Categories
Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus

Fortumo – ülevaade

Üldiselt

Fortumo pakub võimalust nii ettevõtetele kui ka eraisikutele luua oma SMS-teenuseid ning selle pealt raha teenida. Selleks ei ole vaja teha muud, kui luua Fortumo kodulehel omale konto ja seejärel luua mõni SMS-teenus.

Nende poolt on lühinumber ja kõik selle ülesseadmisega kaasnevad kulud ja tegevused ära tehtud ning lisaks on loodud mitmeid võimalusi, et teenuste tegemine kasutajatele lihtsamaks muuta.

Teenuste loomine

Teenuste loomine on üpriski lihtne. Nagu Fortumo oma kodulehel lubab, võib teenuse luua juba 5 minutiga, kuid seda lihtsamate teenuste puhul. Samas eeldab siiski keerulisemate teenuste loomine teadmisi programmeerimisest.

Teenuste promomine

Oma teenuste promomiseks ei pea omama veebilehte. Neid võib reklaamida kasvõi suusõnaliselt, kuna teenuse kasutamiseks on oluline vaid see, et inimene teaks numbrit ja sõnumit, mis teenuse tellimiseks saata tuleb.

Riigid

Fortumo võimaldab 2011. aasta juuli seisuga luua teenuseid 58 erinevas riigis, nii et potentsiaalne turg on küllaltki suur ja lai.

Väljamakse

Väljamakset saab küsida oma pangakontole, kui oled jõudnud kokku koguda €50.

Boonus ja registreerumine

Alloleva lingi kaudu registreerumisel annab Fortumo sulle alustuseks €5 boonust. Kui arvad, et sul on mõni hea idee, kuidas oma teenust luua ja selle pealt teenida, siis registreeru siin.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

One reply on “Fortumo – ülevaade”

Väga hea lühikokkuvõte! Soovitan soojalt, kui idee leidub, siis fortumot kasutada. Tõepoolest hakkab 5 min tööle, ei uskunud enne kui ise sai proovitud. Lihtne on alustada ja pole see natuke php-koodi ka mingi kunst endale selgeks teha.
Natuke on asjal miinuseid ka aga tasuta – ja lihtne alustamine kaaluvad rohkem.
Moblaoperaatorid korjavad päris suure kopika ära, u. 50% sms-i pealt ja on ikka tükk tegemist, et Sind kõikides 50+ riikides oma teenusega aktsepteeritaks. Meil juba kinnitatakse mitu nädalat neid teenuseid aga enamus siiski töötab kohe.
Meie tegime Numbercafe mängukeskkonna ja selliseks otstarbeks on sms-makse kõige sobivam, sest virtuaalsed teenused ei maksa ju omale pea-aegu mitte midagi. Kliendil on aga lihtne ja kerge maksta.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.