Bondora abiskriptid

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
jarmo
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Nov 2014, 22:53

Bondora abiskriptid

Lugemata postitus Postitas jarmo »

Hei kõik see Bondora investeerijate pere.

Taavi pöördus üks päev minu poole murega, et Bondora on muidu hea koht, kus tegeleda investeerimisega, aga mõned tegevused on seal tüütud ja/või aeganõudvad. Ta pöördus minu poole sellepärast, et tegelen igapäevaselt tarkvaraarendusega ja ehk oskaksin teda aidata luues mõningad abiskriptid.

Alguses tegin paar lihtsamatsorti skripti valmis. See pani aga mõtlema, et äkki on veel lisaks Taavile huvilisi nende skriptide kasutamiseks. Või näiteks on veel mõningaid probleeme, mida saaks skriptide abiga lahendada.

Igatahes, hetkel sai tehtud alljärgnevad skriptid:
* laenude järelturule müüki panek kasutajanimede nimekirja alusel - näiteks annad skriptile parameetriks 20 kasutajanime, kelle laenud on viivises ja tahaks müüki panna ja skript teeb sekundite jooksul selle sinu eest ära.
* laenude järelturu müügikorvi tühjendamine - ei pea ükshaaval korvist asju välja viskama, kui oled sinna lisanud mitukümmend laenu müüki panemiseks, vaid saad seda teha ühe klikiga.
* laenude järelturult müügist maha võtmine - annad skriptile ette kuupäeva, millest alates vanemad laenud müügilt maha korjata, et siis näiteks uuesti odavama hinnaga müüki panna.

Skriptide jaoks tegin graafilise kasutajaliidese, et ka IT-kaugemad inimesed oskaksid kasutada.

Kuna skriptide tegemine ja haldamine koos kogu muu infraga ei ole tasuta lõbu, siis piisava huvi korral plaanin sümboolse summa eest laiemale üldsusele kasutatavaks teha.

Kuidas kõlab taoline idee? Kas oleks huvilisi? Kas on veel tegevusi, mis on Bondoras endas tüütud või aeganõudvad ja mida ehk saaks (pool)automatiseerida?

Igasugune tagasiside teretulnud!
Vasta