Ühisrahastus ja soovituskoodid

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Ühisrahastus ja soovituskoodid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sain ükspäev Estategurult kirja, et ma nende soovitusprogrammi järgmisele tasandile jõudnud. Eelmisel korral saatsid mulle täitsa mõnusa pusa, kuigi see seal programmis justkui kaugema taseme teema. Mõtlesin, et oh, äge, äkki saadavad mulle siis T-särgi või miskit seekord. Just viskasingi paar tk ära, sest said juba räbalaks kantud ja kes siis poodi ikka särke ostma viitsiks minna (ilmselt enamus inimesi peale minu?).
Estateguru kiri.jpg
Estateguru kiri.jpg (5.1 KiB) Vaadatud 3157 korda
Tegin siis kirja lahti ja no ei. Tuleb välja, et jõudsin hoopis esimesele tasemele ehk üks inimene liitus minu koodi kaudu. Huvitav on seejuures, et kodukal kuvab Tase 1 ja 97 sõpra investeerimas. Võib olla jõudsin ringiga algusesse tagasi? 🙂
estateguru soovitusprogrammi tase.jpg
estateguru soovitusprogrammi tase.jpg (4.59 KiB) Vaadatud 3157 korda
Ühesõnaga, ma ei saa neist programmidest ikka mitte midagi aru, aga pika jutu järele lühike meeldetuletus. Kui plaanid Estategurus (või mõnes muus ühisrahastusportaalis) investeerimisega alustada, siis otsi kellegi soovituskood/-link, sest selle kaudu saab tavaliselt väikese lisaboonuse. Tüüpiliselt sinu lemmikblogijal on kuskil suuresti ja kergesti ülesleitavas kohas ilusti kõik need koodid välja pandud.

Estateguru puhul antakse siis esimese 90 päeva esmaturu investeeringutele 0,5% lisa. Abiks ikka. Minu link näiteks on selline (vajadusel kood seal url lõpus): https://rahafoorum.ee/estateguru

Soovitaja saab selle pealt samuti 0,5% ja nagu välja tuleb, siis peale veel 3 liituja lisandumist, on mul lootust ka uus T-särk lausa saada. Võit-võit-võit.

PS! Sellised boonused ei tohiks mitte kunagi olla põhjuseks, miks sa mingi investeeringu teed. Küll tasub neid kasutada, kui soovid vastavat investeeringut teha, sest ikkagi tasuta lisatootlus. Samuti ei soovitaks näppida välismaa investeeringuid, kui sa ei tea, kuidas sealne kinnisvaraturg reaalselt toimib. Seadused ja äritavad võivad ikka väga erinevad olla. Rääkimata siis maksustamise aspektidest, millest portaalid ennast alati just liigselt häirida ei lase (ikkagi investori vastutus lõpuks).

PPS! Kui kavatsed mõne vähemtuntud/kahtlasema saidiga liituda, siis võid ka julgelt küsida, kas on mõni boonus olemas. Võimalik, et leian sulle kaasturundajatele mõeldud lingi kaudu miski boonuse. Niisama ei viitsi neid kuskile üles hakata panema. Pärast keegi veel arvab, et soovitus.
Lahtiütleja: Isiklikult tänase seisuga Estategurus ei investeeri. Otsin pigem kõrgemat potentsiaalset tootlust ja olen valmis selle nimel ka rohkem riski võtma.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta