Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Raainis

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Minu nädal on alanud ka lausa fantastiliselt, 2 päevaga on kasumit tulnud 117euri! 7 mängust 6 pihtas, 7 mängu keskmine panus on olnud 16.5euri. :)
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

sul on mingi stake plan ka panustel? Ja võta sealt nüüd maha raha mis sa hoidsid kokku Tottenhami pealt ja raha mis sa võitsid Malaga pealt:P:D
Raainis

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ei ole mul mingit stake plani, olen hakanud uurima infot come2bet saidilt ja siis sealt mõned soovitused välja valinud, kõige rohkem on sisse toonud 2 päevaga liverpooli,mancity ja malaga võit.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

anna veel tasuta infot, nii need potentsiaalsed kliendid kaovad:P:D ei see asjalik koht jh,kuna auhinnad korralikud parimatele, siis ikka nähakse vaeva oma tippidega
Raainis

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Selle lehe sa oled ise juba varem siin ette andnud ju :D
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

eks ma seda silmas pidasingi tasuta info all:Psee, et väldi Tottenhami, oli lihtsalt sõbralik soovitus.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Evian Thonon Gaillard -1 1.94
drogheda 1, 1.5 1.86
Reading 0, -0.5 1.78

tänaseks, eile tuli väike kahjum,kokku profit üle 90 euri 10 euriste panustega
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

pole jõudnud siin updateida...aga hetkel seis 60 euri,väike setback,tänaseks:
Cercle Brugge 0, -0.5 1.80
Steaua Bucharest-1 1.80
Dijon -1 1.67
FC Copenhagen +0.5 odd 1.75
Atalanta +1 1.68
ja ilmselt ka Eskisehirspor -1 odds1.65 ootan sellega veel lineuppi,kuna osad allikad väidavad, et Besiktas tuleb noortega peale, kuna liigas pole enam kuhugi ronida
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Täna sai siis 10€ teenitud.

Man City v Stoke: Over 2.5, panuseks oli 10€ ja koef oli 2, mis oli ikka tõeliselt hea sellise mängu kohta.
Viimati muutis iNeedMoney, 17 Mai 2011, 23:23, muudetud 1 kord kokku.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

üleeile siis kasum 5 euri ja täna olid:
St. Andre (AUT-E) +0.5 koef 2.0....mäng jäi 0-0 viiki
Manchester City (ENG-P) -1 koef 1.8...City võitis 3-0
Lokeren (BEL) +1.25 koef 1.9...Lokeren võitis `üllatuslikult` Anderlechti nende enda kodus 3-4
FC Brugge (BEL) -0.75 koef 1.9...Brugge võitis 3-0
seega kasum täna..36 euri,lisaks eilne ja kokku 2 päevaga 41 euri...kokku alates aprilli lõpust siis 101 euri, kui võtta aluseks 10 eurised panused...30 euristega üle 300 euri,mis polegi enam nii paha:)) homme lükkan siia üles enne mänge,kui jõuan
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel pickidega 85 kasumis..tänaseks rohkem tippe kui tavalsielt, kuna hakkasin võistlema ka teiste tipsteritega, tuleb kõikvõimalikud trumbid välja käia,
tänased tipid:
Spartak Nalchik (RUS-P) +0.75 pluss 8 euri
Zaglebie Lubin (POL-E) +0.25 pluss 8 euri
Galatasaray (TUR-S) - 1.1.5 pluss 8 euri
Trenkwald Admira (AUT-E) -1.75 pluss 5 euri
Troyes (FRA-2) -0.5 pluss 7.5 euri
SCR Altach (AUT-E) -0.5 pluss 7 euri
Sedan (FRA-2) -0.25 miinus 10 euri
Metz (FRA-2) -1 pluss 10 euri
Derry City (IRE-P) -1 miinus 10 euri

kokku 33.5 plussis päevaga,kui matemaatika alt ei vea

lisaks veel nii palju, et kui saan oma kasumi üle saja euri, lõpetan siia tasuta tippide panemise, kuna usaldus peaks juba olema;)
Viimati muutis betifoorum, 22 Mai 2011, 14:22, muudetud 1 kord kokku.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Paistab,et nii kindlalt ka nüüd pihta ei lähe.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

