Home » Finantsvabadus: reisimine, nautimine, areng » Väikeste sammudega üle kuristiku ei hüppa
 

Väikeste sammudega üle kuristiku ei hüppa

Paljudel meist tuleb elus ette olukordi, kus peame tegema midagi nii suurt ja mahukat või keerulist, et me ei oskagi kuskilt otsast peale hakata ja kaob ära igasugune motivatsioon üldse tegutseda, kuna see ülesanne tundub võimatu.

Jaga väikesteks osadeks

Sellises olukorras tasub see suur ülesanne jagada ära väiksemateks ülesanneteks, kuni need ülesanded tunduvad sinu jaoks piisavalt kerged ja saavutatavad, nii et saaksid hakata ükshaaval neid ära tegema.

See soovitus võib tunduda lihtne ja labane, aga teinekord sellisesse olukorda sattudes proovi ja selle mõju võib sind meeldivalt üllatada.

Ole loominguline – leia viis

Mõne ülesande puhul võib siiski tunduda, et selle puhul see ei kehti. Üle kuristiku ju ikkagi väikeste sammudega ei hüppa.

Sellises olukorras tasuks astuda samm tagasi ja mõelda, kas see lähenemine on just see ainuõige antud ülesande täitmiseks või saab sedasama saavutada ka kuidagi teisiti.

Üle kuristiku küll väikeste sammudega ei hüppa, kuid silla saab ehitada sellegipoolest…

Alustava investori videokursus

Hetkel on alustavale investorile mõeldud videokursus alles ehitamisel. Pane ennast meililisti kirja ja saadame Sulle esimesed videod TASUTA.

Me ei saada sulle spämmi. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga