Home » Finantsvabadus: reisimine, nautimine, areng » Kas sa oled võitja või võitja?
 

Kas sa oled võitja või võitja?

Kõik võitjad saab jagada kahte gruppi. Ühed on need, kes on mingil alal parimad, tulevad võistlustel esimesteks ja teevad kõigile teistele ära.

Teised on need, kes saavutavad seda, mida nad soovivad ja võistlevad vaid iseendaga. Teine ei välista ilmtingimata seda, et need inimesed mingeid võistlusi võidaks või omal alal parimad oleks, aga oluline on see, mis on motivaatoriks.

Võiduga ei kaasne alati tingimata võit

Kui oled esimeste seas, siis ühel hetkel oma elus võid avastada, et kuigi sa oled pidevalt võitnud, võitsid sa hoopis valel alal, mis ei ole sulle oluline või hoopis, et kuigi sa võitsid, ei andnud sa siiski endast parimat, kuna konkurents oli nõrk.

Kellega sa ennast võrdled?

Kellega sina võistled? Kellega sa ennast võrdled? Kas sinu suurim konkurent ja motivaator on keegi, kes sinuga samal alal võistleb või on sinu eesmärgiks pürgida absoluutse ideaali poole ehk anda endast parim, olenemata sellest, kes su konkurendid on?

Alustava investori videokursus

Hetkel on alustavale investorile mõeldud videokursus alles ehitamisel. Pane ennast meililisti kirja ja saadame Sulle esimesed videod TASUTA.

Me ei saada sulle spämmi. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga