Home » Investeerimine: raha sinu eest tööle » Milline on sinu investeeringute efektiivsus?
 

Milline on sinu investeeringute efektiivsus?

EfektiivsusKui sa oled RahaFoorumi kasutaja, siis tõenäoliselt tead, et on olemas lõputult palju erinevaid viise raha teenimiseks. Päris mitmetega neist oled ehk ka reaalselt midagi teeninud. Kuid oled sa ka mõelnud, kui efektiivne see investeering sinu jaoks on? Ehk teisisõnu, kas see tasub ennast ära?

Investeeringu efektiivsus

Efektiivne investeering on selline, kus sa teenid võimalikult väikeste kuludega (raha, aeg ja energia) võimalikult palju tulu (raha, aega ja/või energiat).

Mida rohkem tulu iga kuluühiku (euro, tunni, kalori) kohta teenid, seda efektiivsem investeering on.

Kas oled välja arvutanud või vähemalt mõelnud oma praeguste investeeringute efektiivsusele? Kas on võimalik neid investeeringuid efektiivsemaks muuta (vähendada kulusid ilma tulude vähenemiseta või suurendada tulusid ilma kulude suurenemiseta?) või on sul hoopis mõni alternatiivne investeering, mis oleks efektiivsem?

Mida efektiivsem investeering on, seda enam tasub sellesse investeerida. Siinkohal tasuks arvesse võtta ka seda, et paljude investeeringute puhul on võimalik enda oskusi arendades efektiivsust tõsta.

Registreeru webinarile

22. novembril toimub webinar: Kuidas oma lastele raha koguda?

Registreerumine on tasuta. Enne webinari saadame sulle meeldetuletuse ja lingi, kust saad webinariga liituda.

Me ei saada sulle spämmi. Kogume, kasutame ja kaitseme sinu andmeid vastavalt oma Privaatsuse Põhimõtetele. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

One Comment

  1. Comment by Rix:

    Ma ei saa aru mis selle artikli point on…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.