Võhikust investoriks teekond

Kui sa oled üks neist inimestest, kes on mõtelnud, et peaks selle rahaasjade ja investeerimise teema ette võtma ja midagi reaalselt ära tegema, aga… (mis iganes sinu lemmikvabandus hetkel on), siis see kiri on sulle. Kui sul on mõni selline tuttav, sugulane, lähedane, kolleeg, siis see kiri on ka sulle.

Pakun sulle võimaluse kõik need vabandused kõrvale heita ja sammhaaval vaikselt tegudeni liikuda. Ja seda täiesti tasuta.

Võhikust investoriks teekond

Alustan 10. jaanuaril igal esmaspäeva õhtul algusega 19:00 (loodetavasti lühikese) live videokõnega. Selle käigus juhin tähelepanu mõnele olulisemale teemale, viitan mõnele mõttele oma raamatust, vastan eelmise nädala jooksul selle teema kohta tekkinud küsimustele ning toon välja, mis on järgmised olulised sammud sel teekonnal.

Sinul on võimalik tasuta neis kõnedes osaleda, küsimusi küsida ja ka salvestusi neist kõnedest vaadata.

Osalemiseks on sul tarvis internetiühendust, eesti keele oskust ja natukene aega. Kuna lähtun oma raamatu ülesehitusest ja viitan seal olevatele mõtetele/harjutustele, aga ei hakka sulle seda täielikult ette lugema, siis vajad ka Alustava investori käsiraamatu 3. trüki eksemplari (varasemates trükkides on kolmandiku jagu infot vähem, nii et need paraku liiga hästi ei sobi).

Kui soovid järgmisel aastal lõpuks tegudeni jõuda, siis pane ennast kirja. Mida varem, seda parem. Siis saan osalejate arvu järgi arvestada, mis tehnoloogilisi lahendusi mul kõige mõistlikum kasutada oleks. Pane ennast alloleva vormi kaudu kirja ja saadan sulle detailsema info edasise kohta:

Kui sul pole raamatut

Kui sul raamatut pole, siis saad selle omale hankida paberkujul minu käest või raamatupoodidest. E-raamatu kujul minu käest või raamatukogust laenutades (tegime nendega kokkuleppe, et tavapärase paari eksemplari asemel võib korraga välja olla laenutatud 50 eksemplari, et vähemalt normaaltingimustes ei peaks keegi ootama).

Paberkujul kahjuks seda väga laenutada ei saa, sest suurem osa raamatukogusid pole seda veel tellinudki (kui sa raamatukogus töötad ja sinna tellida tahad, siis kirjuta mulle otse ja saan oluliselt soodsamalt saata). Võid ka oma raamatukogust küsida ja äkki nad jõuavad siis sinna tellida.

Mis vabandused veel alles jäid?

Tean nii omast kogemusest kui ka psühholoogia uurimustest, et inimestena oleme ääretult osavad vabanduste genereerijad ja leidjad. Nüüd, kus sa eelneva jutu läbi lugesid ja pakutava võimalusega tutvusid.

Mis põhjusel sa endiselt investeerimisega alustada või antud ettevõtmises osaleda ei saa? Vasta kommentaarides ja anna mulle julgelt teada.

%d bloggers like this: