Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Täna olid: 02.09
Georgia - Latvia Euro - Qualification 1 1.68
02.09 Tajikistan - Uzbekistan World Cup 2 1.42
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

t2na ei olegi emaili saatnud, eile saatis t2naseks samamoodi Gergia Latvia vastu.

Service 1:
Georgia-Latvia pick 1
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

No, ei ole seda õnne, Gruusia domineeris mängu, vähemalt ühekorra nägin neid ka latti löömas, pluss värava alt üle löömas.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Service 3:Pick : Shamrock (-0.5) (2-1)

Service 4: Bunkeflo -0,75 (3-1)

Service 1: Crawley -0.5 (1-1)
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

my1x2.info:

03.09 Tanzania - Algeria AFRICA 2 1.98
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Service 2: PICK Burton-0.75 (3-2)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

mis nii viga..kombo teenuste tipid k6ik v6itsid:)))
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Täna saab siis free trial läbi?
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Praegu sujub küll hästi ju : )
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Service 3: Naval (-0.5) (3-1)

Service 4: Bari -0,75 (4-1)

Service 1: j2rgmine tipp 6ndal ja thebestpickz ei ole oma tippe veel pannud
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

t6esti h2sti l2inud neid siiamaani nagu n2ha...v6ite 11 ja kaotusi 5 kui ma eksi..k6ige halve ongi olnud see thebestpickz:)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

thebestpickz :
Sampdoria -1.25

Flamengo -1
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

my1x2.info: 04.09 America MG - Vasco BRAZIL 2 2.02
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

OK...täna siis viimane päev ja viimast korda tipid tasuta.....nagu nägime..tipid on head ja kui ma ei eksi, oli võimalus nendega iga päev kasumisse jääda...ise võtsin neid korraliku stakigasain selle kohta koos hommikuste tippidega emaili ja konkreetse pakkumise.
Hinna sees siis:
steeltips.blogspot.com/
tänane tip Pick : Brazil (-1.25) trial period..4 võitu ja 1 kaotus..hind vaatasin on 170 taala nädalas

soccer-tips.org/records.php?tipster=1
tänane pick Switzerland U21 -0.5 trial period 4 võitu ja 2 kaotust...hind 88 dollarit päevas:S vaatasin historyt..rekord 27 võitu järiest:))

wbtipster.com
täna tippi ei ole..trial period 2 võitu ja 1 kaotus..tipi hind 18 euri..suht harva annab tippe..aga history on selle tõttu kena

thebestpickz.com/
tänased tipid Brazil (-1 and -1.5 ja IK Brage (-0.5 and -1)..trial period 6 võitu ja 3 kaotust...sama service mis seal handicappers wathcdogis on üks parimaid..hind 100 euri kuus

Lisaks hakkas võtma ja lisab online-bookies.com mille hinda ma ei leidnudki ja nagu aru sain lisab ka my1x2.info/index.php?opt=paid.php mida Devean juba proovib siin 60 dollari eest nädalas..hetkel neil vaatsin kõige paremini ei lähe,aga saidil history aasta 2010 juunist ja tundub korralik asi olevat.
trial perioodil saime siis 16 võitu ja 7 kaotust korralike koefidega..lõin ka huvi pärast hinna kokku, kuna väitis et maksab kuus umbes 4000 euri...kerge matemaatikaga sain umbes sellise summa ka kokku.
Ja nüüd hinna juurde..mis üpris soolane...nimelt 500 euri..millest ma ise olen nõus maksma 100 euri maximum hetkel(puhtalt sp, et ma teenisin nende trialitega sellise kasumi ja kannatan hetkel veel selle gamepuntersi all, kus 6st esialgsest inimesest 2 maksid:)) ja ülejäänud teiste vahel jagada...ja kuna see gamepunters oli fail ja mulle maksid selle eest 3 inimest(1 uus) lõpp kokkuvõttes, kellesr 2 ei ole ühtegi tippi saanud, võtan seda kui ettemaksu nende poolt ja maksan selle osa samuti nende eest sellest lõpphinnast, mis välja kujuneb, seda muidugi ainult esimesel kuul!
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kuna hind on kergelt öeldes soolane ilmselt...siis...siin suletud osas hetkel 4 inimest peale minu..seega pmselt vaja 400 eurile veel leida sponsoreid niiöelda...teeksin ettepaneku..panna need saitide lingid avatud osasse infoga, et otsime 4..5...6te inimest? Ilmselt peaks see olema lihtsam, kui ette näidata lingid ja teie ehk samamoodi mainite, et asi usaldusväärne ja free trial ette näidata..v mismoodi seda teha..liiga palju inimesi ei tahaks ka võtta, võib liiga kirjuks minna:)
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ilmselt tuleb avatud osas reklaamida jah, 6 inimest tundub optimaalne küll.
Ja muidugi hea töö, et sellise võimaluse otsa üldse sattusid (Y).
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

my1x2.info : 05.09 Charlton - Sheffield Wed ENGLAND 1 1.92
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

500€ kuus siis jah?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kuus jh...et siis läheb request avatud osasse? Et ehk on huvilisi.....mul endal küll ideed suht otsas, et see tundub nagu tgelikult väga hea pakkumine...oma tipsterid avaldas...free triali oli hea..kui nüüd ainult piisavalt huvilisi leiaks:)
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Väga hea pakkumine tõesti. Alguses arvasin, et küsib rohkem. Olen samuti nõus kuni 100€ maksma. Nende free trialite ja betifoorumi tippidega olen umbes sellise summa juba kokku saanud :) Nüüd juba julgeb natuke suuremate summadega panustada.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma kartsin ise ka nii 1000 kanti pigem ja üle selle...et kataks juba 25 prossa sellest summast ära mis ise maksab...eks on oht, et ta ei maksa ka ise neid üksi, vaid mitme peale kellegagi...aga no see meid ei tohiks mõjutada...100 ja alla selle eest saada nii palju kvaliteetseid teenuseid, mis järgi proovitud ja oma silmaga nähtud..tundub ikka hästi saadud...see dagostino küsib juba 1 tipi eest 88 dollarit..ei ole nagu midagi kaubelda ka temaga, loobub pärast üldse pakkumisest:) pmselt jääb siis hetkel veel 300 euri ära katta:)..panen siis avatud osasse ülesse?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nägin nüüd allea Deveani tänusõna..tänan...3-4 aastat tööd hakkab ära tasuma ehk lõpuks ja võimalus korralikkku lisaraha teenida avanenud:)
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Äkki kellelgi on mõni hea tuttav kes bettimisega tegeleb ja oleks sellest pakkumisest huvitatud?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hea idee ilmselt algul niipidi uurida...endal ei tule paraku ette keegi...muidu oleks juba ammu kutsunud ja säästaks oma närve:))
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Et, siit osast oleks 3 tükki? (markoo,betifoorum ja mina) Ja mitmel inimesel veel selle alafoorumi vaatamisõigus on? 5-6 oleks juba optimaalne arv.
Vasta