Categories
Kiiresti rikastumise skeemid

Kasiinod ja raha teenimine

Kasiinodes kaotad

Kasiinodes raha teenimineKasiinode puhul on praktiliselt garanteeritud, et pikaajaliselt võidab maja ja kaotab mängija. On tehtud küll lõputult erinevaid strateegiaid erinevate mängude jaoks, aga üldiselt on tõenäosus ikkagi mängija kahjuks ja maja kasuks.

Enamik strateegiaid väidab küll väga julgelt, et tegu on võitva strateegiaga, aga tegelikult on üldiselt siiski pikaajalises perspektiivis tegemist strateegiatega, mis ei saa võita.

Teenimisvõimalused

Kui joppab, siis võid võita päris kopsakaid summasid. Samas võib võita ka loteriiga (kusjuures seal on ka väidetavalt omad süsteemid ja strateegiad, mis peaksid aitama võita – siiani pole küll kuulnud ühestki, mis töötaks).

Parim võimalus teenimiseks oli kunagi erinevate kasiinode poolt pakutavate boonuste lahti mängimine. See on siiski ka tänapäeval veidi halvem võimalus, kuna suurem osa internetikasiinosid on nüüdseks seadnud väga kõrged piirangud selle krediidi välja võtmisele, nii et võiduvõimalus on väike ja aega kulub palju.

Ohud

Kasiinode puhul on tegemist hasartmängudega ja teatud inimestele võivad hasartmängud põhjustada sõltuvust, mis omakorda võib kaasa tuua teisi traagilisi tagajärgi.

Internet on erinevaid kasiinosid täis ja nii mõnigi neist on puhtalt pettus, nii et isegi kui võidad midagi, ei näe sa võidetud summasid kunagi. Võimalik, et nõutakse lausa su krediitkaardi infot ja kasutatakse seda ära.

Seega üleüldine soovitus on kasiinodest lihtsalt eemale hoida. Mis sest, et leidsid saidi, kus räägitakse, et nende ruletisüsteem toob kindlaid võite. Ühtegi reaalselt töötavat süsteemi ei ole siiani teadaolevalt olemas.

Kasutatavad makseprotsessorid

Tõenäoliselt mugavaim variant eestlaste jaoks on endiselt Moneybookers.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: