Categories
Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus

SMS-teenused

SMS-teenuste ülevaade

SMS-teenused on üks kiirelt kasvav valdkond riikides, kus mobiilide kasutamine on levinud ja sõnumite saatmine suhteliselt odav ning neid riike tuleb järjest juurde.

SMS-teenuste kaudu võib pakkuda lõputul hulgal erinevaid teenuseid alates naljade ja telefonihelinate tellimisest kuni veebikeskkonda registreerumise, mängudes lisavidinate ostmise ja mobiilimakseteni välja.

Sinul tuleb registreeruda mõnel veebilehel, mis pakub võimalust luua oma SMS-teenused (näiteks Fortumo) ning luua oma teenus ja seejärel seda promoma asuda.

Teenimisvõimalused

Põhimõtteliselt on üks põhiline teenimisvõimalus. Tee oma SMS-teenus, promo seda ning iga kasutajate poolt saadetud sõnumi pealt teenid sina raha.

Milline sinu teenus või toode täpselt on, see on juba sinu enda otsustada ja valmis teha.

Ohud

Peamised ohud on nagu äri puhul ikka. Kulutad rohkem raha ja aega teenuse loomisele ja promomisele, kui selle pealt tagasi teenid. Õnneks on see peamiselt sinu enda otsustada, kui palju sa oma aega ja raha soovid sellesse ettevõtmisesse investeerida.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.