[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas: Rääkides nüüd traafikust ,siis on teada et ruulib kvantiteet.
Wrong... Sa võid endale 10k eest trafficut suunata, aga kui see ei ole "targeted" siis on see 100% kasutu. Tähtis on just trafficu targetimine, kuni keywordi tasandil välja.

Variandid trafficu saamiseks:

1) Ma ei hakka teile siin PPC-d lahti seletama, aga see on vast kõige reaalsem ja long-termim strateegia üldse internetist raha teenimiseks. Lühidalt öeldes maksad iga kliki pealt teatud $ ja muudad oma landing page, muudad keyworde jne kuni lõpuks leiad käputäis keyworde, mis hakkavad sulle igakuu korraliku ROI-d tooma. Ofcourse, clickbank tooted pole adwordsis lubatud, sest enamus scam, kuid bing adsis on see võimalik. Samuti võid enda toote teha ja seda promoma hakata läbi PPC, kuid siis pead split-testma, testima ja testima... Alguses võiksid kuskil 1-2k euri kõrvale panda puhtalt testimiseks ja asjale pihta saamiseks. Tean inimesi kes on saanud $300-ga juba õnnestuma, kuid on inimesi, kes on pannud üle 11$k magama, enne kui asi selgeks on saanud...FYI, e-bookid üldjuhul ei toida ppc-ga promodes. Algajatel soovitan alustada 7searchist.

2) SEO - seda on piisavalt siin seletatud. Ühesõnaga backlinkdie abiga boostid oma lehe esimeseks ja traffic hakkab tulema. Ma pole ise sellega küll trafficu osas suuri numbreid saanud (väga kõva konkurents + google updated), aga üks leht mis saab googlest "very targeted" külalisi, teenib hetkel $500 p/m ja inimesi, kes seda lehte külastab on vaevalt 20 päevas. Samal ajal, kui mu teine leht saab 1000 külastust per day ja teenib $20. Seega, tuleb ülimalt hästi optimeerida keywordidega (sama kehtib ka ppc kohta)

3) Kolmas variant on media buy, ostad lehtedele ad space, maksad PPV stiilis (pay per view). Ka sellega on võimalik teenida, võid olla ka lihtsalt affilaite. Aga jällegi nõuab see tohutult raha ja testimist.

4) Võid ehitada listi, kas siis SEO, PPC või PPV abiga. Pole ise teinud, kuid paljud soovitavad. Seljuhul vajad aweber kasutajat, mis on 20$ per month.

5)... internet on hoomamatu. Foorumid, sõbrad, facebook, twitter, jututoad, portaalid igaltpoolt on võimalik trafficut saada. Tuleb lihtsalt kastist välja mõelda.


Kindlasti jäi midagi lisamata, kuna kiiruga tehtud. Sorry kirjavigade pärast, väga keeruline on IM-ga seotud teksti kirjutada Eesti keeles :)
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

jah raske on aru saada kui läbisegi keeled vahetuvad . teiseks paljud ei tea ingl. keelseid lühiendeid
ja spetsiifilisi selle ala termineid.seega sa keerutad vaid paska igal pool.ütle siis otse eestikeeli
kuidas su suunad (targeted) potentsiaalse ostja oma lehele?
ja jällegi ei näe ma kasvõi kunagisi paari kolme müügihitti näitena ega ka teenivat lehte (samuti kasvõi
3-4 aastatagune võiks olla näitena) kui spetsialist ei taha käesolevaid projekte äriasaladuse
tõttu paljastada.
Viimati muutis kullaotsija, 30 Dets 2012, 01:34, muudetud 1 kord kokku.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas:jah raske on aru saada kui läbisegi keeled vahetuvad . teiseks paljud ei tea ingl. keelseid lühiendeid
ja spetsiifilisi selle ala termineid.seega sa keerutad vaid paska igal pool.ütle siis otse eestikeeli
kuidas su suunad (targeted) potentsiaalse ostja oma lehele?
Keerutan paska? Mina ei ole see inimene, kes teeb endale kuskil edicy.com-is mingi lehe, kus on 1 affiliate link ja 400 sõna copy-paste teksti kuskilt X kohast. Ma üritan aidata ja juhendada kodanik "biketown"-i. Kui tal on mingi küsimus, või ei saand millestki aru, siis võib alati küsida ju :)

Ja ma just andsin sulle 4 erinevat varianti, kuidas sa saaksid potentsiaalseid külastajaid oma lehele suunata. Kui sa ei saa elementaarsetest asjadest aru ja need vihjed ei andnud sulle piisavalt abi, siis võibolla peaksid valima endale lihttöö - laos näiteks.

