PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Parvetaja
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Juul 2013, 21:49

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Parvetaja »

Tervist,
olen siin uus ja ei olnud kindel, kuhu ma oma postituse postitama peaksin. Kui olen vales teemas, siis tõstke ümber.
Asi aga selline, et mul oleks suhteliselt kiirelt vaja oma paypali kontole raha kanda. Oleksin kasutanud seda top-up teenust, aga seal ei ole swedbanki eraldi toetatud, ja lugesin, et teiste pankadega läheb vähemalt 2 päeva aega, kuni raha kohale jõuab. Niisiis mõtlesin, et äkki kannaksin kellelegi 15 eurot tema pangakontole (eestis) ja siis kannaks ta oma paypali kontolt minu kontole 15 eurot. See peaks olema maksude vaba, niisiis võidaksid mõlemad (vist?). Kui mingid maksud siiski kuskil on, maksan rohkem. Kannan ennem raha ära, siis ei ole kartust, et petan :)
Kui keegi nõus, siis vastake siin või PMige.

Tänud ette!
999
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Okt 2014, 16:03

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas 999 »

Paypalil on kummaline komme mitmekordne teenustasu võtta?
novinden
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Apr 2016, 11:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas novinden »

Tere,

Ehk leidub kedagi, kes oskaks öelda, kuidas PayPalist raha väljavõtmise võimalustega hetkeseis on? PayPal ütleb oma lehel, et vaid Eestis väljaantud Visa kaarti saab kasutada raha väljavõtmiseks. SEB-s on nüüd tekkinud Visa Electron deebetkaart, too vist ei sobi, ei ole seal kirjas, et sobib internetis maksmiseks. Et siis vaid ikka SEB virtuaalkaart, sellele kes Visa krediitkaarti ei saa endale? Virtuaalkaardiga ka niimoodi jamada ei tahaks, et iga 40 päeva tagant teda vaheta..

Mis targemad oskavad öelda selle asja kohta?

Tänan!
KNTXT
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Mär 2016, 22:53

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas KNTXT »

novinden kirjutas:Tere,

Ehk leidub kedagi, kes oskaks öelda, kuidas PayPalist raha väljavõtmise võimalustega hetkeseis on? PayPal ütleb oma lehel, et vaid Eestis väljaantud Visa kaarti saab kasutada raha väljavõtmiseks. SEB-s on nüüd tekkinud Visa Electron deebetkaart, too vist ei sobi, ei ole seal kirjas, et sobib internetis maksmiseks. Et siis vaid ikka SEB virtuaalkaart, sellele kes Visa krediitkaarti ei saa endale? Virtuaalkaardiga ka niimoodi jamada ei tahaks, et iga 40 päeva tagant teda vaheta..

Mis targemad oskavad öelda selle asja kohta?

Tänan!
Ei teagi, ilma n-ö "reaalse" krediitkaardita vist ei saagi. Vähemalt minul ei lasnud PayPal viimati seda SEB virtuaalkaarti kasutada ning see teenus, millega sai vahepeal otse pangaarvele raha võtta (toimis väga hästi kusjuures) pandi miskipärast hiljuti kinni
kaurr
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Kas SEB-st mitte ei olnud võimalik võtta VISA pildikaarti millega saab internetis maksta? Kunagi omasin raudselt ühte sellist, kaardiavamis tasu vist oli 3.20 eur
novinden
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Apr 2016, 11:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas novinden »

Pildikaart oli mul ka kui ta Visa oli, aga nüüd on too ka juba Mastercard. SEB krediitkaart on Visa aga 640 euri kuusissetuleku nõue on, ei tea mis see Folkia krediitkaart endast kujutab, ehk tol pole sellist nõuet. Ega midagi, peab edasi uurima..
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Selle raha väljavõtmisega on sealt kogu aeg paras jama olnud suht jah. Eesti turg vist nii väike, et nad ei viitsi seda väga toetada vmt.

Isiklikult pole ka osaliselt sellepärast sealt kunagi püüdnudki raha välja võtta, vaid kasutan sealset raha vastavalt ostude tegemiseks/teenuste eest maksmiseks, kus iganes võimalik.

Kui saab mõnda paremat alternatiivi raha vastuvõtmiseks kasutada, siis soovitaksin vahetamist kaaluda, kust iganes sul see raha sinna kontole tuli.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ersa
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Jaan 2009, 21:19

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ersa »

Kasutan juba mitu aastat swedbanga visa krediitkaardi ja siiani pole probleeme olnud-peale 2 päeva on raha mu kaardi peal.Minu teada toetab paypal ainult visa krediitkaardi ning isiklikult ei soovita teisi kaarte kasutada -on muidugi veel kodupanka raha küsimine aga seda pole veel jõudnud teha sest mul kaardile mugavam kanda :)
kotto
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Okt 2022, 15:29

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kotto »

ersa kirjutas: 16 Apr 2016, 15:18 Kasutan juba mitu aastat swedbanga visa krediitkaardi ja siiani pole probleeme olnud-peale 2 päeva on raha mu kaardi peal.Minu teada toetab paypal ainult visa krediitkaardi ning isiklikult ei soovita teisi kaarte kasutada d-one-on muidugi veel kodupanka raha küsimine aga seda pole veel jõudnud teha sest mul kaardile mugavam kanda :)
Tere!

Olen selles valdkonnas täiesti uus ja võib-olla keegi ütleb mulle midagi sellist!

Tegin PayPalist oma krediitkaardile makse ja nüüd näitab PayPal, et tehing on tehtud, aga nagu aru sain, siis nende poolt on kõik korras, nüüd pean ootama, millal SEB raha kontole vabastab!

Kaua see aega võib võtta, on kellelgi kogemusi?

Aitäh
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Isiklikult olen ainult pangakontole raha võtnud. Sellega on maksimaalselt mõned tööpäevad läinud, aga pole sedasi näpuga järge ajanud. See kogemus siiski LHV-ga, mitte SEB.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta