Categories
Investeerimine: raha sinu eest tööle

Kas oled kunagi mõtelnud investeerida?

Kas oled kunagi mõtelnud, et tahaksid investeerida?

Kas oled kunagi investeerinud või investeerid praegu?

Kas plaanid kunagi investeerimisega alustada?

Kas oled otsustanud, et investeerimine on sinu jaoks mõttetu ja sa ei kavatse seda kunagi teha?

Tasuta e-raamat “Investeerimine – Mis see on ja miks peaksid seda tegema?

Panin mõni aeg tagasi kokku 26 lk e-raamatu, kus annan põhjalikuma ülevaate sellest, mis asi see investeerimine on ja mida see endast kujutab.

Seletan, miks on mõtet investeerida ja millal oleks mõistlik sellega alustada. Räägime ka pisut sellest, milline on hea investeering ja milline mitte.

See annab sulle parema arusaama investeerimisest, mida sa tegelikult igapäevaselt teed, näitab sulle mitmeid põhjuseid ja hüvesid, mida headest investeeringutest võid saada ning toob välja terve rea halbu investeeringuid, mida sa peaaegu igapäevaselt teed, aga millele sa siiani pole tõenäoliselt erilist tähelepanu pööranud.

Põgusalt mõtleme ka nende põhjuste üle, miks sa seni neile halbadele investeeringutele tähelepanu pole pööranud.

Küsimused investeerimise kohta

Kui vastasid ülevalolevate küsimuste seast mõnele “jah”, siis soovitan võtta see tasuta e-raamat ning see läbi lugeda või sirvida. Halvimal juhul saad targemaks ja/või senistele teadmistele kinnitust, parimal juhul saad teha informeeritud otsuse, et:

a) läbimõeldud investeerimine on sinu jaoks ja peaksid sellega juba täna alustama

b) läbimõeldud investeerimine ei ole sinu jaoks ning sa tead, mida sellest loobumine või selle edasilükkamine reaalselt tähendab nii lühiajaliselt kui ka pikaajaliselt.

Mine võta oma tasuta e-raamat siit.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.