei saa kanda raha oma krediit või debeetkaardilt otse PayPali kontole. Sellist deponeermise võimalust ei ole. Krediitkaarti saab PayPal-is kasutada raha väljavõtmiseks ja rahaülekannete sooritamiseks teisele PayPal kasutajale või maksta interneti teel mõne kauba või teenuse eest. Samuti PayPal veel ei aktsepteeri Eesti pankasid, mis tähendab seda, et eestlane ei saa PayPal-ist raha otse oma pangakontole küsida ja vastupidi oma online kontod laadida (deponeerida). Järelikult see küsimus, et kas saab kanda raha mitmele erinevale pangakontole jääb kohe välja.. PayPal-i ainukeseks miinuseks eestlastele ongi see, et ainus viis, kuidas raha oma online kontole saada, on midagi müües, annetusi kogudes, mitteametlikult seda ostes või siis mõnel kodulehel teenides (näit. PTC).

Vt.
https://www.paypal.com/ee/cgi-bin/websc ... ty-outside

PayPal aktsepteerib minu teada kohalikke pankasid hetkel 19 EL riigis: Austria, Belgia, Hispaania, Hollandi, Inglismaa, Iirimaa, Itaalia, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Norra, Rootsi, Saksamaa, Šveits, Soome, Tšehhi, Taani, Kreeka ja Ungari.
Eesti on kahjuks veel "out"..
See aga ei tähenda seda, et raha pole üldse võimalik PayPal-ist välja võtta. Kui sul on Visa krediitkaart, probleemi ei ole, teenus maksab €2.00 EUR iga väljavõetud summa pealt (minimaalne küsitav summa - €10.00 EUR või $10.00 USD). Kui sul krediitkaarti ei ole aga oled SEB panga klient, pole ka probleem. SEB-is saad vormistada endale virtuaalkaardi ja kui seod selle oma PayPal-i kontoga, on võimalik raha ka sellele küsida. SEB virtuaalkaardist lähemalt SIIN

Külasta ka PayPal-i teemat, ehk on abiks: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=57&t=609

Kui arvad, et sul pole kunagi vaja raha oma e-maksevahendile lisada, siis kõlbab ka PayPal. Kui aga tulevikus on siiski plaanis raha lisada, siis oleks e. AlertPay parim alternatiiv.
sisu
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Aug 2010, 17:44

Re: PayPal,

Lugemata postitus Postitas sisu »

jah, aga näiteks Swedbank..See on ju pm rootsi pank? seega peaks olema võimalus kanda raha paypalist swedbanga kontole või ma eksin?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal,

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sinu pangakonto on siiski Eestis, mitte Rootsis.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta