Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Kui jälgida, kui räpased mängud- mahhinatsioonid toimuvad tänase jalgpalli maailma tipus, siis peaks minu detsembrikuuses postituses väljatoodud videomaterjali vaatamine olema kohustuslik igale spordisõbrale- panustajale. Video on vene keeles.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Kui aus olla, siis ma ei ole siia foorumisse väga väga ammu sisse loginud ja palju on vastamata küsimusi, kirju...Lihtsam on FBs ilmselt kontakti võtta kasutaja Spordi Panustamine kaudu. Vastan seal hea meelega;)
Siia kirjutada ei ole samuti ilmselt mõtet, kuna vastuse saamise aega ei hakka ennustama:)
Palju on kirju seoses sellega, et kas olen veel aktiivne kuskil ja kui, siis kus...jah..olen aktiivne ja ainult live panustamisega. Selle jaoks sai tehtud suletud Facebooki grupp tegelikult juba aasta alguses ja oli mõeldud ainult väga väikesele seltskonnale. Aprillist alates hakkasin ka iga tippi kirja panema ja kokkuvõtteid tegema ja otsustasin teha grupi avatuks kõigile soovijatele. Hetkel on grupp avatud ainult Eestlastele, mis võib tulevikus muutuda. Kui huvi liituda, siis lisage eelpool mainitud FB kasutaja endale kontaktiks.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =630335542
rein001
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Aug 2015, 03:30

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas rein001 »

küsimus bet365 kohta, kas aadressiks eesti või võib selle eest banni saada ? noo et litsentsi neil ju ei ole .
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Bet365

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Postita oma küsimus PokkeriProd.com foorumi spordiennustuste nurka. Usun, et sealt võid kiiremini adekvaatse vastuse saada, kui siit! Teisalt ei ole sa ju midagi kaotanud, kui ennast sinna ära registreerid. Kui neile midagi ei meeldi, saad oma raha niikuinii tagasi, ainult panustada ei lasta. Esmalt tuleb siiski Banaania Peksu- ja Trolliameti idiootsetest piirangutest mööda nihverdada.
Toda kihlveokontorit julgen soojalt soovitada. Ülisuur mängude valik, head koefid, tasemel live panustamine...jne. Bet365 pakub ka suures valikus igatmasti boonuseid ja free bette, ja seda pidevalt! Minule igatahes nö. maast leitud ülikerge kommiraha.
P.S. Õnneks ennast nood igatmasti blokeeringud- piirangud ei puuduta. Ei ole Banaania Rahvavabariigi maksumaksja- kodakondne, ega saa selleks ka tulevikus.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Jah see on okei, kui paned aadressiks Eesti. Olen bet365 rääkinud sel teemal ja nad ütlesid, et eestlastega probleeme pole võid panustada julgelt. kahjuks Päris paljud bookied juba ära langenud nagu nt williamhill, betvictor jne mis algul toetas Eestit, nüüd pole midagi enam. Kui oled usa spordi panustaja siis kindlasti 5dimes, seal pole isegi vaja enda isiku tõestust, juhul kui krediitkaardiga makseid ei teosta. Skrilli tagasimakse ca paar tundi
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

K'äin aeg-ajalt ikka siin ka, kel miskeid küsimusi seoses spordipanustamise ja selle seonduvaga, võin aidata kui vähegi oskan. Küsimused võib siia kirja panna kui pm. Jalka panuste kohta oskab kindlasti betifoorum ise vastata aga ma ei tea kui aktiivne ta siin on. Muide facebookis on aktiivne grupp olemas, kus toimuvad live jalka panused.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Palju kasumis oled võrreldes algusega?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Kes tegeleb panustamisega`? võiks jälle uuesti aktiivseks teha
Vasta