Eksperimendid

Siit võid leida erinevate tehtud või käsilolevate eksperimentide kohta infot.

Tehtud eksperimendid

Eksperiment 2 – Kaasturundus (peatatud)

Eksperiment 2 kujutab endast kaasturunduse kaudu (affiliate) raha teenimist. Kaks levinumat lähenemist selleks on niche site ja authority site tegemine.

Esimene neist tähendab, et sa teed omale veebilehe mingil kindlal teemal, teed selle lehe populaarseks ning teenid raha selle pealt, et sinu lehe külastajad ostavad sinu affiliate lingi kaudu teemasse minevaid tooteid või teenuseid.

Authority site puhul on raha teenimise idee sama, kuid teema on laiahaardelisem ja lehe fookus on pikaajalisema väärtuse loomine oma lugejaskonnale.

Eskperiment jäi pooleli. Senise ülevaate leiad siit:

Eksperiment 1 – PTC (lõppenud)

Antud eksperimendi eesmärk oli lõplikult välja selgitada, kas PTC (paid to click või get paid to) programmidega on võimalik raha teenida või on tegu sentide korjamise ja aja raiskamisega.

Eksperimendi käigus oli strateegiaks rakendada lähenemist, et ostan või rendin referrale ja teen hea hinna korral upgrade ning saadud kasumist investeerin edasi järgmisele lehele ja sedasi kasvatan oma portfelli.

Teisisõnu, tahtsin näha, kas on võimalik teenida kõigil, kes ei ole just interneti alal suuremad asjatundjad, et leida omale hunnik referraleid. Antud eksperimendi käigus direct referralite otsimisele erilist rõhku ei pööranud.

5-6 kuulise eksperimendi lõppkokkuvõttes jäin umbes $100-150 kahjumisse ja erilist tulu ei teeninud. Ajakulu oli seejuures märkimisväärne.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: