Home » Kuuülevaated

Kuuülevaated

Annan igakuiselt ülevaate sellest, kuidas meil investeerimisega läheb, mis seisus me rikkuse tasemete mõistes oleme ja mis olid suuremad tegemised selles vallas. Teen seda osaliselt selleks, et iseennast paremini kursis hoida oma seisuga ja edu/ebaeduga ning selleks, et anda lugejatele veidi parem ülevaade, mille põhjal investeerimisotsuseid teen ja millesse investeerin.

Ühtlasi püüan anda ka väikese ülevaate, mis RahaFoorumis, RahaRaadios ja minu portfellis toimub ning mida edaspidi plaanin.

Loodetavasti saad selle käigus minu vigadest ja õigetest otsustest midagi ka endale kõrvataha panna ning mõistad, et tegelikult ei ole see investeerimine nii keeruline, kui esialgu tundub.

Need ülevaated on aja jooksul olnud ühed populaarsematest postitustest, nii et loodetavasti leiad siit ka enda jaoks midagi põnevat ja kasulikku.

Meie praegune suurim investeerimiseesmärk on kasvatada passiivseid sissetulekuid vähemalt sellise tasemeni, mis kataks ära meie minimaalsed igakuised kulud.

Enne 2016. aastat oli kokkuvõtte formaat pisut teistsugune.

Alustava investori videokursus

Hetkel on alustavale investorile mõeldud videokursus alles ehitamisel. Pane ennast meililisti kirja ja saadame Sulle esimesed videod TASUTA.

Me ei saada sulle spämmi. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga