Kütusekuludelt raha kokku hoidmisest?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Taavi
Postitusi: 1458
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Kütusekuludelt raha kokku hoidmisest?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kodanik algatas teema sellest, kuidas ta on tõusnud kütusehindade tõttu oma sõiduharjumusi muutnud ja sõidab nüüd oluliselt säästlikumalt. Muuhulgas sõidab ka vähem, nii et säästab kütust, raha, loodust, toetab vähem Venemaa sõjamasinat ja liigub rohkem jala.

Sellele järgnes väga sisuline arutelu, kus teised jagasid oma ideid ja säästliku sõidustiili nippe ning kõik said inspiratsiooni oma kulude eest vastutuse võtmiseks ja käitumise muutmiseks...või siis ei.

Järgnes hoopis eestlastele tüüpiline mõnitamine ja maha tegemine. Suure tõenäosusega nii mõnegi inimese poolt, kes valitsust kõrgete kütusehindade eest kirub ja toetusi nõuab ning toetusi maksnud erakonda seejärel valib (ja ignoreerib fakti, et maksumaksjana ise need toetused kinni maksab ja olukorda ainult hullemaks teeb).

Mitte inimene ei pea oma käitumist rahakotile vastavaks muutma, vaid riik peab vajadusel seda rahakotti subsideerima. Ja kõik oma käitumise eest vastutust võtvad inimesed tuleb sügavasse mutta trampida, kuni on järel ainult ennasttäis, teisi süüdistavad ja hüvesid/õigusi nõudvad populistide valijad.
Need vastutust võtvad inimesed tekitavad muidu tõsise ohu, et äkki peab ka ühel hetkel peeglisse vaatama hakkama...

https://foorum.perekool.ee/teema/bensiinihind/
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta