Categories
Finantsvabadus: reisimine, nautimine, areng

Kiireloomuline vs oluline

Sageli on meil palju kohustusi, mis tuleb kiiresti ära teha ja neid tuleb pidevalt juurde. Keegi saadab meili ja ootab sellele vastust, keegi helistab ja tahab midagi teada, mingid tegemised vajavad juba mitmendat päeva tegemist. Aeg-ajalt võib tunduda, et tegemised ei saagi kunagi otsa ja kõigega on kiire.

Sellistel hetkedel tasub aeg-ajalt aeg maha võtta ja mõelda ka selle üle, mis oluline on. Sageli unustame kiireloomulistele asjadele reageerides ära meie jaoks tõeliselt olulise, mis vahest ei ole nii kiireloomuline ning niimoodi lükkub see lõputult edasi, nii et ise arugi ei saa.

Mis on sinu jaoks oluline? Kas sa oled seda edasi lükanud, sest kiireloomulised asjad vajavad pidevalt tegemist? Kuidas võiksid leida aja ka nende oluliste asjadega tegelemiseks?

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.