Plaan teha enda PTC sait

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
novo

Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas novo »

ehk siis asi, mis juba igal naabrimehel enamvähem olemas on ... mõtlesin et teen siis endalegi.

Mis peaks kindlasti sisaldama üks PTC sait?
Kui palju linke, mis pudinaid padinaid veel?
kui palju oleks optimaalne kliki eest maksta jne...

arvate, et on üldse mõtekas teha sellist asja? :D
novo

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas novo »

Hetkeolukord:
Hetkel nuputan siis võimalike tsiiterite vastu meetmeid. Kes dailyclicks.biz foorumisse pääseb, siis sealne admin kirjutas foorumisse autocklickijate nimed, mis ta avastanud on ja neid oli seal üle 800 lühikese ajaga... seega peaks seda laviini natuke peatama ... kindlasti ei suuda ma välja mõelda mingit raudkindlat varianti, sest tahaks ikkagi kasutamise lihtsana hoida ... aga natukenegi :)

Ülejäänud leht on praktiliselt valmis... ja lehe kasutajad saavad klikke osta minupärast kasvõi ühekaupa oma balansist.

Milliseid makseprotsessoreid peaks kasutama? see on hetkel vast põhiküsimus...


Mingil hetkel teen apdeite siin ja küllap ühel hetkel näeb ka saiti ennast :)
Pandora

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas Pandora »

Mõte on sul igaljuhul väga hea! Paljud rahafoorumlased kindlasti kohe liituksid sinu saidiga aga oled sa mõelnud kui palju on eestis ettevõtteid kes taolisele saidile reklaami ostaksid? Ehk siis palju sa leiaksid rahastajaid kelle arvelt sa ju meile (klikkijatele) raha hakkaksid maksma? Ma ise kaldun arvama, et enamus eesti ettevõtteid panustavad ikka tõsisemalt võetavatesse meediakanalitesse. Ma ei taha su ettevõtmist takistada, pigem panna mõtlema kõiki samme enne sellise ettevõtmise alustamist läbi. Ma küll ei tunne sind aga harilikult alustatakse suure hurraaga ja mõne aja pärast avastatakse, et palju asju on siiski läbi mõtlemata..
Üks võimalus on kaasata muidugi ka välismaa ettevõtjaid aga kas nad ikka usaldavad väikest Eestit piisavalt?
Oled sa uurinud kuidas maksuamet sellesst ettevõtmisesse suhtub? Teed sa seda läbi firma? Oled FIE?
Need on esimesed küsimused mis peale selle sinu tsiiterite mure kohe pähe torkasid.
Kui mingis küsimuses jänni jääd, siis anna siin foorumis ka teada, ehk teised oskavad nõu ja jõuga abiks olla.
Seniks head pealehakkamist!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas surf »

novo kirjutas: ...
Milliseid makseprotsessoreid peaks kasutama? see on hetkel vast põhiküsimus...

Võiksid lisada ka SolidTrust Pay. Kui midagi selle vastu pole, siis võid liituda minu referral lingi kaudu https://solidtrustpay.com/?r=7990 Paljud kasutavad ka seda protsessorit. Teenustasud on tsipa AlertPay'st väiksemad. Kui STP konto verifitseerid, siis pead arvestama sellega, et sinu ees- ja perekonnanimi on ülekannete ajaloos teistele nähtav.

Paypalile ei ole mõelnud?
Mida rohkem protsessorite valikuid, seda ka laiem ring kasutajaid.

Ja seal esilehel (Advertise Your Banner here), $100 a Month - Unlimited Impressions, tundub nati kallis.. Või siis lisa ka 15. päeva võimalus (või 7. päeva)
novo

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas novo »

surf kirjutas: Ja seal esilehel (Advertise Your Banner here), $100 a Month - Unlimited Impressions, tundub nati kallis.. Või siis lisa ka 15. päeva võimalus (või 7. päeva)


ma otsisin tükk aega seda 100 dollarit taga :) ... ja leidsin ... ei see pole minu leht ... mu lehel reklaamimine ilmselt saab olema täpselt nii kallis kui keegi ise soovib, alates vist juba 1 dollarist.

aga hetkel jah ... ma pole uurind, mis maksuamet arvab sellisest ettevõtlusest eestis. ma peaks kõik oma klikkijad siis üle maailma omale lepinguga tööle võtma? ptc saidid ju mitte ükski ei võta makse maha mu tulust :D ... hetkel olen lisanud maksevõimalusena "AlertPay" ja "Liberty Reserve" ... paypal ei luba ptc saitidel tegeleda enam nende protsessoris nagu ma aru olen saanud
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas surf »

aa.. ok.. lugesin kiiresti ja arvasin, et see on sinu saidi link, sorry.
kurivaim
Postitusi: 12
Liitunud: 28 Jaan 2008, 17:05

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas kurivaim »

novo kirjutas: Milliseid makseprotsessoreid peaks kasutama? see on hetkel vast põhiküsimus...

Mina pakun välja Alertpay.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kunagi käis endal läbi sarnane mõte, et teha RahaFoorumi juurde, aga siis hakkasin selle juriidilise poole peale mõtlema...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
altf1

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas altf1 »

Ma usun, et sul pole vaja minit Fied või OÜ d teha pointless ju :D maksuamet kust jumal tema teada saab millega sa tegeled sa nigunii miljoneid ei suud kokku ajada sellega ma usun niiet ei usu, et maksuametipärast muretsema pead.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Plaan teha enda PTC sait

Lugemata postitus Postitas isko »

mul on arvutis bux.to taoline script olemas , ainult natuke teised asjad jne.
Vasta