Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel kahel....kasutaja defqon kirjutas...et võiks olla huvitatud hiljem,saadan kirja ja täpsustame, millal see hiljem on:) eks avatud osast peaks 2-3 ikka saama kui muidu ei saa...muidu siin veel raainis ja nipitiri99 kes siin sees kogfuaeg olnud ja ple veel vastanud:)
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Jah siin ma olen ja olen selle plaaniga kindel käpp! See free trial periood meeldis mulle väga ja loodan samuti,et nüüd kui maksame läheb sama hästi ja hakkab see panustamine mõnusaid kasumeid tooma : ) .
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Kurat brasiilia ei suutnud ka rohkem kui aint ühe värava lüüa,seda enam,et ghana mängis enamus mängu vähemuses. Täna jäigi siis ainult šveitsi võit pihta minevaks panuseks.
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Tavaliselt panen händicäp tippidel siiski, ainult 1 väravalise, parem karta kui kahetseda.
Aga my1x2 uskumatu ebaõnn jällegi, eduseisust andis charleton võidu ära.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

online-bookiese tipp ka võitis vaatasin...aga ütlen ausalt, mulle need thebestpickzi tipid ei istu ja mina ka nende peale oma raha panema ei hakka...las lisab neid tippe boonusena, need vennad tunduvad ikka väga ebastabiilsed...see wbtips ja dagestino on siin eelkõige minu jaoks need mis hakkavad tooma:))
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Olen ka käsi ja nõus 100 euri välja käima aga ma saan maksta alles nädalavahetusel
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

5 inimest olemas :)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

saatsin kasutaja defqonile eile emaili, ple vastust saanud veel...aga nagu ma näen, siis huvi on ja see ainult super uudis..tekib küsimus, et kas panen kutse avatud osasse ülesse? Kuna sain täna juba emaili, esialgu saatis küll ühe tipi..selle online-bookies.com/ oma on Scotland -0,75 ja 20 mintsa hiljem sain, et ple tasunud ja enne teisi tippe ei saa enne tasumist...pmselt ma võiksin talle ülekande paypaliga ära teha.....kui esmaspäeva õhtuks on kõik mulle ülekande teinud...ja üritage endale kindlasti paypal teha...kuna ta aksepteerib ainuly paypali ülekandeid ja mul sööksid juba need ülekanded pangast paypali....moneybookersist paypali...osta.ee.st kontole ja paypali suht korraliku summa lõppkokkuvõttes ära:)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

üks asi veel....nagu alati..ei meeldi inimestele ootamine, eriti kui teemaks korralikud summad:) et...peaks selle asja esialgu kiiremalt ära tegema, koha reserveerima ja siis meil kuu aega, et inimesi juurde otsida..kuna nagu aru sain...siis meil 5 inimest koos kellele sobiks ka summa 100 euri esialgu....saame kuu aega ajapikendust uusi huvilisi otsida...kui me just selle kuu ajaga veel nende tippides ei veendu ja liiga kadedaks ei lähe, et neid jagada xD...kui olin nõus enda raha panti panema juba selle gamepuntersiga..siis sellega siin ometigi ei tohiks probleeme olla:))
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Hakkan juba paypali tegema
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Kuidas ma sinna raha saan panna peale?
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

paypal olemas.

my1x2.info: 06.09 Bosnia Herzegovina - Belarus EUROPE 1 1.62
06.09 Lebanon - United Arab Emirates WORLD 2 1.44
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

krediitkaardi kaudu peaks nagu saama..ise sooritanud ainult makset selle kaudu..võtab automaatselt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Krediitkaardi kaudu enda paypali kontole minu teada raha kanda ei saa. Ainult maksta saad krediitkaardiga ja oma kontole saad raha teistelt makseid saades.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Et, võiks võimalikult kiirelt siis asja ära teha, mis siin eneam oodata, kui 5 inimest kindel on : )
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

my1x2 ebaõnn jätkub...
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Jah, vaatasin ka mängu, läksid poisid ilusti juhtima, aga siis kadus mänguisu ära, üks löödi penaltist, teised 2 kontratest. UAE lõi paarkorda latti, ning Liibanoni väravavaht pani ulme tõrjeid. Paar kuud tagasi võitis UAE sõprusmängus Liibanoni 6-2 . . .
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

krediitkaardilt paraku ei saa jh otse kontole, et sealt edasi kanda, väljendasin valesti...maksta saab krediitkaardi abiga otse teisele läbi paypali ja võetakse kaardilt summa maha:)
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Saatsin raha ära. Millal neile makse ära teed?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nägin..seega meil 200 koos..ja kui saaksin siin kindla jah s6na teiste pealt ka,teeksin juba ylekande ja saaksime täna tipid juba sel juhul:)
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Kindel jah minu poolt.
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Nagu sa tead betifoorum,siis mul puudub krediitkaart ja mina läbi paypali ei saa tasuda. Peab siis vist ikkagi mõnda teist varianti proovima, nt. seesama osta.ee ?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kuidas sa nipitiri said endal paypal kontole rahad eesti pangast?
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kandsin ka raha ära.
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Minul ka krediitkaarti pole aga kuna olen tudeng, siis lasin omale teha NPNK EURO<26 tudengikaardi. See toimib nagu krediitkaart. Pangast öeldi, et saan sellega paypali kasutada.
Vasta