[PTC] - oma paid to click sait

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
raints
Postitusi: 50
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

[PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas raints »

Tervitus.
Olen PTC-dega tegelenud juba peaaegut, et aasta ning tunnen, et ainult klikkimisega väga suurt raha ei teeni, siis tuli mõttesse teha oma PAID TO CLICK sait.

- Skript ( YourOwnBux v4, Gen2 PTC Script). Kui teate neist kahest paremat andke teada.
- Hosting ( Godaddy üks suurimaid ja samas ka hea) Milline oleks just õige?
- Domeeni nimi ( Bux saitide on väga palju ning head nime on raske leida), äkki kellelgi on mingeid ideid?
- Reklaamimine ( SEO, PTC, GPT, Adsense, Bidvertiser),milline neist oleks hea? Muud kohad?
- Saidi püsivus ( Et sait kaua püsiks, siis on tuleb teha madalad klikki hinnad ja reff klikki hinnad, referralide rentimine, upgraded, jackpotit, reklaamid jms) Need mõned asjad, mida vaja saidi jooksutamiseks? Soovitage midagi veel?
- Häkkerid ja cheaterid ( Et mitte oma äri põhja lasta on vaja head turvet) Milliseid saite ja nippe kasutada?
- Alertpay & Paypal ( Paljud PTC saidid kasutavad Alertpayd, mõned üksikud, aga saavad kasutada Paypalli.) Andke nõu kuidas luua oma Alertpaysse business account ja muud sellised moodulid?

Lõpetuseks, mis arvate PTC saidi tegemise ideest? Mis oleks tõusud ja mõõnad? Kuidas vältida karisid?

Mõni targem võiks sõna sekka öelda.
LG
Postitusi: 46
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas LG »

Mina laseks küll käia ja teeks PTC saidi, mis oleks neobuxi v kunagise sandraclicksi vääriline, miks mitte! Karide vältimise kohta küll midagi ei oska öelda, kuid kunagi tõin vist ka bux-estonia teemas välja, mis oleksid peamised asjad, mis aitaks karile sattumist vältida - kindlasti ref-rent süsteem (v.o. ka rendijärjekord, kus siis veidi kallimalt saab sama koguse reffe), ehitaks yldse 1-kuu premiumi jne
Taavi
Postitusi: 1066
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui leht püsti, siis esialgu on sul tõenäoliselt suurim probleem kasutajate leidmine.
kurivaim
Postitusi: 12
Liitunud: 28 Jaan 2008, 17:05

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas kurivaim »

On ju olemas igasugu suuri ptc ja muude asjade foorumeid välismaal.
Taavi
Postitusi: 1066
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas Taavi »

kurivaim kirjutas: On ju olemas igasugu suuri ptc ja muude asjade foorumeid välismaal.


Jah, aga igasugu suvalise lehega ei liituta, kui see ei paku midagi head ja/või ei tundu usaldusväärne ning huvitav mingil moel.
muhno
Postitusi: 76
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas muhno »

ma arvan et kui sa tõesti väärt asja püsti paneksid siis rahafoorumi kommuun kindlasti paneks oma õla ka alla ja promoks seda nii kuidas suudaks. Aga ennem pead sina midagi super head meile pakkuma. Pole ju mõtet hakata promoma asja kui me ei näe selles potensiaali.

1.skript peaks sul muidugi olema hea sest sellest ju algab kogu leht.Üks peamine asi on et kas ise programeerid seda lehte või keegi hakkab sul sellega tegelema? Minuarust on see üks key factor. Progeja peaks ikka asja hästi tundma ja tegema võimalikult turvaliseks asja plus peaks ta olema koguaeg operatiiivselt saadavalt. Pole mõeldav et tekib error ja nädal aega hiljem see parandatakse.

2 godaddyt ma ilmselt küll ei soovitaks. Hostingu osas ilmselt minust pädevamaid inimesi siin aga kui teha juba siis ikka dedicated server tuleks võtta . Ilma selleta ikka suurt asja püsti ei pane ja see ka just väga head nahka ei too kui hakkaksid järjest hostingut vahetama kuna vanas kohas jääb kiirusest puudu või tekivad muud jamad. Sellepärast oleks ka dedicated server parim variant aga noh muidugi ka kalleim.

3. Eks see nime valik ole jah paras pähkem. Ma arvan et kindlasti ei tohiks see mingit praegust lehte kopeerida kuidagi. eks siin neid nimemeistreid ka leiduks kui asi tõsiseks läheks.

4 eks parim reklaam oleks ikka teiste ptc lehte kaudu ja igast suurte ptc foorumite nagu ptctalk jne kaudu. Kui nendes kohtades suudad end tõestada siis võid endale palju liikmeid juurde saada.

5.veelkord et script peab tugev olema .muidu lüpstakse sind lihtsalt rahast tühjaks.

6. Eks see alertpay ole suht ainuke võimalus. Paypal minuarust suht kahtlane . Ajalugu näitab et ptc lehtedega nad igast trikke teinud.


minupoolt siis kõik. Ma 0len siin neid teisigi lehehakatisi kommenteerinud ja minu arvamus on siiski et kui teil pole aega 24h lehega tegeleda ja te ei oma olulist summat et asja püsti panna siis on väga raske mingit suurt asja teha.Ega see lehe juhtumine on ikka parajalt suur töö ja ka närvesööv.
kurivaim
Postitusi: 12
Liitunud: 28 Jaan 2008, 17:05

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas kurivaim »

PayPal on minu arust väga hea, kuna sa saad selle teenitud raha eest näiteks midagi tellida eBayst või midagi.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas isko »

Kui soovid siis võin aidata sul turvalekkeid leida.
raints
Postitusi: 50
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas raints »

Ohoo juba parem.
Paypal võiks ka ikkagi olla, sest paljudele kasutajatele meeldib jälle PP rohkem kui AP, aga siis peavad olema PP-iga jälle head suhted we?
Sest kõik PTC saidid ei saa endale juu lubada PP-i teenust.

See just et algul saada inimesi lehele ning,et nad ka investeeriks see võib olla veidi raske jah, kuna uusi PTC-sid tuleb palju. Inimeste usaldus on väike ning nad ei torma kohe investeerima.

Mis see dedicated server endast kujutab? Pole selle värgiga nagu eriti kursis.

Et lehega mitte 24 tundi tegeleda, siis tuleks ikkagi teha instant payout, aga praktika näitab seda, et seda on võimeline ainult tegema Neobux. Teistel instant paoutiga PTC-del läheb aega mõned tunnid vms. Aga noh eks see ole ka abiks. Käsitsi maksta enam ei ole tõesti mõttet. Peale selle igast reffide ja upgreidide ostud tuleks kindlasti teha instantsed.

Ega keegi mõnda PTC adminit ei tunne, kellelt saaks nõu küsida?
Eks uurin netist ka edasi.
Taavi
Postitusi: 1066
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Dedicated server tähendab põhimõtteliselt seda, et sinu leht jookseb eraldi masina peal ja kogu protsessor jmt töötab ainult selle lehe kallal. Tavalised lehed on mitu tükki ühe arvuti taga.

Kohe alguses vaevalt, et on mõtet dedicated serverit võtta, kui sul pole just plaanis mingit suurt PTC lehte teha ehk siis juba alguses suure eelarvega ja suure reklaamikampaaniaga (kuigi tõenäoliselt selline variant tooks ka edu kõige suurema tõenäosusega).

Instant payoutidega on see jama, et kui mingi turvaauk scriptis sees on, siis piisab ühest väikesest häkkerist ja on su konto tühi ja leht pankrotis.
Vasta