PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
novo
Postitusi: 8
Liitunud: 28 Aug 2007, 19:48

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas novo »

raints, võta lihtsalt konto väljavõte, seal on su aadress peal. ma jagelesin just päris pikalt paypaliga ja sai mitu päeva neile helistatud enne kui asjad korda sain... igaljuhul lõpuks see pangast võetud väljavõte neile sobis.
intz

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas intz »

SEB klienditeenindaja väitis mulle, et ühe virtuaalkaardiga saab internetis ostude eest tasuda mitu korda (niikaua kui kaart kehtib). Varasemalt olen igaks ostuks vormistanud eraldi kaardi, kuna siit võib nii järeldada.

Aga PayPal ei lase sama virtuaalkaardiga teist korda enam maksta. Kas see on mingi PayPal poliitika, et ei lubata virtuaalkaardiga rohkem tehinguid teha kui ainult ühe korra, või on asi siiski SEBs kinni?
On keegi proovinud?
Viimati muutis intz, 25 Sept 2010, 11:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ise pole sellega makseid teinud, ainult raha vastu võtnud, aga oled kindel, et sul kaardi limiit äkki hoopis ette ei tulnud? Et seadsid selle piisavalt kõrgeks omal?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
intz

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas intz »

Kaardi limiidi jätsin samaks, kuna summa jäi samadesse piiridesse mis eelmine.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Arvan, et probleem peab kuskil mujal peituma, mitte PayPal-is. Ma ei usu, et PayPal teab, et tegu on lühiajalise virtuaalkaardiga ja kui selle virtuaalkaardiga on kõik kombes, et vastav summa on ikka selle kaardi kontol olemas ja kaart kehtib, siis peaks kõik ok olema. SEB virtuaalkaart erineb teistest Visa kaartidest ainult sellega, et tal on väiksem kehtivusaeg, väiksem limiit ja füüsilist kaarti ei valmistata, sellest ka nimetus "virtuaalkaart". Kokkuvõttes on SEB mõelnud korraga 3-le positiivsele asjale: hoiab plastiku pealt raha kokku, ei risusta loodust ja väiksema palgalised saavad ka endale VISA kaarti soetada. Roheline Energia on meil olemas, nüüd siis juba Roheline Pank ka.. :D
Vaevalt see PayPal teada saab, kas sellele on plastikkaart trükitud või mitte. See on u. sama, kui ma kirjutan oma tava krediitkaardilt kõik andmed paberile, hävitan oma kaardi ja maksan internetis paberile kirjutatud andmetega kuni selle hävitatud kaardi kehtivusaeg saab ükskord läbi.

Kontrolli veelkord üle, kas sinu virtukaardi kontol on vastav summa makse jaoks ikka olemas, et kas varasemad maksed (broneeringud) ei ületa limiiti.
Ma siiski soovitaks SEB-i klienditoega ühendust võtta ja mitte esitada küsimust üldiselt vaid konkreetselt, anda oma andmed ja küsida, et mis summa suuruses sa võid järgmist makset teha ja et kas sa ei pea mitte oma limiiti tõstma?
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Kõige parem on võrrelda virtuaalkaarti krediitkaardiga. Juhul, kui krediitkaardil raha peal ei ole, ei saa ka ostu sooritada. Sama on ka virtuaalkaardiga. Kui kauba maksumus ületab virtuaalkaardi limiidi, siis makset ei saa teostada, sest Teil ei ole piisavalt vahendeid.
Limiit on loodud turvakaalutlustel, sest virtuaalkaart on otseselt seotud Teie debeetkaardiga. Võib juhtuda, et keegi kurjam pääseb Teie Paypal-i kontole ligi ja kui limiit puuduks, teeks varas Teie debeetkaardi tühjaks.
Karmo125
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Dets 2008, 15:09

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Karmo125 »

