UUS Rahvusvaheline Affiliate Network Eestis

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
LeadGid
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Dets 2013, 19:59

UUS Rahvusvaheline Affiliate Network Eestis

Lugemata postitus Postitas LeadGid »

Käesoleva aasta alguses laienes rahvusvaheline affiliate network LeadGid ka Eesti turule, pakkudes internetiturundust CPA põhimõttel.
Sellega seoses, on oodatud kõik huvilised (partnerid/affiliates) liituma meie CPA võrgustikuga, et teenida nii endale, kui ka meile võimaliku lisatulu.
Kõik Eesti ja Venemaa reklaamiandjate pakkumised/offers asuvad meie partnervõrgustiku keskkonnas https://leadgid.ru/ee/
Lisainfo ning registreerimine e-posti aadressil: eu@leadgid.ru

LeadGid on üks juhtivatest internetiturunduse vallas tegutsevatest ettevõtetest Venemaal ja Balti riikides. Ettevõtte asutasid turunduse, otsingu optimeerimise, kontekstreklaami, elektronkaubanduse ja internetiturunduse vallas tegutsenud pikaaegsete kogemustega tippjuhid. Venemaa ettevõttel LeadGidil on kontor ka Euroopas (Eestis) ning ettevõte kohandab tulemusele keskendudes edukalt lääne juhtivaid interneti-turunduse tehnoloogiaid.

LeadGid kasutab toodete ja teenuste edendamiseks internetis oma Ameerikas loodud tehnoloogial põhinevat automatiseeritud süsteemi, tagades klientidele 100% tõhusa reklaami (tegutseme CPA-turunduse põhimõttel). LeadGid.ru seob ainult tulemusliku internetireklaami eest maksvaid reklaamijaid ja tuhandeid sellist reklaami levitavad veebilehti, tagades tulemused ja võimaldades selle tegevuse pealt teenida.
LeadGid
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Dets 2013, 19:59

Re: UUS Rahvusvaheline Affiliate Network Eestis

Lugemata postitus Postitas LeadGid »

Rahvusvaheline partnervõrgustik LeadGid on jätkuvalt huvitatud koostöös uute partneritega (affiliates)! Lisainfo pakkumiste ning väljamaksete kohta on võimalik saada eposti teel eu@leadgid.eu

Parimat,
Ilja
Vasta