Kui sa tahad, et keegi sulle step by step PPC campaignid püsti paneks ja su lehe googles esimeseks tõstaks, siis osta endale vastav teenus sisse.

Parimat!
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

mine sinna teemasse tagasi mida sa siin kõrvalteemana aretada üritad ja uuri asja põmmpea
marketing on mu hobi ja ei ole elatus allikas ning ei ole sul siin vaja mind taandarengule suunata
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

:D üldse ei imesta, et siin foorumis asjalikud teemad ei taha areneda, kui iga soovituse peale mõni teine kasutaja hakkab sõimama...mankiboy andis päris mitu konkreetset soovitust ja mõnel juhul isegi programmide nimesid (kui viskad googlesse, siis leiad ka ilmselt vajaliku lingi üles)...

kuigi jah selle kohapealt on õigus, et kõik justkui häbenevad oma veebilehti teistele näidata millegipärast...
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Taavi kirjutas::D üldse ei imesta, et siin foorumis asjalikud teemad ei taha areneda, kui iga soovituse peale mõni teine kasutaja hakkab sõimama...mankiboy andis päris mitu konkreetset soovitust ja mõnel juhul isegi programmide nimesid (kui viskad googlesse, siis leiad ka ilmselt vajaliku lingi üles)...

kuigi jah selle kohapealt on õigus, et kõik justkui häbenevad oma veebilehti teistele näidata millegipärast...
Ma toon välja sulle mõned affiliate (clickbank) lehed, et saaksid endale mingi sihi ette...

"micro niche" lehed:

https://bestanimationsoftwarereview.com/
https://redirectvirusremovaltools.com
https://www.fatlossfactoreview.com/

jne....

"suuremad" lehed - soovitan hetkel neid teha, sest google "armastab" neid lehti rohkem. Point siis selles, et teed 5lk asemel 100lk. Igasse postitusse ei pane affiliate link, mõned artiklid on nö. informatiivsed, mõned "reviewd". Lisaks sellele ei tohiks panna domeeni nimeks mingi "how-to-loose-weight.com" vaid midagi sellist mis jä'äks külastajale ka meelde, ntks "weightcenter.com" või "fatlossempire.com"...

Mõned näited:

https://weightwoo.com/
https://www.howtodjfast.com/
https://www.mydubstep.net/

jne..
Viimati muutis mankiboy, 30 Dets 2012, 13:54, muudetud 1 kord kokku.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

head näited
aga kuidas sa kommenteeriks km pikki saidiaadresse ( ntx esimesed 3 linki)
minule kui külastajale andis kõige rohkem effekti : https://www.howtodjfast.com :)
arvan, et see müüb
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Need esimesed kolm lehte on suuresti vist konkreetse toote vmt jaoks üles ehitatud. Ehk need, mis nüüd hiljutise google'i uuenduse käigus kannatada said.

Üldiselt tundub tendents olevat selles suunas, et nende eelised otsingumootorites kipuvad ära kaduma.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

minu arvates niche suureks eeliseks on fokuseeritus
et siis külastaja saab valiku teha 2-3 toote seast , mitte 100-200 seast :)
mulle on viimasel ajal silma torganud sellise saidi kampaania:

Kood: Vali kõik

https://ps3-games-xbox.com/superstore/node/298
iga lk päises 3 pirakat adsense reklaami
tundub et selle jaoks ongi suur töö tehtud, et nagu mängude müük kõrvalteema rohkem ;)
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas biketown »

kullaotsija kirjutas:minu arvates niche suureks eeliseks on fokuseeritus
et siis külastaja saab valiku teha 2-3 toote seast , mitte 100-200 seast :)
mulle on viimasel ajal silma torganud sellise saidi kampaania:

Kood: Vali kõik

https://ps3-games-xbox.com/superstore/node/298
iga lk päises 3 pirakat adsense reklaami
tundub et selle jaoks ongi suur töö tehtud, et nagu mängude müük kõrvalteema rohkem ;)
Ja väga paljudel juhtudel nii ongi, adsensega teenivad rohkem kui mängude müügilt. Kui ma oma adsenset vaatan, siis näitab viimase nädala CPM(1000 lehevaatamist)-ks 0,11€ ehk siis kui sul on populaarne leht, võid teenida juba sadu eurosid kuus.

