Pakkuda tuhandeid inglisekeelseid artikleid veebiturundajale, SEO spetsile vms

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
writing
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Sept 2017, 09:46

Pakkuda tuhandeid inglisekeelseid artikleid veebiturundajale, SEO spetsile vms

Lugemata postitus Postitas writing »

Mul on pakkuda 50 000+ valmiskirjutatud artiklit väga paljudel erinevatel teemadel. Kõik on käsitsi kirjutatud erinevate kirjutajate poolt. Artiklid ei ole plagiaat ega programmi abil loodud, kõik on inimeste mõistus ja kiired näpud. Olen ise neid müünud tasapisi aga pole viitsimist ja aega selleks enam.

Enamik artikleid on 150-350 sõna, ca 10-20% on pikemad kui 350 sõna, ka 500 ja 1000 sõnalisi. Artiklid on keskeltläbi 3-7 aastat tagasi kirjutatud, mõned ka uuemad. Võib-olla mõned teemad on vananenud aga paljud on ikka veel aktuaalsed. Kõiksugu tervise, tehnika, turunduse, reisimise teemad.. kõike kõike.

Kuidas need artiklid sain?

Aastaid tagasi pidasin kirjutamise bisnessi, kus oli tippajal ligi 50 kirjutajat, kes igapäevaselt artikleid vorpisid. Kirjutasime SEO klientidele (palju ´BMR artikleid, kui keegi mäletab). Umbes pooled neist artiklites on eelnevalt kuskil lehel üleval olnud, kuid neid lehti aastaid enam ei ole ja on Google'i indeksist maas, olen ise ja on mu kliendid neid edukalt uuesti kasutanud. Ligi pooled aga pole kunagi kasutatud, sest lihtsalt ei jõutud neid avaldada, kui BMR ja muu blognetworkide süsteem kokku kukkus.

Artiklid sobiksid kellelegi edasi müümiseks - mul on olemas ka platvorm, kuhu on umbes 10 000 artiklit üles laetud ja kus ilma mingi reklaamita vaikselt ikka vahel müüvad ennast. Nende laadimiseks on suur töö ära tehtud ja saad neid kohe müüma asuda (automaatne tulu, ei pea ise midagi enam tegema, ostjad laevad automaatselt alla ja maksavad paypali). Ülejäänud 40 000+ artiklit veel ootavad üles laadimist. Nad on suht-koht sorteeritud teemade kaupa. Faile on terve hulk aga artiklid pole enamasti ükshaaval failides vaid pundikaupa, nii on lihtsam neist sotti ka saada. Enamik on .txt failides, mõned ka .csv või .doc formaadis.

Artiklid võivad sobida mõnele SEO firmale vms, kel suurtes kogustes sisu vaja. Black hat või white hat, kõige jaoks jagub.
Võib teha ka hulgaliselt veebilehti ja neid müüa või teha oma privaatne network. Olen vahel kui aega on ka näiteks iWriter.com juures neid kasutanud, kui on soovitud sarnastel teemadel artikleid - hoiab kokku kirjutamise vaeva.

Võimalusi on palju.

Hinnast!
Pole mingit kindlat hinda välja mõelnud, kui kellelgi on huvi võib pakkuda. Jupikaupa hästi ei tahaks müüa, kui siis koguseliselt. Ei ole aega ja viitsimist üksikuid artikleid välja sorteerida. Ostjale võin ka muud nõu anda, kuidas neid kasutada või müüa.

On oodatud ka igasugu koostööpakkumised, vahetuskaup ja ideed, kuidas võimalikult väikese vaevaga nendega midagi teenida saaks.

Tänud tähelepanu eest!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Pakkuda tuhandeid inglisekeelseid artikleid veebiturundajale, SEO spetsile vms

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sul teemade osas mingit paremat ülevaadet ka on, et kui suur osakaal ligikaudu mingi valdkonna kohta artikleid on?

Mida selle all silmas pead? "Black hat või white hat, kõige jaoks jagub." Et osa artikleid on black hat taktikate jaoks optimeeritud ja otseselt kasutamiseks ei kõlba ilma täiendavate parandusteta, kui tahad siiski white hat SEO peale panustada?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
writing
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Sept 2017, 09:46

Re: Pakkuda tuhandeid inglisekeelseid artikleid veebiturundajale, SEO spetsile vms

Lugemata postitus Postitas writing »

Mul on ülevaade teemadest, artiklid on mul arvutis teemade kaudu sorditud enamvähem. Aga neid teemasid on ka tuhandeid ma usun, liiga palju et siia kirja panna. Saadan postkasti lingi, kust saab mingit aimu teemade ja artiklite kohta.

Artiklid ei ole optimeeritud black hat taktikate jaoks, pigem mõtlesin, et mõni võib tahta neid sellisel eesmärgil kasutada. Kuna saaks artiklid odavalt kätte, siis kuskile neid sadade või tuhandete kaupa üles laadida. Ei ole ise SEO poolega eriti kursis, meie lihtsalt kirjutasime, mida vaja oli.

Artikleid on erineva kvaliteediga, enamik on meie editoride poolt üle vaadatud ja mingeid hulle kirjavigu ei ole, samas ei ole suurem osa kirjutatud inglise keelt emakeelena rääkivate inimeste poolt. Ise kasutasin nii, et parema kvaliteediga läksid oma saidile ja vähe kehvemad linkide ehitamiseks.
kaurr
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Pakkuda tuhandeid inglisekeelseid artikleid veebiturundajale, SEO spetsile vms

Lugemata postitus Postitas kaurr »

anna skype, huvitatud.
Vasta