Tere! Kas keegi oskab mulle öelda sellist asja! Tegin Paypal-ist väljamakse oma krediitkaardile ja nüüd näitab PayPal-is et tehing sooritatud, aga nagu aru sain siis nendepoolt on nüüd kõik korras, Nüüd pean ootama kui SEB selle raha minu kontole laseb! Kaua sellega aega võib minna, on kellelgi kogemusi?
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere!
Kas virtuaalkaarti PayPali kontoga sidudes, on tekkinud uued tasud?:

Pilt

Ülemisest väljaminekust ma saan aru, aga see alumine €1 tundub küll röövimisena.
Stsenaarium nägi välja selline. Sõlmisin virutaalkaardi lepingu, millega seoses tasusin seb-le €0.6 ringis. Edasi läksin paypali kodulehele ja sisestasin oma uue virtuaalkaardi andmed paypali andmebaasi. Siis saabus mulle uneti kontole €1 väljaminek. Edasi pidin minema tagasi pealehele, kust avanes link, millega sai saata tuvastuskoodi uneti debeetkaardi kontole. Seegi sai tehtud ja kood edastatud paypalile, nii et paypali konto sai seotuks virtuaalkaardiga. Nagu ikka, €1.5 kanti mulle paypali kontole, kuid see €1 kadus nagu tina tuhka. Olen eelnevalt taolisi toiminguid teinud ja sellist teenustasu pole ette tulnud. Tuulasin ka läbi paypali teenustasude leheküljed, kuid sellest €1 ei midagi. Ehk oskab keegi seda raha kadumist kommenteerida?

Lisan veel juurde, et saatsin seb-le kirja ja nemad ei tea sellest €1 väljaminekust midagi, soovitati pöörduda paypali poole. Lisaks sellele on see makse juba pea nädal aega olnud broneeritud ja nii ta broneerituna seisab, kui €1.5 teenustasu läks juba paar päeva tagasi broneeritud rahast maha.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kas asi lehenes?

Ka mina ei suutnud selle lisa euro kohta abikeskusest mingit infot leida, kuid Paypali ametlikus kogukonnafoorumis on sellest juttu küll olnud.
Nagu mina aru sain, on see summa nn "pre-authorization charge" ja varem või hiljem tagastatakse see sinu krediitkaardi kontole, kui Paypali poolt on kaardi autoriseerimine lõpule viidud. See võib aega võtta kuni nädal.
Everyone,

PayPal may charge a card a temporary $1.00 amount whenever card information is added, edited, updated, or changed. This is an important security feature that is an industry standard for online processing because it allows us to verify that you are the account holder of the card and that the card information is correct. This is commonly referred to as a "pre-authorization."

However, this charge is only temporary and will never be permanently claimed by PayPal. While each card issuer may vary, the $1.00 will be returned to your card balance. It is not permanent.

Hope this helps,
Teemad, kust sellest pajatatakse:
https://www.paypal-community.com/t5/Fee ... 8586#M1611
https://www.paypal-community.com/t5/Acc ... 6026#M2299
https://www.paypal-community.com/t5/Acc ... 64864#M445
https://www.paypal-community.com/t5/Fee ... 8465#M1137
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere!
Ei ole lahenenud veel. Kaheksa päeva on möödas ja raha ikka broneeritud. Lugesin sinu antud linkidest välja, et selleks kulub maksimaalselt viis päeva, kuid kuna pole tegemist tavalise krediitkaardiga, vaid virtuaalkaardiga, siis vast see "viie päeva reegel" siinkoha ei kehti. Loodan, et raha tuhka ei kao. Annan teada, kui broneering on maha läinud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Ok, anna siis hiljem teada!

Muide, kas keegi on tähele pannud, et Swedbanki uued VISA Electron deebetkaardid (k.a NPNK), mis väljastatakse sellest aastast uue põlvkonna DDA kiibiga, omavad nüüd kaardi pöördel kolmekohalist CVV2-turvatunnust? (H)
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

surf kirjutas:Ok, anna siis hiljem teada!