Aga tänud ahvipoisile ja kullaotsijale kasuliku infi ja diskussiooni eest. Võtan lähiajal mingi toote clickbankist ja püüan pärast tööd selle promomise ja backlinkide tekitamisega tegeleda. Eks küsin tarkadelt kui asjad liikuma ei hakka.

Kas on ka mingid kindlad tooted, mida ei osteta nii hästi või millel on väiksem turg? Kas ja kui palju on mõtet alustajal oma raha trafficu suunamiseks kulutada?

Edit:
https://weightwoo.com/ ei leidnud sellelt ühtegi clickbanki linki. Ainult paar otse miskile lehele suunavat lingikest. Ja sedagi ainult paarist artiklist. Kas tal on siis mingi teine diil või mis? Loogiline oleks ka paar bannerit paremasse tulpa sobitada.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Ma olen promonud ka CB tooteid ja suutsin üpriski hästi teenida. US/CA lihtsam turustada, aga see nõuab aega ning palju vaeva, et ehitada netileht + teha reklaam jne.

Mina ehitasin veits teist moodi asja ülesse. Ma täpsemalt ei mäleta, mis tootega tegemist oli, aga niche oli kaalualandus.

Pakkumine leitud, ehitasin kodulehe. Nägi välja väga lihtne. Põhimõtteliselt tavaline müüv maandumis leht, kus leidus toote kohta kõikvõimalikku informatsiooni ja videosid ning inimeste jutte.

Kuna mul ei olnud aimugi, kust saada trafficut. Siis parim lahendus oli Social Media. Täpsemalt FB. Mõeldud tehtud. Hakkasin ehitama fännilehte. Et saada ''Like'', kasutasin FB paid advertisingu. Kokku kulutasin kuskil 150 eurot. Kuna sellel ajal weight loss ei olnud veel NII saturated niche, sain kokku kuskil 5000 like. CTR mäletamist mööda oli hea(u 0.90, mis on hea weight loss nichega). Fännilehega tegelesin päris palju, iga paari tunni tagant ikka mingi postitus. Üks nädalake peale reklaami oli leht saanud juba 8k like ja siis hakkasid müügid tulema. Kokku genereerisin kuskil 900(payout oli 22usd) müüki kahe kuu jooksul. Hiljem läks fanpage koos domeeniga müügiks. Kasum oli väga hea.

Peale seda olen veel mitmeid nichesid sarnase võttega promonud, aga nii head tulemust ei ole veel saavutanud.

Nüüdseks olen CPA peal ja CB pakkumisi ei ole isegi silmanud enam.
999
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Okt 2014, 16:03

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas 999 »

Kas need tegelikult ka toimivad?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa mõtled kaasturundust, siis töötab ikka. Kuigi üleöö rikkaks ei saa ja learning curve on ka üsna korralik ilmselt alguses. Kuigi kui üle ei pinguta ja mingit konkreetset mudelit järgid, siis võiks ehk aastaga juba arvestatavaid summasid teenima hakata küll.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

See ClickBank on ära vajunud minujaoks igastahes, ostetakse üliharva. Internet marketingis tuleb edasi liikuda, kui meetod on "tühjaks lüpstud", ega muidu siin alal ellu ei jää ;)
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Küsiks veidi nõu tegijatelt. Kui teha nullist üks teemaleht ja varajases faasis osta kohe vastava keywordiga koht Google otsingus, kuidas see võiks mõjuda ränkile Googles? Ma olen täheldanud paari saidiga seda, et kui reklaami osta, siis käib Google kohe saidilt robotitega üle. On see võimalik?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Google käib sealt ka niisama robotitega üle, kui Google Search Consolega oma lehte fetchida üritad nt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Ok, ühesõnaga on reklaami eest mõtetu maksta. Samas, ilmselt see cost/income arvutuses kinni. Kui mitu klikki viib reaalse müügini.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sellepärast, et google su lehte külastaks, on jah mõttetu maksta. Kui see reklaam sulle kliente toob, siis on teine teema muidugi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta