Home » Tegemised ja mõtisklemised » Moneybookers (Skrill)
 

Moneybookers (Skrill)

Moneybookers

Moneybookers

Moneybookers on  suhteliselt odav rahvusvaheline internetipõhine valuuta. Moneybookersi kaudu raha saatmiseks on vaja vaid e-maili aadressi.

Konto loomine

Registreerumiseks tuleb moneybookers.com esilehelt vajutada “Sign up” nuppu. Sealt vali oma kontotüüp ja täida vajalikud andmed.

Seejärel verifitseeri ka oma e-maili aadress ja oledki oma uue konto omanik.

Moneybookers konto seadistamine

Seadistada väga palju polegi. “My account” menüü alt tuleks valida “Profile” ja sealt muuta vajalikud seadistused, mis teha tahad. Näiteks saad lisada või muuta e-maili aadresse, mida sa Moneybookersis kasutada tahad.

Siin saad ka lisada pangakontosid või krediitkaarte. Pangakonto lisamiseks vali “List of bank accounts” ja vajuta kõrval olevat “Manage” nuppu. Seal “Add” nuppu ja vali oma pank ja täida vajalikud andmed.

Hiljem saad samast kohast oma pangakonto verifitseerida. Selleks tuleb vajutada pangakonto järel olevat nuppu “Verify” ja sealt “send me a verification code”. Selle peale tehakse sulle pangaülekanne, kus näed oma verifitseerimiskoodi.

Verifitseerimiskoodi pead sisestama samal leheküljel, kust sa selle tellisid.

Oma limiitide suurendamiseks võid verifitseerida ka oma aadressi ja krediitkaardi.

Raha sisse

Moneybookersi kontole raha maksmine toimub ülevalt menüüst “Upload funds” kaudu, kust tuleb valida kas Bank Transfer või pangaülekanne internetis.

Bank Transfer puhul näed vajalikku informatsiooni ülekande tegemiseks all ja saad teha vastava makse kas internetipangas või pangakontoris. Aega kulub 2-5 tööpäeva.

Pangaülekande puhul internetis saad teha makse koheselt läbi internetipanga ja raha jõuab ka automaatselt koheselt sinu Moneybookers.com kontole.

Raha välja

Raha välja võtmiseks tuleb ülevalt menüüst valida “Withdraw”. Seejärel vali soovitud pangakonto, kuhu raha soovid välja võtta. Soovitatav on valida oma “Primary” konto, kuna sellisel juhul on teenustasud väiksemad. Vajadusel saab enne ülekande tegemist oma primaarset kontot vahetada.

Seejärel näed allpool maksimaalset raha summat, mille saad välja võtta. Pane tähele, et see arvestab juba automaatselt teenustasudega, nii et kui tahad oma konto täiesti tühjaks teha, siis sisesta täpselt selline summa, nagu ette antud.

Maksmine ja raha vastuvõtmine

Maksmiseks tuleb ülevalt menüüst vajutada “Send money” ja seejärel täita nõutavad andmed.

Raha vastuvõtmiseks ei ole vaja teha muud, kui omada Moneybookers kontot vastava e-mailiga.

Muud kommentaarid

Moneybookers on eestlaste jaoks üks parimaid viise pokkeritubadest raha väljavõtmiseks ja sinna makse tegemiseks, kuna seda aktsepteerivad enamik suuremaid pokkeritubasid.

Lisaks võib Moneybookers kaudu edukalt maksta ka eBays.

Kui omad veidi Moneybookers raha ja soovid seda maha müüa või hoopis tahad pisut valuutat osta, siis kiika ka meie Raha Foorumi valuutavahetuse alafoorumisse. Sageli on seal pakutav valuutakurss parem, kui enamikel internetis olevatel vahetajatel.

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks vaata ka meie Moneybookersi alafoorumisse.

Loe lisaks ka minu kliendikogemusest:

One Comment

  1. Ping from Janek:

    Kas keegi on saanud nt option 24 mängides manybookeri kaudu oma v6idetud summa kätte.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.