Kuuülevaated

Annan igakuiselt ülevaate sellest, kuidas meil investeerimisega läheb, mis seisus me rikkuse tasemete mõistes oleme ja mis olid suuremad tegemised selles vallas. Teen seda osaliselt selleks, et iseennast paremini kursis hoida oma seisuga ja edu/ebaeduga ning selleks, et anda lugejatele veidi parem ülevaade, mille põhjal investeerimisotsuseid teen ja millesse investeerin.

Ühtlasi püüan anda ka väikese ülevaate, mis RahaFoorumis, RahaRaadios ja minu portfellis toimub ning mida edaspidi plaanin.

Loodetavasti saad selle käigus minu vigadest ja õigetest otsustest midagi ka endale kõrvataha panna ning mõistad, et tegelikult ei ole see investeerimine nii keeruline, kui esialgu tundub.

Need ülevaated on aja jooksul olnud ühed populaarsematest postitustest, nii et loodetavasti leiad siit ka enda jaoks midagi põnevat ja kasulikku.

Meie praegune suurim investeerimiseesmärk on kasvatada passiivseid sissetulekuid vähemalt sellise tasemeni, mis kataks ära meie minimaalsed igakuised kulud.

Enne 2016. aastat oli kokkuvõtte formaat pisut teistsugune.

Liitu 1% väljakutsega

Kas oled võimeline igakuiselt oma säästumäära 1% võrra suurendama? Pane ennast kirja ja saadame meilile täpsemad juhised ning igakuised meeldetuletused.

Me ei saada sulle spämmi. Kogume, kasutame ja kaitseme sinu andmeid vastavalt oma Privaatsuse Põhimõtetele. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.