Categories
Tegemised ja mõtisklemised

RahaFoorumi 10. sünnipäeva nädal ja kokkuvõte

RahaFoorum.ee 2010. aastal
RahaFoorum.ee 2010. aasta lõpus

Sünnipäevanädala auhindade võitjad:

Kõigi osalejate vahel loosisime sünnipäevanädala lõpus välja piletid kahele juba lähiajal toimuvale koolitusele.

Kinnisvarakoolitus

Esimesena loosisime välja Peeter Pärteli 12. kinnisvarakoolituse pääsme. Tegemist on 28.-30. oktoobril viimast korda toimuva koolitusega, kus kohal palju praktikuid ja kinnisvara teemal kindlasti rohkem teadmisi ja kogemusi, kui ükski inimene elu jooksul üksinda kokku suudaks korjata.

Sealjuures väga suur osa sellest kogemusest on just publiku seas, nii et kui midagi konkreetset teada tahad või mingil alal koostööpartnereid/tutvusi otsid, siis ilmselt üks parimaid kohti selleks.

Isiklikult olen kinnisvarainvesteeringute osas täna veel suhteliselt algaja, nii et võib-olla pole just kõige parem näide, aga kui mina seal osalesin, sain ikka päris palju uusi teadmisi küll, millele varem ehk isegi mõelda ei osanud.

Sel korral aga saab selle võimaluse Reigo Lippa, kellele loosiõnn naeratas.

Kui soovid ka kinnisvarakoolitusel osaleda, siis registreeru siin. Ilmselt tuleb ka sel korral kohale ka suurem hulk osalejaid kui ühelgi varasemal koolitusel.

Aktsiatesse investeerimine Seppo Saarioga

Teise hea üritusena panime loosirattasse Investeerimisklubi vestlusõhtu Soome legendaarse börsiinvestori Seppo Saarioga.

Kes ei tea, kellega tegemist, siis ilmselt ei ole väga börsile investeerimise peale veel mõtelnud. Ja kui tead, siis polegi väga tutvustust vaja teha, kuigi Investeerimisklubi on oma ürituse lehel seda teinud sellegipoolest.

Selle ürituse pileti võitis Siiri Kuus.

Kõik ülejäänud, kellel nii palju loosiõnne polnud, aga tahaksid ka börsile investeerimise kohta kindlasti õppida, saavad üritusele registreeruda siit.

Viktoriin

Fotojaht

Meililist

Iga päev loosisime ka meililistis olijate vahel välja ühe Eesmärgipärane investeerimine 2.0 e-raamatu.

  • Reedik Pärg
  • Kaivo Õismaa
  • Sergei
  • Riina Tann
  • Mart Järvi
  • Marek Soop
  • Erki Penjam

Palju õnne kõigile võitjatele ja suur tänu, et olete RahaFoorumile toeks olnud ja meid usaldanud juba üle 10 aasta!

————————

Püüan teha lühidalt.

RahaFoorum on 5. oktoobriks ühel või teisel kujul eksisteerinud juba 10 aastat. Seda võiks natukene kuidagi ka tähistada.

Seega avaneb sul järgneva 7 päeva jooksul võimalus võita omale finantsteemalisi auhindu, kui osaled meie mängudes.

Loosi lähevad mõned otsesemalt ja kaudsemalt finantsalased raamatud, e-raamatud, videokoolitused ja live koolitused.

Muuhulgas loosime kampaania lõpus kõigi osalejate vahel välja ühe pileti kinnisvarainvestorite seas populaarseimale Peeter Pärteli kinnisvarakoolitusele, mis sel aastal viimast korda toimub (kirjutasin koolitusest pikemalt, kui e-raamatu uus versioon välja tuli) ning ühel aktsiahuvilisel on võimalik kohtuda Seppo Saarioga Investeerimisklubi üritusel.

Kuidas siis auhindu võita saab?

1. “Viktoriin”

Iga päev leiad meie Facebooki lehelt ühe pildi küsimusega. Mõnikord on see küsimus, millel on õige või vale vastus ja mõnikord soovime lihtsalt sinu arvamust teada.

Sinu ülesanne on pildi all küsimusele vastata. Mida rohkematel päevadel neile vastad, seda suurem võimalus ka võita.

2. Fotojaht

Taaskord leiad meie Facebooki lehelt ühe pildi. Sel korral aga ei tule sul mitte küsimusele vastata, vaid pead leidma üles selle koha, kus pilt asub. Seejärel tuleb sul endast seal pilt teha ja see meie pildi alla lisada tõestuseks, et leidsid koha üles.

Kiiremad võivad sealt punktist leida ka mõne väikese meene või miskit.

Vajadusel paneme päeva jooksul ka vihjeid juurde, aga püüame siiski valida selliseid kohti, mille üles leidmine ei oleks võimatu 🙂

3. Meililist

Selleks, et tänada kõiki meie ustavaid järgijaid, siis loosime iga päev välja ka ühe “Eesmärgipärane investeerimine 2.0” e-raamatu kõigi meililistis olijate vahel.

Jah, lugesid õigesti, võitmiseks tuleb sul lihtsalt olla meililistis. Mitte midagi muud teha pole vaja.

Kokkuvõtteks

Kui lühidalt kokku võtta, siis võitmiseks tuleb sul:

  1. Olla meililistis
  2. Jälgida RahaFoorumi Facebooki lehte ja osaleda aktiivselt sealsetes mängudes

Loodame, et võtate aktiivselt tähistamisest osa!

Kõigi võitjatega võtame kas meilitsi või Facebooki kaudu ühendust. Kui mõne võitjaga 3 päeva jooksul ühendust ei saa, jätame omale õiguse valida järgmine võitja.

Füüsilised auhinnad paneme posti hiljemalt 3 päeva peale kampaania lõppu, eeldusel, et võitjatelt on vähemalt 2 päeva enne seda saatmiseks vajalikud andmed kätte saadud.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.