Pangandus Eestis

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Wickedprayer
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Juun 2015, 20:36

Pangandus Eestis

Lugemata postitus Postitas Wickedprayer »

Kas keegi on kokku puutunud, tegin uue alustava ettevõte, läksin panka arvet avama, sai hulga küsimusi täidetud SEB pangas ja siis tuli üllatus, enam kontorites arvet alustavale ettevõttele ei saa teha, vaid kõik dokumendid saadetakse kuhugi komisjoni kus tehakse otsus 5 tööpäeva jooksul, ja siis öeldakse kas üldse avatakse konto. Ok läksin ka Danskebanka ja ohh üllatus kohe sama jutt tuli samal teemal, tulid uued seadused ja arvet avada ei saa vaid komisjon otsutab 5 tööpäeva jooksul, kas tehakse või ei, istusin siis maha ja hakkasin pabereid täitma, minule üllatuseks oli uskumatult palju küsimusi, kas olen ja pean USA sse makse maksma, kas olen kuidagi USA ga seotud, kas olen seotud kuidagi riigitegelasena jne.... palju raha kannan ja kes maksavad j kust raha tuleb ja palju sularaha plaanin kasutada... jne... ma ei saa aru mis kurat toimub Eestis pangantuses?? Olgu öeldud, hetkel on pankades 4 arvet kõik erinvatel firmadel millest kolm on aktiivselt 3 aastat tegutsevad, tänaseks ei saanudki ma uuele harule arvet avada ega midagi liigutama hakata.

Kas kellelgi on kogemusi, mis ajast ei saa enam koheselt arvet avada ja mille järgi pank otsustab kas üldse avatakse......?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Pangandus Eestis

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei ole kokku puutunud, aga see USA jutt jätab kahtlaselt mulje, et tegemist selle mingi seadusega, mis muutis kohustuslikuks pankadele klientide kohta info avaldamise USAle, kui neid sellega seoses mingeid tehinguid on vmt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Pangandus Eestis

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Big Brother isn't just watching you – he's listening, collecting data and monitoring everything about you!

Teretulemast totaalse kontrolli ühiskonda. Just täna kuulsin tuttava inimese käest analoogset juttu. Küsimused siis sellised, et normaalse ajukapasiteediga inimene kukuks pikali või hakkaks lihtsalt kõhe.
Elagu NWO.
Vasta