Ettevaatust peidetud sisuturunduse eest!

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Ettevaatust peidetud sisuturunduse eest!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Lihtsalt infoks. Saan selliseid pakkumisi regulaarselt. Nii eesti- kui ka inglisekeelseid. Antud kiri on Eesti ettevõttelt, aga kirjutavad ka välismaalased.
peidetud sisuturundus.jpg
Nagu kirjast näha, siis soovivad nad blogijate/veebilehe omanike saidile enda kliente promovaid artikleid paigutada (ja asjakohaseid linke ehitada). Sealjuures küsivad veel, kas saaks mitte märkida, et tegemist sisuturundusega (arvestades, et esimeses kirjas juba küsivad, siis ilmselt saab päris tihti).*

Minu blogist selliseid ostetud artikleid ei leia, ei ilma ega koos sisuturunduse märkega**. Küll aga tasub arvestada, et sellel ettevõttel näiteks müügikäive kvartalis pisut alla miljoni euro. Ja nad on üks paljudest. Ehk neid artikleid ringleb ilmselt erinevates blogides ja saitidel omajagu.

Ei tasu igat guugeldatavat asja ja kiidulaulu automaatselt liiga tõsiselt võtta. Negatiivse või objektiivse artikli eest ei soovi keegi väga maksta. Eks see ole ka muidugi kallim, sest selle kirjutamiseks tuleb reaalselt tööd teha, teemasse süveneda ja uurida. Turunduskraami on oluliselt lihtsam etteantud tekstist kopeerida.

PS! Isegi sellised näited, kus blogija kirjutab, et paneb oma raha katsetuseks sisse, ei tähenda tingimata, et ta reaalselt oma raha sinna paneb. Tean vähemalt ühte kohalikku reaalse elu näidet. Ilmselt on neid siiski rohkem.

*Kui sina oled mõne veebilehe omanik, siis soovitan guugeldada, miks see kohe üldse hea mõte ei ole.
**Tehniliselt Reinvest24 "maksis" mulle naeruväärse summa boonusraha platvormi katsetamiseks selle ülevaate eest (pole küll veel midagi sealt kätte saanud, aga tulumaksu olen natukene maksta saanud). Ilmselt ei olnud nad ka selle tulemusega liiga rahul:
https://rahafoorum.ee/reinvest24-uhisra ... erimisest/
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta