Home » Esimesed sammud: raha kogumine, eelarve, säästmine » Kiiresti rikastumise skeemid » Surf
 

Surf

Ülevaade

Surf

Surf ja autosurf programmid on oma olemuselt veebiliikluse vahetuse programmid (traffic exchange). Kasutajad vaatavad (surfavad) internetikeskkonnas sinna lisatud veebilehti ettemääratud aja. Tavaliselt on see kuni 30 sekundit ja seejärel teenivad selle veebilehe vaatamise eest krediiti ning tuleb ette järgmine leht. Seejärel saavad kasutajad lisada mõne oma veebilehe ja kasutada teenitud krediiti, et näidata oma lehte teistele lehe kasutajatele. Lisaks saab tavaliselt ka krediiti osta.

Surf puhul tuleb taimeri lõpuni jõudes ise manuaalselt kuhugi klikkida, et avaneks järgmine veebileht, autosurfi puhul toimub see automaatselt.

Osad surfid on aga ka investeerimise surfid, kus saab raha teenida oma investeeringu pealt.

Lisaks olid kunagi 1990’ndate lõpul internetibuumi ajal populaarsed paid to surf ettevõtted, mis lasid alla laadida vastava tarkvara ning seejärel said kasutajad teiste ostetud reklaame vaadata. Internetibuumi lõppedes aga kadusid ka need firmad.

Teenimisvõimalused

Kui tegu on investeerimisvõimalust pakkuva surfiga, siis saab tavaliselt osta sealt kas mingit reklaamipaketti või upgrade’i, mis kestab kindel arv päevi ning kus lubatakse iga päeva eest maksta teatud % sinu investeeringust või siis peale investeeringu lõppemist mingi %. Selleks, et seda protsenti saada, tuleb selle perioodi ajal iga päev kindlaksmääratud arv lehekülgi surfata.

Lisaks pakuvad enamik surf programme ka referralite pealt mingisugust komisjonitasu.

Ohud

Suurem osa surf programme, mis pakuvad investeerimisvõimalusi, väidavad, nagu ka HYIPid, et nad teenivad lisatulu mingil moel, aga tegelikult on oma olemuselt siiski Ponzi skeemid. See tähendab lühidalt, et eelmistele investoritele makstakse järgmiste investorite rahaga, mistõttu ei saa need programmid pikaajaliselt vastu pidada.

Kasutatavad makseprotsessorid

Levinuimad on LibertyReserve, AlertPay ja SolidTrustPay.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.