Categories
Investeerimine: raha sinu eest tööle

Milline on sinu investeeringute efektiivsus?

EfektiivsusKui sa oled RahaFoorumi kasutaja, siis tõenäoliselt tead, et on olemas lõputult palju erinevaid viise raha teenimiseks. Päris mitmetega neist oled ehk ka reaalselt midagi teeninud. Kuid oled sa ka mõelnud, kui efektiivne see investeering sinu jaoks on? Ehk teisisõnu, kas see tasub ennast ära?

Investeeringu efektiivsus

Efektiivne investeering on selline, kus sa teenid võimalikult väikeste kuludega (raha, aeg ja energia) võimalikult palju tulu (raha, aega ja/või energiat).

Mida rohkem tulu iga kuluühiku (euro, tunni, kalori) kohta teenid, seda efektiivsem investeering on.

Kas oled välja arvutanud või vähemalt mõelnud oma praeguste investeeringute efektiivsusele? Kas on võimalik neid investeeringuid efektiivsemaks muuta (vähendada kulusid ilma tulude vähenemiseta või suurendada tulusid ilma kulude suurenemiseta?) või on sul hoopis mõni alternatiivne investeering, mis oleks efektiivsem?

Mida efektiivsem investeering on, seda enam tasub sellesse investeerida. Siinkohal tasuks arvesse võtta ka seda, et paljude investeeringute puhul on võimalik enda oskusi arendades efektiivsust tõsta.

Liitu 1% väljakutsega

Kas oled võimeline igakuiselt oma säästumäära 1% võrra suurendama? Pane ennast kirja ja saadame meilile täpsemad juhised ning igakuised meeldetuletused.

Me ei saada sulle spämmi. Kogume, kasutame ja kaitseme sinu andmeid vastavalt oma Privaatsuse Põhimõtetele. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

1 reply on “Milline on sinu investeeringute efektiivsus?”

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.