Muide, kas keegi on tähele pannud, et Swedbanki uued VISA Electron deebetkaardid (k.a NPNK), mis väljastatakse sellest aastast uue põlvkonna DDA kiibiga, omavad nüüd kaardi pöördel kolmekohalist CVV2-turvatunnust? (H)
Oh, see küll hea ju. Saab ehk selle virtuaalkaartidega jamamise ära lõpetada.

Mul õnnestus ka täna limited saada muidu kui 40 euri krediitkaardile tahtsin võtta. Saatsin juba selle konto väljavõtte kah ära aadressi kinnitamiseks, ehk saab võimalikult kiiresti korda.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Saatsin aadressi kinnituse ära (pangakontio väljavõtte) ja verifitseerisin oma viimati lisatud virtuaalse krediitkaardi ära. Nüüd tahavad nad juhilubadest või passist pilti, pluss detaile ühe 40 sendise ülekande eest mis ma sain... haige värk ma ütlen.

Tundub et nad lausa teevad nalja mu üle:

Pilt
Viimati muutis Freebooter, 18 Mai 2011, 15:19, muudetud 2 korda kokku.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Freebooter kirjutas:Saatsin aadressi kinnituse ära (pangakontio väljavõtte) ja verifitseerisin oma viimati lisatud virtuaalse krediitkaardi ära. Nüüd tahavad nad juhilubadest või passist pilti, pluss detaile ühe 40 sendise ülekande eest mis ma sain... haige värk ma ütlen.

Tundub et nad lausa teevad nalja mu üle:

Pilt
Kusjuures ei tee, pettureid on liiga palju liikvel ja nad pigem kontrollivad kui lasevad läbi.
Hiljuti tõestasin ühe päevaga kõik ära ja sain limiteeritusest lahti. See oli muidugi huumor, et sain makse kontole, kohe pärast seda kandsin summa debeetkaardile virutaalkaardi kaudu, nad seedisid seda kolm minutit ja siis sain limiteerituse peale ning raha tuli tagasi, mis ma olin saatnud.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Okei PayPal hakkab juba närvidele käima ausalt öeldes. Sain limitedi maha üleeile, eile tegin uue withdrawali ja sain jälle limitedi peale. Ja seekord tahavad nad mu käest juba sitaks rohkem asju teada.. Pikk jutt mille ma juba EMS foorumisse postitasin (lootuses et sealt mõni GPT saidi omanik või keegi selline oskab aidata) seega ei ole erilist tuju eesti keelde ümber tõlkida: https://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 451.0.html

Igasugune abi teretulnud.
Viimati muutis Freebooter, 20 Mai 2011, 19:29, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Provide invoices: Katsu leida kõikvõimalikke jälgi sellest, et sa oled reklaame müünud ja memberiks kedagi teinud. Kui ühtegi jälge pole, siis saada kiri paypalile, öeldes, et sa müüd virtual good-e, ehk sul ei ole võimalik arveid saada, sest arvepidamist ei ole toimunud.

Supplier contact info: Ehk kes on sinu varustaja, teed memberiks, st oled need pinnid kellegi käest saanud või telefoni teel tellinud. Sinna tulekski panna kontaktandmed sinu varustaja kohta. Kui müüd reklaame, siis selle veebilehe kontaktandmed, kelle lehel sa neid müüsid, samuti ei tee paha ka lisada selle firma kontaktid, keda sa reklaamisid. Kui jälgi pole sellest, siis tuleb samuti saata paypalile kiri, et nad teaksid, millega tegeled.

Provide proof of delivery: Sama jutt umbes, kui sul on võimalik tõestada, mille eest raha said, siis tõestad, kui ei, saadad paypalile kirja ja nad vaatavad üle selle punkti, võib-olla annavad vihjeid, kuidas sellises olukorras limiteeritusest lahti saada (sa ei ole esimene, ega viimane antud probleemiga).

Provide more information about payments: Räägid lahti, mis äri see on, kui nad seda peavad legaalseks, saad limiteeritusest lahti.

Nagu mu avatar ütleb, on paypal saba jalgevahel kass.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

kadunud kirjutas:Provide invoices: Katsu leida kõikvõimalikke jälgi sellest, et sa oled reklaame müünud ja memberiks kedagi teinud. Kui ühtegi jälge pole, siis saada kiri paypalile, öeldes, et sa müüd virtual good-e, ehk sul ei ole võimalik arveid saada, sest arvepidamist ei ole toimunud.

Supplier contact info: Ehk kes on sinu varustaja, teed memberiks, st oled need pinnid kellegi käest saanud või telefoni teel tellinud. Sinna tulekski panna kontaktandmed sinu varustaja kohta. Kui müüd reklaame, siis selle veebilehe kontaktandmed, kelle lehel sa neid müüsid, samuti ei tee paha ka lisada selle firma kontaktid, keda sa reklaamisid. Kui jälgi pole sellest, siis tuleb samuti saata paypalile kiri, et nad teaksid, millega tegeled.

Provide proof of delivery: Sama jutt umbes, kui sul on võimalik tõestada, mille eest raha said, siis tõestad, kui ei, saadad paypalile kirja ja nad vaatavad üle selle punkti, võib-olla annavad vihjeid, kuidas sellises olukorras limiteeritusest lahti saada (sa ei ole esimene, ega viimane antud probleemiga).

Provide more information about payments: Räägid lahti, mis äri see on, kui nad seda peavad legaalseks, saad limiteeritusest lahti.

Nagu mu avatar ütleb, on paypal saba jalgevahel kass.
Tänud põhjaliku vastuse eest.

Invoicesi koha pealt mõtlesin ma ise, et oleks loogiline saata need samused transaction details screenshotid kus on peal mida osteti, kes ostis ja kuskohas osteti (e. minu saidil). Aga samas peaksid nad neid ju ise nägema? :D

Supplier contact info kohta ei oskaks ma muud vist midagi kirjutada kui BuxHosti kontakti, kuna tegemist on ainukese firmaga kelle käest ma midagi ostan/ostsin. Membershipid ja asjad on kõik ju mu enda lehel ja aktiveeruvad automaatselt kui keegi ostab ning reklaame müün ka ainult enda saidil.

Proof of delivery ja More information about payments - nendesse ma juba panin oma jutud kirja. Mille eest iga makse täpselt oli ning delivery värgi alla selle et tegemist on digitaalsete kaupadega. Eriti huvitav oli muidugi see, et 5st maksest mille kohta nad seda infot tahtsid olid ainult 2 müügid, ülejäänud 3 olid hoopis teist sorti maksed (paar makset PTC saitidelt ja üks ühelt tuttavalt).

Edit: Sain asja korda, kõnest PayPali piisas :)
Viimati muutis Freebooter, 26 Mai 2011, 22:23, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Freebooter kirjutas: Edit: Sain asja korda, kõnest PayPali piisas :)
Loodame, et lõplikult. Uudishimust küsin, kuidas see PayPali moosimine siis käis?

Endal on tänase seisuga €1 broneering deebetkaardilt kadunud. Teadmata on see, kas see jõudis tagasi minu kätte või lendas pankurite pihku, sest väljavõttes €1 makset pole kunagi broneeritud ja pank väidab mulle, et sellist tehingut pole toimunudki. Raha seisis broneeritult umbes 25-27 päeva, kuid kuna pole väljavõttes ühtki jälge antud teenustasust, siis saab ainult spekuleerida, kuhu see raha kaduda võis. Virtuaalkaart on siiani kehtiv ja PayPali kontole pole ma €1 makset saanud. Kahju on sellest, et kui oleksin õigesti käitunud, st iga päev enda väljavõtte salvestanud, siis teaksin, kas makse on tulnud mulle tagasi või kadunud pixlite varju.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

kadunud kirjutas:
Freebooter kirjutas: Edit: Sain asja korda, kõnest PayPali piisas :)
Loodame, et lõplikult. Uudishimust küsin, kuidas see PayPali moosimine siis käis?
Ega seal midagi üleloomulikku ei olnud, helistasin, seletasin ära, et müün digitaalseid kaupu ja ei saa/oska paari asja neile saata. Lubati siis kuhugi osakonda edasi anda see asi ja meili teel ühendust võtta, aga lõppkokkuvõttes ikkagi helistati mulle tagasi peale paari tunni möödumist, küsiti veel paar asja üle (a'la kas ma müün eraisiku või firmana, kas sait mille kaudu müün on mu enda oma) ja kui nendele ka ära vastanud olin, siis tehti mu konto 5 minuti pärast lahti.

