Startup: kvaliteetne koduleht 18h-ga + SEO (+Logo)

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Citrical
Kontakt:

Startup: kvaliteetne koduleht 18h-ga + SEO (+Logo)

Lugemata postitus Postitas Citrical » 12 Okt 2013, 00:06

Aega on pikalt mööda läinud, mil viimati sai foorumis aktiivne oldud, kuid vahepeal olen suurel määral arendanud oma veebi- ja kujundusoskusi ning tegelenud startup'idega. Antud pakkumine ongi pigem eeltöö startup'i loomisele ja Indiegogo kampaaniale.

Olen loomas startup'i, mille eesmärk on pakkuda startup'idele vajalikku kiiret ja kvaliteetset veebi täislahendust. Leht on lihtsasti majandatav läbi Wordpressi ja kaasa saadud dokumentatsiooni abil redigeeritav. Pakkumisega kaasneb ka juba soovidele vastavalt muudetud kujunduslahendus.

Soovin saada nii-öelda eeltellimusi ehk inimesi kirja, kes oleksid nõus kohe minult mõne lahenduse ostma, kui IGG kampaania üles saan. Minu viimased kaks suuremat projekti on olnud näiteks https://www.innovationacademy4u.com (vt ka eraldi https://www.innovationacademy4u.com/ileader ) ja https://www.silvermikiver.com

Olen proovinud vahepeal tegeleda kõiksugu asjada, kuid ikka ja jälle olen jõudnud tagasi kujunduste ja veebide loomiseni. Pean ennast lausa loomehoolikuks, kuna ilma lihtsalt ei ole võimalik.

Panen siia kirja perkid, mida pakkuda kavatsen:

$1 - saad korraliku ülevaate projekti käigust ja tänumeili

$10 - konsultatsioon veebi põhiteemadel (domeeni valik, SEO, keywordide konsultatsioon, SEO konsultatsioon, jmt) meili või Skype'i teel (hilisem hind vähemalt $20)

$20 - SEO teenus ühe artikli ja 6 keywordi põhjal (hilisem hind $70)

$40 - Maandumislehe kujundus ja sisu lisamine ehk 100% valmis maandumislehe lahendus (hilisem hind $100) Pakkumisega kaasneb ka juba soovidele vastavalt muudetud kujunduslahendus.

$50 - Loon uue logo, uuendan vana, teen banneri või muud tüüpi graafilise lahenduse (hilisem hind $150) Garanteeritud rahulolu põhimõttel

$100 Ole üks esimesi, kes saab endale kodulehe täislahenduse - Igale ekraanile sobiva kujundusega leht Wordpressil ning sisestatud sinu poolt antud sisu (hilisem hind $300) Pakkumisega kaasneb ka juba soovidele vastavalt muudetud kujunduslahendus.

$500 Täislahendus ning lisaks kuld partneri staatus - Kõik eelenev + lisa SEO teenus, et garanteerida veel parem tulemus ja kuld partneri staatus minu kodulehel, mis juba esimesel kuul jõuab üle 100 ettevõtlusinkubaatori kontaktide listi (ligi 5 tuhat kontakti juba ainult inkubaatoritest).

Arutleda võib siin, erasõnumites või meili teel kkirikall@gmail.com

Loodetavasti leiate endale siit midagi huvipakkuvat.

PiltPilt

mankiboy

Re: Startup: kvaliteetne koduleht 18h-ga + SEO (+Logo)

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 12 Okt 2013, 15:02

Ma otsin kedagi, kes suudaks teha ja disainida lihtsa landingpage HTML-is.

Aga sa vist tegeled ainult WordPressiga, jah?

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 12 Okt 2013, 16:13

See ei ole samuti probleem. HTML ja CSS on ju wordpressi eeldus. Saada mulle lisainfo kuskile.

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 12 Okt 2013, 16:25

Saatsin PM

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 13 Okt 2013, 23:02

Teisedki huvilised väga teretulnud. Jään peatset koostööd ootama!

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 25 Okt 2013, 23:27

Endiselt ootan kodulehtede soovijaid. Küsige personaalset hinnapakkumist ja võite pakkuda ka koostöö võimalusi.

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 10 Nov 2013, 22:50

Vahepeal olen kirjutanud SEO artikleid väikse tasu eest nii eesti kui inglise keeles ja äsja varustasin mankiboy'd ka kujundatud võrdlustabeliga, mida võimalik juba leida ka tema kodulehekülje blogi sektsioonist.

Olen uutele väljakutsetele ja pakkumistele avatud. Kõiksugu veebi-, loov- ja kujundustööd oodatud.

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 17 Nov 2013, 14:24

Asjad on edasi liikunud, kuid vajan natukene abi küsitlusele vastamise näol. Koduleht ise siin: www.gloch.eu

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 01 Dets 2013, 00:29

Koduleht on valmis ning olen valmis tellimusi vastu võtma. www.gloch.eu

Kodulehe mugavam tellimine on arendamisel ja hetkel ei oska öelda, millal valmib, kuid tellimine muutub oluliselt mugavamaks kui praegu on ja kindlasti seab uue märgi maha tööstuses, tellimist oluliselt lihtsustades.

Vasta