karupojal siin täitsa õigus, 9 tipist 6 võitsid, 2 kaotasid ja ühe sain niiöelda pooleks( pool raha kanti panusest kohe tagasi ja pool läks võiduks. Oli `paha` päev. Eile oli 6 tippi, millest 4 võitsin, 1 läks jälle niiöelda pooleks ja ühel sain kogu raha tagasi:
Metalurh Donetsk (UKR) tulemus 3 - 1
Vaslui (ROM-1) -0.75 tulemus 1-0
Rapid Bucharest (ROM-1) -1 tulemus 1-0....seega raha tagasi'
Zlate Moravce (SVK-1) -0.5 tulemus 1-0
FC Schalke (GER-Cup) -1 tulemus 5-0
Sligo Rovers (IRE-P) -1.5 tulemus 3-0
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

üleeilse 33.5 juurde lisada eelnevale 85le:kokku 108.5 ja eilsed :
Metalurh Donetsk koef 2.2 tuli 3-1 võit....6-7 suuremat bookiet võtsid selle mängu üldse maha, kuna panuseid pandi väga palju ja koefitsient kukkus umbes 1.6 peale
Vaslui (ROM-1) -0.75 tulemus 1-0 koef oli 1.9
Rapid Bucharest (ROM-1) -1 tulemus 1-0 ja raha tagasi, koef oli muidu 1.85
Zlate Moravce (SVK-1) -0.5 tulemus 1-0 koef oli 1.9
FC Schalke (GER-Cup) -1 tulemus 5-0 koef oli 2.0
Sligo Rovers (IRE-P) -1.5 tulemus 3-0 koef oli 1.7

seega eilsega veel eelnevale 108.5le lisaks 35 ja kokku 143.5 euri kasumit, võttes aluseks 10 eurised panused...20ste panustega 287 euri.Kui keegi teab kust paremat infot saab, oleksin väga huvitatud;)
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Zwolle (HOL) -0.75
Helmond Sp. (HOL) -0.5
VVV Venlo (HOL) -0.75
FC Porto (POR-Cup) -1.5
Wigan (PREM) +0.25

on tänaseks
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

5st mängust 4 võitu ja ühel pool panust tagasi ja teine pool arvestati võiduna. Seega 34 euri ja kokku 177.5 euri kasumit.Tänased:

JJK (FIN-V) -0.25 odds 2.0
FC Honka (FIN-V) -0.5 odds 1.8
Elfsborg (SWE-A) -1.5 0dds 1.8
Oster (SWE-S) -1 odds 1.8
Atvidabergs (SWE-A) -0.25 odds 1.75

edu!
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Mida need -0.25 / -0.5 jne tähendavad?
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Saan aru nii,et kui paned panuse -0,5 10euri ja kui mäng jääb 0-0 saad 10eurist 5tagasi kui see on aasia händikäpp aa kui tavaline siis jääd ilma kogu rahast..
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

tegemist on asian handicap tippidega, mida pakuvad suuremad bookmakerid, ise kasutan bet 365te ja 10beti.
Kogu tõde on siin https://en.wikipedia.org/wiki/Asian_handicap
JJK (FIN-V) -0.25 tähendab seda, et kui JJK võidab, võidab kogu mu panus, kui mäng jääb viiki, kaotan pool oma panusest, kui JJK kaotab, kaotan kogu panuse. Kui oleks JJK (FIN-V) +0.25 saaksin ka veel viigi puhul pool oma rahast kohe tagasi ja pool arvestatakse võiduna ja korrutatakse läbi selle koefitsiendiga, millega panustasin.Esialgu tundub see asian handicap raske,aga annab head võimalused ja siiamaani on hästi toitnud;)
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Tere,betifoorum räägi mulle ,kas bet365 maksab välja ka raha ja siis kui suur peab olema summa ,et tahad välja võtta.Mul omal on ka konto bet365 aga siiamaani olen ainult sisse pannud :) aga huvitav oleks teada kas maksavad meile eestlastele välja..
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

eilsega kahjum 30 euri, kokku 147.5 ja ei lase veel päid norgu, 1 kahjumi päev viimase....7 päeva jooksul, iga kord ei saagi võita.
Tänaseks:
FK Ventspils (Baltic) -1.5 odds 1.7
First Vienna FC (AUT-E) +0.5 odds 1.9
AGF Aarhus (DEN-1) -0.75 odds 1.8
Kolding (DEN-1) +1 odds 1.7
Dynamo Dresden (GER-2) +0.5 odds 1.7

vastuseks veel,et ise kasutan moneybookersit ja paypali kus võimalik. Aga ei oleküll kuulnud,et keegi ei saaks seal oma sisse kantud raha kätte.
ennustaja222

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

Sinnamaani saan aru,et millal võidan ja millal saan pool summast ja millal kaotan kõik. Aga mis vahe on -0,25 -0,5 ja -1,5? kas need väravad,aga mis vahet on 0,25 ja 0,5 väraval?
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nii, oletame, et ma panustan Chelsea- Arsenal mängule, Chelsea muidugi kodus favoriit. Ütleme, et ma panustan Arsenal + 0.25 väravat ja mäng jääb viiki 2-2, siis ma saangi pooleks niiöelda, pool tagasi ja pool läheb võidule panusest. Ehk siis ütleme, et panin 10 euri, 5 kannavad kohe kontole tagasi jja teine 5 euri korrutatakse läbi koefiga,mis sellel händicäpil oli,ütleme et oli 1.7 koef, siis saan pmselt 5 euri korda 1.7 koef.
Nüüd oletame, et panin koef Arsenal + 0.5 ja mäng jääb viiki, Arsenal sai niiöelda pool väravat ette ja viigi puhul saan kogu raha tagasi vastava koefiga, sama kui panin Arsenal + 0.75, võidab kogu panus. Oletame nüüd, et panin raha Arsenal + 0.5 ja Chelsea võitis 2-1, siis kaotan kogu panuse, kui panin Arsenal +0.75, kaotan pool panust,ehk siis pool saan tagasi ja 5 euri kaotan. Kui panen Arsenal + 0.25 ja Chelsea võidab, kaotan kogu panuse. Loodan, et sai nüüd selgemaks:)
ennustaja222

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

betifoorum kirjutas:nii, oletame, et ma panustan Chelsea- Arsenal mängule, Chelsea muidugi kodus favoriit. Ütleme, et ma panustan Arsenal + 0.25 väravat ja mäng jääb viiki 2-2, siis ma saangi pooleks niiöelda, pool tagasi ja pool läheb võidule panusest. Ehk siis ütleme, et panin 10 euri, 5 kannavad kohe kontole tagasi jja teine 5 euri korrutatakse läbi koefiga,mis sellel händicäpil oli,ütleme et oli 1.7 koef, siis saan pmselt 5 euri korda 1.7 koef.
Nüüd oletame, et panin koef Arsenal + 0.5 ja mäng jääb viiki, Arsenal sai niiöelda pool väravat ette ja viigi puhul saan kogu raha tagasi vastava koefiga, sama kui panin Arsenal + 0.75, võidab kogu panus. Oletame nüüd, et panin raha Arsenal + 0.5 ja Chelsea võitis 2-1, siis kaotan kogu panuse, kui panin Arsenal +0.75, kaotan pool panust,ehk siis pool saan tagasi ja 5 euri kaotan. Kui panen Arsenal + 0.25 ja Chelsea võidab, kaotan kogu panuse. Loodan, et sai nüüd selgemaks:)
Tänud:) Sain küll. Läksin lihtsalt kergema vastupanuteed ja lootsin,et keegi seletab asja lahti.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Kas saan õigesti aru,et Lays käib asi nii Barcelona2,08-Man Utd4,2 ja viik oli3,65 ..ja kui nüüd panen Man Utd võidu ja kui võidabki siis olen kaotanud,tänud kui keegi teeks selle Back ja LAY punaselt ka siin selgeks..
Vasta