Mingisugused imelikud piirangud on nüüd küll peal (üle €500 ei saa päevas PayPalist panka välja võtta, aastas üle €2500 eest makseid vastu võtta ei saa), aga esialgu mulle need ette ei jää ja pole olnud tahtmist/viitsimist uurida, kuidas need maha saab.
Pilt
Pilt
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas aixi »

Sellised variandid
Paypali kontode vaheline ülekanne
Gptlt või survist ülekanne minu PP kontole
Pangast PP ja PP panka ülekanne
Et millised variandid nendest vertifiseerimist vajavad panga variant kindlasti.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Selline küsimus, et kui inimesed ostavad paypali raha ja pärast saab scammi...kuna paypali müüja on on tagasi võtnu raha vms...aga kas selline asi kehtib ja töötab ka e-poes vms? et kui ma müün mõne toote ja pärast scammib raha tagasi?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kindlasti leidub neid, kes üritavad. Ise nii täpselt ei ole sellesse süvenenud, aga paypalil minu arust kuskil oli selle teema kohta isegi mingi nö õpetuse moodi asi, et kuidas neid vähendada vmt (kui ma õigesti mäletan).
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

ulvar kirjutas:Selline küsimus, et kui inimesed ostavad paypali raha ja pärast saab scammi...kuna paypali müüja on on tagasi võtnu raha vms...aga kas selline asi kehtib ja töötab ka e-poes vms? et kui ma müün mõne toote ja pärast scammib raha tagasi?
Kauba saatmisel kasuta kulleri teenust, mille kodulehel on võimalik saadetise teekonda jälgida. Koodi sisestamisel näitab näit. saadetise kõik peatumispunktid või kus saadetis antud hetkel asub. Kui ostja üritab dispute abil raha välja petta ja märgib, et ta pole saadetist kätte saanud, siis tead, millega vastata. Kui kauba teele saadad, siis on targem see "tracking number" kohe ostjale ära saata või siis sisestada see Paypali kontol olevale maksele, nii et seda näevad kolm osapoolt - müüa, ostja ja Paypal. Üldiselt sellise kauba üle, mille saadetis on jälgitav, eriti vaidlustama/petma ei kiputa. Seal võivad muud vaidlused tekkida nagu näit. vaidlused kauba mittevastavuse või selle kvaliteedi üle. Kummale siin õigus jääb võib-olla sõltub sellest, milline on sinu e-poest ostetud kauba tagasisaatmise poliitika. Olen kohanud paljudes e-poodides mõne kauba kohta järgmist teksti: "No Returns Accepted". Kui keegi üritab sellisest poest ostetud kauba üle vaidlema hakata, siis ma ei tea, kuidas Paypal sellist vaidlust lahendab. Võimalik, et võitjaks jääb müüja aga kas sellise poliitikaga kodulehelt kaupa ostma hakatakse? Võib-olla mõni üksik või kui kauba väärtus on tühine.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Kui ruttu raha paypalilt kontole peaks tulema?
2 päeva tagasi tegin withdrawi 25 dollari peale, et saada SEB virtuaalsele krediitkaardile, mis on ära kinnitatud juba.Täna oli kirjas neil completed aga raha pole veel ?!?Kas completed tähendab, et nemad on omalt poolt raha teele pannud ?

EDIT:Mul oli õigus, et completed tähendab, et raha on nende poolt teele pandud, mitte kohale jõudnud.Täna tuli lõpuks kohale.
Viimati muutis armido15, 03 Jaan 2012, 15:35, muudetud 3 korda kokku.
Vasta